P2P sintēze no BMK glikskābes (nātrija sāls) - modificētā versija

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Uz visiem šiem jautājumiem atbildēšu vienā rakstā.
Skābes daudz izmanto temperatūras inertuma dēļ, kad pilienveidīgi pievienojot glikīdāta ūdens šķīdumu, reakcija notika nekavējoties, un brīvo ketonu nekavējoties destilēja ar tvaiku. Tas nozīmē, ka sākotnējā reakcijas temperatūra ir aptuveni 110 grādi, kad pilienveidīgi pievieno glicidāta ūdens šķīdumu, tā pazeminās līdz 108 grādiem.
Arī skābes pārpalikums padara maisījumu homogēnu; šādā maisījumā hidrolīze notiek nekavējoties.
Skābi var optimizēt, pamatojoties uz to, ka mums ir nepieciešams izšķīdināt nātrija fosfātus, padarīt maisījumu homogēnu un pietiekami karstumizturīgu.
P2p destilācijai ar tvaiku ir nepieciešami 12 ml ūdens uz gramu glicidāta, mana pētījuma rezultāti liecina, ka 1 ml p2p destilēšanai ir nepieciešami 10-11 ml ūdens, tas ir, es paredzēju zināmu rezervi ketona pilnīgai izdalīšanai no reakcijas masas.

Šai hidrolīzei labāk ir izmantot glicidātu, nevis nātrija sāli, jo tādā gadījumā var izmantot daudz mazāk skābes, un arī nātrija fosfāta veidošanai netiek patērēta skābe.

Šis paņēmiens dod maksimālu iznākumu, turklāt visu ketonu destilē ar tvaiku un var izmantot bez attīrīšanas.
Noregulēšanas ātrumu nosaka tā, lai maisījuma temperatūra nekristos zem 105 grādiem, tas ir, viss notiek gandrīz automātiski, jo vairāk skābes un jo spēcīgāka karsēšana, jo lielāks norūdīšanās ātrums. Man ir izstrādāta metodika, kā samazināt daudzumu, bet tā ir tīri komerciāla (konversija no 5 līdz 500 kg glicidāta vienā reakcijā), tāpēc tā netiks publicēta.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labu rītu, kungs.
Es neko nezinu par ķīmiju.
Man ir jautājums. Destilēt uzreiz pēc pievienošanas. Vai dehidroksilēšana tika pabeigta tik īsā laikā?
Kad es izmantoju fosforskābi 5449 refluksa šķīdumam, tad, pievienojot fosforskābi 5449 šķīdumam, tas uzreiz atdalās eļļas slānī. Bet viņš nebija pabeigts, un bija nepieciešams pārkausēt vairāk nekā 4 stundas.
Vai galaprodukts, izmantojot jūsu pieeju, ir P2P?
Kāda ir peļņas norma šim P2P, lai nātrija borohidrīdu pārvērstu metamfetamīnā?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
I es destilēju ar ūdens tvaiku P2P no verdoša glicidāta \ fosforskābes maisījuma \ ūdens vai ar mikroviļņu starojumu, līdz tiek apturēta oglekļa dioksīda izdalīšanās, un pēc tam destilēju ar tvaiku. Ja ir atdalīšana, tad var izmantot vairāk skābes/ūdens, man tas bija vajadzīgs nātrija fosfātu zuduma dēļ, bet parasti es strādāju ar brīvo glicidātu. Amina raža ir 70+ procenti no teorijas (tā var būt lielāka, ja jūs ievērojat apstākļus un iegūstat maksimālo starpprodukta Imin iznākumu), ar reģenerācijas amināciju nātrija borhidrīdā, no p2P.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Labdien, es gribētu jautāt par to, ko jūs teicāt par glicīdila sāls lietošanu nātrija sāls vietā. Kā jūs varat atšķirt šos divus sāļus? Vai CAS ir vienāds?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Šajā draudā sniegtā metode (īkšķi @Heisenblack un @w2x3f5) tika pārbaudīta vidējā mērogā ar 500 g BMK pulvera (nātrija sāls) CAS 5449-12-7).
Vienīgā atšķirība no aprakstītās metodes bija stikla reaktora ar apvalku izmantošana.

Reaktorā pievienoja 1000 ml 85 % fosforskābes (tīrības pakāpe p.a.), uzkarsēja un maisīja. Tajā pašā laikā 500 g BMK pulvera izšķīdināja 6 litros vārošas/ļoti karstas H2Od..

Kad fosforskābe sasniedza 110 C, caur piltuvi ar pastāvīgu spiedienu lēnām pievienoja BMK pulvera šķīdumu. Temperatūru uzturēja šaurā diapazonā no 108 C līdz 112 C, regulējot BMK pulvera šķīduma pilināšanas ātrumu. Šis pievienošanas process ilga aptuveni 5 h.

Pēc apmēram 3200 ml destilāta savākšanas produktu ekstrahēja ar 2x500 ml DCM. Apvienotos ekstraktus žāvēja virs nātrija sulfāta un šķīdinātāju atdalīja ar rotovapu.

Līdz šim viss bija labi. Bet 168 ml iznākums bija diezgan neapmierinošs. Kas gāja greizi? Pagaidām man nav ne jausmas, kas tas ir, ne ko mainīt procedūrā.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ei, brāli.
Reakcijas laiks šādā veidā ir pārāk īss. Vai iegūtais produkts ir p2p? Kā ir ar ieguvumiem no pārvēršanas metilā?
Es plānoju sākt šo eksperimentu, bet es to īsti nesaprotu!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es nepievienošu ūdens tvaiku, tas tiks risināts verdošā ūdenī kā sākotnējā procesā, un tas tiks pievienots porcijās rotavapam zemā vakuumā, izvairoties no tūlītējas ūdens iztvaikošanas pievienošanas laikā pēc pievienošanas atkal ieslēgt normālu vakuumu.
Jūsu aprakstītais process ir standarta tvaika destilācija amfetamīna brīvās bāzes iegūšanai ;-)
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pēc skābes pievienošanas pH ir mazāks par 3, un RM krāsa kļūst zaļa. Ļoti dīvaini, es brīnos, vai es to izdarīju pareizi?
oxne70mbtv-jpg.25161
 

Attachments

  • oXne70MBTv.jpg
    oXne70MBTv.jpg
    4.5 MB · Views: 292

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
vai jūs varat izveidot video šim sir
 

dipndive

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es esmu tikai iesācējs, bet sekoju instrukcijai un ieguvu p2p eļļu. vai ir iespējama mērogošana? Piemēram, 250 g būs bmk/fosfora/ūdens x5?
Bmk 250g/fosfora 500ml/ūdens 3L? nav izmaiņu DCM? paldies visiem.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
arī sāļi uz kolbas dibena nepalīdz ar jūsu novērotajiem triecieniem, tie ir jānoņem, pirms tiek pievienoti vārāmie akmeņi.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labu rītu, kungs.
Es neko nezinu par ķīmiju.
Man ir jautājums. Destilēt uzreiz pēc pievienošanas. Vai dehidroksilēšana tika pabeigta tik īsā laikā?
Kad es izmantoju fosforskābi 5449 refluksa šķīdumam, tad, pievienojot fosforskābi 5449 šķīdumam, tas uzreiz atdalās eļļas slānī. Bet viņš nebija pabeigts, un bija nepieciešams pārkausēt vairāk nekā 4 stundas.
Vai galaprodukts, izmantojot jūsu pieeju, ir P2P?
Kāda ir peļņas norma šim P2P, lai nātrija borohidrīdu pārvērstu metamfetamīnā?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai BMK nātrija sāls ir glicidilskābe?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai BMK glicīna nātrija sāls ir glicidilskābe
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Sveiki, kungi, vai ir kāds, kas varētu man palīdzēt ar līdzīgu metodi, kuru mēs varētu mērogot.

BMK glikskābe uz P2P

Vai ir metode, ar kuru mēs varam veikt vairākus kilogramus 5-10 stundās?

Palīdzība būtu ļoti pateicīga!

Iepriekš paldies!
Ar cieņu
 
Top