Pirms aizlieguma katinoni. Nav iespējams replicēt. [balva!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Pirms es sāku:

@mocnykutas, @oxoxoxoxo @$!$], un citi saistītie konti, kurus viņš izmanto, lai nevienam nepalīdzētu. tā vietā : "kā izdarīts ir viegli polijā nav laboratorijas aprīkojuma liela mēroga 3 stundas" lūdzu STFU šajā tēmā. atrodiet citu, kas varētu apgrūtināt!

----------------------------------------------------------------

Man te vēl ir dažas pirms bana lietas (nopirku pāris k's pēdējā dienā pirms bana.

Pēc visiem šiem gadiem (apmēram 4,5 vai cik, tie joprojām pārspēj jebkuru 3/4 mmc, kas šobrīd ir tirgū
, jebkurā iespējamā veidā.


----------------------
Es galvu, lai izmantotu IMGUR, jo otrais attēls jau sabruka ("mēs saskaramies ar problēmām") mēģināja mainīt izmēru līdz 256px, bet tas pats stāsts. cerams, ka Heissi(@HEISENBERG) var mazliet samazināt ātruma ierobežotāju, un ļaut 3 burtu meklēšanu, kā arī, kas ir liels trūkums, jo gandrīz visi šķīdinātāji, vielas utt ir 3 rakstzīmes
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Neesmu redzējis, ka kāds šeit būtu devis šo materiālu, vai redzējis to apkārt "uz skatuves" Nīderlandē.

Ļoti labi apskatiet (struktūra, pilnība utt ).


https://imgur.com/pqDXvYS

Ak, briesmīgi.

https://imgur.com/0l2ghjE

un vēlreiz

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Tagad "jautrā" daļa
---------------------------------------------------

Tas ir par to, ko es saņemu (laimīgā dienā).


https://imgur.com/ropYLCl

Nu, tie ir jauki. un es priecājos, ka es iemācījos šīs lietas un saņēmu palīdzību no jums, un tagad beidzot varu kaut ko izgatavot.

https://imgur.com/HliO75A

Vēl viens

-------------------------------------------------

Šis ir vistuvākais, kas man izdevās (nezinu, kā, dažas kļūdas, un lietas gāja greizi, bet tā bija laimīga diena).
(izņemot to, ka tas nedara NIC. Iespējams, to varētu atkārtoti izmantot kā bromketonu
:ROFLMAO:


.
https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Kas toreiz atšķīrās ( man liekas, kad to ražoja ķīnieši, un dažreiz sanāca kaut kas, kas garšoja kā kaķu čurkas, bet VĒLĀK kaķu čurkas darbojās labāk nekā jebkas mūsdienās.

es kaut kur lasīju par kaut kādiem enantiomēriem, izomēriem, racēmiskiem kaut kā (vai tā),
vai viņi izmantoja citus šķīdinātājus, un/vai izmantoja amonjaku... visdīvainākie stāsti sanāk ).


----------------------------------------
Kas ko zina ?
-----------------------------------------------

Izaicinājums

Mans mērķis ir izgatavot šo pre-ban stuff. Acīmredzot ir dažas trūkstošās saites, informācija slēpta vai nav koplietojama (ar nolūku)


TIS, KAS ZIN KĀ, UN DALĪJAS MAN APRAKSTU (apspriežams), UN IR FAKTIĶI REPRODUCABLE IS AWARDED 1250 EURO
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS pats! Paldies par ātru atbildi

Jā, bet laboratorija šeit pārbauda tikai "klātbūtni." Ko es varu izdarīt arī pats, kam ir visi parastie lielākā daļa testa reaģenti. Šeit nav laboratorijas, kur es varētu vienkārši pateikt, vai jūs varat to analizēt man un nosūtīt man rezultātu. Pat tiesu medicīnas eksperti šeit to nevar izdarīt. Viņi pat nevar to noteikt autoavārijās.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Es īsti nevaru jums atbildēt, es tikai domāju, ka, iespējams, tas ir tikai tas pats 3-mmc bez izdomātas izomēru atdalīšanas vai kaut kas tamlīdzīgs. Iespējams, ka tas ir saistīts ar sintēzes veidu un veidu, kā tas tika mazgāts vai pārkristalizēts. Varbūt daļa vecā materiāla arī oksidējās, kas tam piešķīra citu tekstūru. Vai jūs esat no ES?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies. Tā nav mainījusies tekstūra.
Turklāt maisiņi ir vakuumizolēti.

Jā, tas ir mans jautājums 😄


Par jūsu otru jautājumu: lasiet starp attēliem. 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
lūgt palīdzību ar syntheisi eksperts forumā sir u zinās, kā es darīju un padarīja monay es zaudēšu savu laiku
Es zinu, ka var nopelnīt naudu xD Berlin 777 varbūt vai btcboss2022 viņš tev palīdzēs bez maksas xD, varbūt viņam ir daudz laika vai kurš tikai par palīdzību metamfetamīna ražošanā, piemēram, ir cena 25k dolāru. Ja tev tas ir, kāpēc tu gribi sintezēt xD Brāli, ja man būtu jāpalīdz visiem no šī foruma, es zaudētu savu dzīvību. Es te esmu tikai sekotājs, nepiedalos nekādās diskusijās un esmu bb grupas video fans, tas ir viss.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jūs zināt, ka uzrakstījāt garāko atbildi?


Man nav vajadzīga nauda. Man ir interese par mācīšanos un izklaidi. Es arī rakstu atvērtā pirmkoda programmatūru, ko bez maksas izmanto tūkstošiem cilvēku (kuriem arī ir nepieciešams atbalsts), un tas viss notiek manā brīvajā laikā.

Tā varbūt ir atšķirība 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nu, lai to, kas ir zināms, Dragon Eric (jā, tas, kurš "kļuva scammer vēlāk" / garš stāsts acīmredzot konti tika pārņemti bla bla bla bla...) un citi lielākie Ķīnas piegādātājs, nekad nav piegādājis tīru 4mmc tas bija maisījums.

Es atceros, lasot ziņu par citu stropu, kur Eric acīmredzot nejauši (vai tīši) dalījās ar kādu informāciju, kas tika ātri dzēsta. Norādot proporcijas 70/20/10 un 80/20. Kopš tā laika par šo tēmu tikai turpinājās debates. Es nevaru atcerēties no galvas, kas tieši tas bija. Es varu mēģināt sameklēt veco sarunu, ja tas kādam palīdzēs.

ja kāds atceras, viņi savulaik pārdeva Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "tādu pašu", bet nedaudz atšķirīgu versiju.

arī acīmredzot "Eric formula" tika publicēts pārdošanā par ļoti strauju cenu pirms dažiem gadiem nav pārliecināts, vai tas bija īsts vai tikai vēl viens scammer.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Esmu arī redzējis, ka kāds ir teicis, ka 4mmc no Ķīnas nav tīrs, bet esot sajaukts ar 3mmc, tomēr man nav avota, kas to apstiprinātu.

bet varētu pārbaudīt, vai tagad nekas nevar pārspēt ķīniešu mefedronu, es neesmu ķīmiķis, bet kas tagad ir tik atšķirīgs no iepriekš?

tagad var pagatavot super augstas kvalitātes produktu, tāpat kā to varēja darīt agrāk, es domāju.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tas ir identisks "sarkanās un melnās" metožu lietojumam ASV. Deviņdesmito gadu sūdi bija trakāki par visu, kas ir šodien, tas ir velnišķīgi atšķirīgi.
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tātad, vai esat to analizējis? Varbūt izmēģināt Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC ir maisījums 3/4MMC, bet patiesībā es uzskatu, ka cilvēki dod priekšroku 3MMC, jo cilvēki vēlas vairāk stimulācijas sajūtu nekā tīra meph ātra mierīga ietekme, arī es redzu, ka daži cilvēki meklē skolotāju im ex ķīmiķis ar lielu pieredzi, ja kāds ir intrested var PM mani
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
es arī kaut kur esmu redzējis šo informāciju, bet vai 3mmc nav ātrāks? 4mmc ir daudz vairāk stimulu, bet nav ātrs
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc ir vairāk līdzīgs metamfetamīnam, savukārt 4mmc ir vairāk līdzīgs mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Jā, tā nav tikai teorija, tā ir pierādīta, veicot tūlēna acetilēšanu ar propionhlorīdu, iegūtais ketonu maisījums ir 80-90 % 4MPF un pārējais ir 3MPF, ja tas nav attīrīts, lai sadalītu enantiomērus, un izmantots kā ir, iegūtais mefedrons ir izomēru maisījums.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
3MMC sintēze ir līdzīga kā 4MMC sintēzei, tikai izejas produkts ir aizvietots. Vai esat izmēģinājis 4MMC? Manuprāt, nav jēgas gatavot 3MMC, ja uzreiz var pagatavot 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies par atbildi.
Jā. Izgatavoti abi. Bet sakarā ar 2b3m pieejamības problēmām pašlaik taisu 4mmc.

Tomēr tā pat nesasniedz pat tuvu iepriekš minētajam produktam.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es neredzu attēlus, vai vēl kādam ir šāda problēma?
 
Top