Fenilacetona (P2P) sintēze, izmantojot BMK etilglicidātu

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton sveiciens,
Nepieciešama jūsu svētība un atbalsts.
6. solī ir nepieciešams NaOH šķīdums 30% 450 ml.
Man ir NaOH granulas. Cik daudz šo granulu ir nepieciešams kopā ar cik daudz ūdens, lai pagatavotu vēlamo 450 ml šķīdumu.
Plz norādiet man, jo es saņemu dažādas atbildes.
Iepriekš paldies
Ar cieņu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki,
450*0,3=135 g NaOH ir ielādēts vārglāzē, pievieno tur ūdeni, lai sasniegtu 450 ml risku.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Liels paldies. Jūs esat labākais. Lai Dievs jūs svētī. Ja man izdosies, es noteikti piedalīšos jūsu bb projektā. Es vēlos, ja es varētu būt jūsu eksperimentālās ķīmijas students. Vēlreiz liels paldies.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Vai kāds ir izmēģinājis jauno BMK Oil? cas 41232-97-7. Pirms desmit gadiem varēja vienkārši dabūt BMK pulveri, pagatavot šķīdumu ar metanolu 1:1 un pilināt to taisni al/hg, jūs būtu gatavs tajā pašā dienā.. vai ar visiem jaunajiem BMK atvasinājumiem ir nepieciešama hidrolīze? 5449 nātrija sāls salīdzinājumā ar vecās skolas BMK ir apnicis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jums ir jāveic sārmaina hidrolīze, nevis skāba kā PMK glicidātiem.
Nav taisnība, jūs nevarētu tieši izgatavot metamfetamīnu no BMK glicidskābes nātrija sāls. Vispirms jums ir jāsaņem P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Es nesaku, ka tas bija nātrija sāls, es zinu, ka tas nebija nātrija sāls pulvera konsistence izskatījās pilnīgi atšķirīgas konsistences no BMK atvasinājuma 5449.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, eksperti, šis ir mans pirmais ziņojums. Ceru, ka saņemšu atbildi.
Man ir 200 ml glicidāta estera
Mans jautājums ir, cik daudz nātrija hidroksīda šķīduma, ūdens un šķīdinātāja man vajadzētu izmantot 11., 14., 15. solī,
And HCl in step 18. Paldies
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton vai es saņemšu atbildi.i m noob. Bet man ir piekļuve ķīmijas
 
Last edited:
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tās varat aprēķināt paši. Tam ir tieša atkarība, un to var proporcionāli samazināt.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Plz labot mani, ja es kļūdos
700 ml glikskābes easteram jūs izmantojāt 450 ml 30% nātrija hidroksīda šķīduma,
tātad 200 ml man jāizmanto 128,5 ml nātrija hidroksīda šķīduma, 142,8 ml destilēta ūdens un 142,8 ml tūlena.

Vai arī, ja ir kaut kas cits, plz informējiet mani.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kā jūs aprēķinājāt 700 ml skaitu? No šīs partijas jūs teorētiski iegūsiet 658 ml glikskābes estera (100% iznākums). Reālā sintēzē tas būs mazāk.

proporcija ir pareiza, bet jums ir jāņem nevis 700 ml. Uzrēķiniet 530 ml (piemēram, 80 % iznākums).
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
HCL pievienošana parasti 2-3 reizes pārsniedz glicidāta pulvera daudzumu vai, darot to uz aci, HCL pievienojat lēnām, līdz tas pārstāj reaģēt ar ūdens un glicidāta šķīdumu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai BMK eļļa=P2P, kas iegūta, izmantojot šo procesu, ir jāturpina destilēt un attīrīt?
Vai arī var tieši izmantot BMK eļļu, lai izgatavotu bāzi bez metamfetamīna?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai ir kāds skolotājs, kurš var atbildēt uz šo jautājumu? Man ir nepieciešams noskaidrot savas šaubas.

Kāda ir ar šo metodi izgatavoto P2P kvalitāte? Es sāku ar dimetilformamīdu, bet saskaņā ar procesu un mācīšanu videoklipā mana gatavā P2P krāsa šķiet ļoti gaiša. Kāds tam ir iemesls un kas to ietekmē? Vai metamfetamīna brīvās bāzes testa rezultāti tiks pārbaudīti pēc tam?
 

Attachments

  • UxRJQ41Sm2.jpeg
    UxRJQ41Sm2.jpeg
    5.4 MB · Views: 262

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv bija līdzīgs p2p pārsteigums arī pēc hidrolīzes, tomēr mans bija ar sliktas kvalitātes BMK pulveri, un gala produkts bija diezgan vājš.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv bija līdzīgs p2p pārsteigums arī pēc hidrolīzes, tomēr mans bija ar sliktas kvalitātes BMK pulveri, un gala produkts bija diezgan vājš.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai katram izmantotajam reaģentam ir iespēja tos ietekmēt? Vai arī sarakstā ir kāds reaģents, kas man ir jāaizstāj?
Es vienmēr izmantoju vienu un to pašu metodi, bet šoreiz tā ir atšķirīga. Acīmredzot tā ir tumšāka, bet es nezinu, kura daļa to ietekmē, jo laiks, daudzums un process ir vienāds.
 

Attachments

  • mDJugV0l32.jpeg
    mDJugV0l32.jpeg
    4.7 MB · Views: 97

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Jūsu aizmirstot galveno, kas ietekmētu to, ka.. Temperatūra
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
GPATTON tikai pārāk skaidri "19. Maisījumu uzkarsē līdz 60 °C un dekarboksilē, pastāvīgi maisot 5 h.".
Vai maisījums visu laiku tiek karsēts 60 C temperatūrā, vai, kad tas sasniedz 60 C temperatūru, karstumu izslēdz, tikai 5 h nepārtraukti maisot? Paldies
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Es esmu nedaudz apmulsis, tas ir BMK raža 300 ml, vai tā ir p2p vai BMK eļļa
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ko jūs domājat? BMK nozīmē benzilmetilketonu, kas ir fenil-2-propanona (P2P) cits nosaukums. To var viegli uzmeklēt google vai atvērt BB Wiki, lai izlasītu...
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Atvainojiet, man ir maz zināšanu, es gribu zināt, ka ar šī video palīdzību es varu izgatavot metamfetamīnu no BMK eļļas, ko es saņemu.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Man ir BMK glikskābe (nātrija sāls) (CAS Nr. -5449-12-7) pulvera veidā, kā to izgatavot P2P veidā?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Meklējiet BMK glicidilēteru P2P sintēzi

Vai arī lasiet vairāk atbildes laukā. Ir arī veids, kā izgatavot P2P, izmantojot fosforskābes hidrolīzi. Izvēlieties reaģentus, ko varat iegūt, un pēc tam izvēlieties metodi, lai izvairītos no apmaldīšanās.
 
Top