P2P sintēze no P2NP

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nē, absolūti tādā nozīmē, ka reakcija nedarbosies, izmantojot nedestilētu P2P, vai ne.
Tomēr galaprodukts vienmēr ir kvalitatīvāks, ja tiek izmantoti destilēti savienojumi. Un nedrīkst aizmirst, ka netīrs P2P, bez šaubām, kaitē iznākumam. Tas ir nogurdinošs darbs, bet tas atmaksājas.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Vai jūs domājat, ka, vakuumdestilējot p2p eļļu/metāna brīvo bāzi, ir absolūti nepieciešams izmērīt spiedienu sistēmā? vai arī es varu vienkārši pievienot vakuuma sūkni vakuuma adapterim jaunā tukšā pieņemšanas kolbā, kad DCM ir destilēts (jo DCM ar zemu viršanas temperatūru 50c pārtvaicēsies pat bez vakuuma), ieslēgt vakuumu, palielināt siltumu, līdz redzu pirmās p2p eļļas pazīmes, kas pāriet uz pieņemšanas kolbu, un turēt temperatūru, līdz destilācija ir pabeigta.

Vai man ir kaut kas jānozīmē vakuuma spiediens?Vai arī es varu vienkārši lēnām palielināt karstumu, līdz redzu, ka saņemšanas kolbā pārplūst eļļa?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hei, puiši, pēc DCM pievienošanas un mazgāšanas ar NaOH mans apakšējais slānis ir zaļš, nevis sarkans kā video. Es gatavojos to destilēt un skatīšos, vai varu iegūt P2P, bet vai kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu kā šī? Kāpēc krāsa ir atšķirīga?
 

Attachments

  • XFfBuHPcxJ.jpeg
    XFfBuHPcxJ.jpeg
    906.4 KB · Views: 383

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kā mēs varam jums atbildēt, ja nav ievades datu par jūsu reaģentu/sintēzes manipulācijām? Izdestilējiet to un pēc tam pārbaudiet bp vai/un refrakcijas indeksu.
 
View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hei, Patton, atvainojos par informācijas trūkumu. Es šeit būšu konkrētāks.

Es ievēroju šīs sintēzes soļus tieši tā, kā parādīts videoierakstā, izņemot to, ka man neizdevās pazemināt temperatūru līdz 0-5 grādiem pēc Celsija NaBH4 pievienošanas solī.

Arī HCl es nepievienoju pa pilienam, bet pievienoju to pa 100 ml secīgi.

Es veiksmīgi destilēju DCM maisījumā, jo tas saglabājās aptuveni 80 grādu C temperatūrā, pēc tam tas pārsniedza 80 grādu C temperatūru, un es sāku pamanīt caurspīdīgu slāni virs DCM, kas nav šķīstošs ar DCM. Es domāju, ka tas ir ūdens,

Pašlaik es vāru Rm tālāk, un šobrīd manā pieņemšanas kolbā ir gaiši dzeltens šķīdums, un termometrs rāda 220 grādus C.

Tas izskatās pēc P2P
 

Attachments

  • ZntGbEk1i5.jpeg
    ZntGbEk1i5.jpeg
    4.2 MB · Views: 415

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tātad, kas ir problēma? =)
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Neesmu pārāk pārliecināts, vai tas ir P2P, jo vienā no jūsu tēmām izlasīju, ka mums nav atļauts iepildīt HCl, ja nav pilienu gudrības, jo tas sabojā mūsu produktu, un neesmu pārliecināts, vai, pārsniedzot norādīto temperatūru, man arī būs cits produkts.
Kā es varu zināt, vai tagad tas ir tīrs P2P?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Temperatūra pārsniedza 220 un vienā brīdī sasniedza 280, un tagad manai saņemošajai kolbai ir divi slāņi. Nezinu, uz ko es tagad arī skatos
 

Attachments

  • Kqe7pm0HaB.jpeg
    Kqe7pm0HaB.jpeg
    4 MB · Views: 394

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, tas var pilnībā sabojāt jūsu produktu. Jūs varat pārbaudīt tā viršanas temperatūru, izmantojot destilācijas metodi.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nedrīkst karsēt P2P līdz 220C, šādā temperatūrā jūs sabojājat molekulu, jo tā sadalās. Tīra P2P iegūšana destilācijas ceļā jāveic pazeminātā spiedienā (jeb vakuumdestilācija). P2P viršanas temperatūru var noteikt, kad ir kalibrēts vakuuma avots. Ar aspiratora ūdens sūkni ar parasto ūdens spiedienu (aptuveni 3,5 batu) P2P vārās aptuveni 105C temperatūrā.
Papildus viršanas temperatūrai var noteikt blīvumu (gandrīz vienāds ar ūdens blīvumu) un krāsu/ smaržu. Tīrs P2P ir dzidrs līdz gaiši dzeltens, un tam ir patīkama ziedu smarža.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ak, atvainojiet, negribēju jums atbildēt G.Patton.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hei, paldies @K-Cyanide, es vēl domāju, vai es vēl varētu saglabāt savu šķīdumu, bet izskatās, ka tas ir pilnībā sadalījies, jo tagad ir pilnīgi melns. Tagad es meklēju vakuumdestilācijas komplektu, lai to panāktu. Vai ir kāds, ko jūs ieteiktu? Es neesmu pārāk pārliecināts, kā kalibrēt mūsu vakuuma avotu, bet es to izpētīšu, vai jums ir kādi avoti, ko es varētu par to apskatīt? Liels paldies par atbildi!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Cardboard1234[/USER] laipni lūdzam. Es priecājos palīdzēt un priecājos, ka ir izveidots tik lielisks forums, kas manī raisa siltas atmiņas par leģendāro Ulu forumu. Atgriežoties pie tēmas:
Lai noteiktu vakuuma stiprumu, pieslēdziet nelielu RBF (250 vai 500 ml) savam vakuuma avotam un piepildiet to ar ceturtdaļu vai trešdaļu ūdens. Pēc tam pielietojiet vakuumu ar pilnu jaudu. Pēc tam novērojiet, vai ūdens kolbā sāk vārīties vai nē.
Tas arī jādara noteiktā laika posmā (atkarībā no kolbas lieluma, t. i., 250 ml 30 sekunžu laikā), tādējādi nodrošinot, ka vakuuma avots nodrošina pietiekama tilpuma plūsmu.
Alternatīva ir ķīmiski izturīgs diafragmas sūknis (Vacuubrand, KNF, IKA, Edwards utt. Ar nelielu pacietību jūs atradīsiet labus lietotus sūkņus Ebay par dažiem simtiem dolāru/Eiro.
 

curiousmind

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Video ir teikts, ka skābe jāpievieno, līdz pH ir 5-4 vai mazāks, bet rakstā ir teikts, ka pH ir 6,5-7. Vai kāds var, lūdzu, paskaidrot, kādam jābūt pareizajam pH?
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tātad es ievēroju protokolu un pievienoju skābi pa pilieniem, līdz ph 6 -7 slāņi ir sadalījušies divos atsevišķos slāņos, kā redzams attēlā, bet, pievienojot DCM, es nevarēju skaidri saskatīt dcm slāni. tie joprojām ir tikai divi slāņi.

LhPSZfTwrB

Šajā reakcijas kolbas fotoattēlā ir tikai reakcijas maisījums, bet otrā fotoattēlā rm vārglāzē ir ar pievienotu DCM.
VpFMdIBZ9x

Es došu 500 usd bitkoinos ikvienam, kas man palīdzēs tikt ar to galā.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Domājiet par savu produktu tagad savā apakšējā slānī
 

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
Es nevaru iegūt h2o2 30% koncentrācijā. Vai es varu izmantot 12% koncentrāciju lielākā daudzumā? vai ko es varu izmantot h2o2 vietā?
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var palīdzēt manā pēdējā posmā, mazgājot dcm ar NoAH, mans produkts nonāca ūdens slānī un atstāja manu dcm zaļu.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Kāds bija vai ir jūsu ph , cik koncentrēts bija ur NaOH
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ph bija apmēram 4 Es turpināju pievienot skābi, bet tas vairs nepalielinājās palika 4 un 25% ar papildu H20.
 
Top