Pirms aizlieguma katinoni. Nav iespējams replicēt. [balva!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nu, lai to, kas ir zināms, Dragon Eric (jā, tas, kurš "kļuva scammer vēlāk" / garš stāsts acīmredzot konti tika pārņemti bla bla bla bla...) un citi lielākie Ķīnas piegādātājs, nekad nav piegādājis tīru 4mmc tas bija maisījums.

Es atceros, lasot ziņu par citu stropu, kur Eric acīmredzot nejauši (vai tīši) dalījās ar kādu informāciju, kas tika ātri dzēsta. Norādot proporcijas 70/20/10 un 80/20. Kopš tā laika par šo tēmu tikai turpinājās debates. Es nevaru atcerēties no galvas, kas tieši tas bija. Es varu mēģināt sameklēt veco sarunu, ja tas kādam palīdzēs.

ja kāds atceras, viņi savulaik pārdeva Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "tādu pašu", bet nedaudz atšķirīgu versiju.

arī acīmredzot "Eric formula" tika publicēts pārdošanā par ļoti strauju cenu pirms dažiem gadiem nav pārliecināts, vai tas bija īsts vai tikai vēl viens scammer.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Esmu arī redzējis, ka kāds ir teicis, ka 4mmc no Ķīnas nav tīrs, bet esot sajaukts ar 3mmc, tomēr man nav avota, kas to apstiprinātu.

bet varētu pārbaudīt, vai tagad nekas nevar pārspēt ķīniešu mefedronu, es neesmu ķīmiķis, bet kas tagad ir tik atšķirīgs no iepriekš?

tagad var pagatavot super augstas kvalitātes produktu, tāpat kā to varēja darīt agrāk, es domāju.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC ir maisījums 3/4MMC, bet patiesībā es uzskatu, ka cilvēki dod priekšroku 3MMC, jo cilvēki vēlas vairāk stimulācijas sajūtu nekā tīra meph ātra mierīga ietekme, arī es redzu, ka daži cilvēki meklē skolotāju im ex ķīmiķis ar lielu pieredzi, ja kāds ir intrested var PM mani
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
es arī kaut kur esmu redzējis šo informāciju, bet vai 3mmc nav ātrāks? 4mmc ir daudz vairāk stimulu, bet nav ātrs
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc ir vairāk līdzīgs metamfetamīnam, savukārt 4mmc ir vairāk līdzīgs mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Es iesniedzu laboratorijai nesen pašgatavotā mefedrona paraugu, un tas izgāja 93%, kas liecina par augstāku tīrību nekā komerciālajam preban paraugam .

Tāpēc tagad esmu vēl vairāk apjucis, jo šī garša ir tik maiga, nav rīkles trieciena, iedarbība ir mazāka. Es bez vilcināšanās samainītu 1 kg pret 250 g (jā, tik liela atšķirība).

Lai gan tiešām, varētu domāt, ka molekula == molekula.

Es gandrīz sāku domāt, ka tik ļoti vēlamais efekts varētu būt piemaisījumu vai blakusproduktu dēļ 😅 tagad TAS būtu paradokss.
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai viņi atšķīra aktuālo mefedronu no tā izomēra ? Man radās sajūta, ka viņi tos saskaita kā vienu un to pašu produktu..
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jā, tas, ko es nosūtīju pirmo reizi, bija 3 mmc, un šoreiz nosūtīju 4 mmc. Tie ļoti labi atšķiras.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kur u veicis šo laboratorijas testu ??
 
Top