Lūdzu, palīdziet man saistībā ar MDMA ražošanu no MDP2P

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Es izmēģināju dažus nelielus testa darbus. Tā kā man bija steigā, es nereaģēju ar NaBH4 divas dienas, bet gan 4 stundas. Testēšanai izmantoju 50 g MDP2P eļļas, un galu galā ieguvu tikai 25 g MDMA bāzes, un no šiem 25 g MDMA bāzes galu galā ieguvu tikai 4 g balta pulvera.
Man ir radušies daži jautājumi un es vēlos lūgt padomu:
1. Attiecībā uz metilamīna-metanola šķīdumu, šoreiz es izmantoju nepareizo, jo es nopirku 30% tīrības pakāpes šķīdumu. Vai es varu izmantot 30 % metilamīna-metanola šķīdumu proporcijā 1:1, lai aizstātu 10 % metilamīna-metanola šķīdumu?
2. Tā kā es izmantoju 30 % tīru metilamīna metanolu, pēc tam, kad pabeidzu NaBH4 reakciju, kad izmantoju sālsskābi, pH vērtību nevarēja noregulēt līdz 10,5 ~ 11. Es izmantoju daudz sālsskābes, lai noregulētu pH vērtību vietā. Tas bija normāli. Vai šajā gadījumā man ir nepieciešams izmantot tikai 8 l ūdens un 8 kubikus 33 % HCL uz 1 kg MDP2P, lai pielāgotu pH vērtību līdz 10,5, kā minēts procesā?
3. Turklāt, vai, nākotnē veicot šo soli, es varu izlaist H2O un sālsskābi un korekciju veikšanai izmantot sālsskābes gāzi?
4. Ja skala nākotnē tiek paplašināta, vai varu dzēst galīgās darbības, ko pievieno DCM? Ko tas ietekmēs? Kādas ir jūsu domas par vienkāršām darbībām, ko var veikt, lai palielinātu skalu?
5. Visbeidzot, kādu šķīdinātāju var izmantot, lai izšķīdinātu MDMA*HCL balto pulveri, kas nogulsnējas no sālsskābes gāzes, un veiktu pārkristalizāciju?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nātrija borhidrīds samērā ātri sadalās metilspirtā. Metilamīna šķīdumu metanolā var atšķaidīt ar metilspirtu. Pēc reducēšanas reakcijas brīvā bāze jāekstrahē ar organisko šķīdinātāju, pēc tam šķīdinātājs jāiztvaicē, un jūs iegūsiet netīru brīvo bāzi, ļoti vēlams pirms sāls iegūšanas brīvo bāzi destilēt vakuumā. Brīvo bāzi atšķaida ar spirtu un atdzesē, cik vien iespējams, pēc tam labi maisot padod hlorūdeņraža gāzi līdz 5-6 ph.
 
Top