Kokas lapu sagāde

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nepieciešams norādīt saiti/avotu, ja vien tas nav atļauts? (nezinu, kādi ir noteikumi par to).
Vai tas ir iespējams no ASV? Es zinu, ka iznākums ir apmēram 0,5 % no kaltētu lapu masas, bet mani intriģē izredzes iegūt tik tīru produktu. Vai kāds ir izmēģinājis (vairākus) sintētiskos ceļus? Kāda bija jūsu iegūtā produkcija? Izmaksas?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, man ir interesanti. Vai jūs štatos varat legāli audzēt kokakolu augus? Mēs šeit varam legāli audzēt afgāņu magones. Mēs tikai nevaram griezt sīpolus, lai iegūtu sveķus. Es smējos, jo priekšpagalmā man aug dažas, un turpat blakus tām man ir ļoti skaista un indīga Datura. Es dievinu skaistu plūstošu skaistu augu, kas maina prātu vai ķermeni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ja izejvielu problēmas ir citas, līdzīgas iedarbībai un pilnīgi sintētiskas vielas, ar vienkāršu sintēzi. Piemēram, 4-metilmetkatinons
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tas jau daudzus gadus ir bijis mans sapnis! Es neesmu veicis triepienu gandrīz 20 gadus, jo tas ir vienkārši apnicis, salīdzinot ar vecajiem laikiem! Droši vien tāpēc, ka mainījās ķīmiskās vielas, ko izmanto tā izgatavošanai. Es nezinu, vai kāds atceras vecos laikus, kad tu varēja uztaisīt līniju, un tai bija gandrīz zāļu garša. Tad tu sēdēji un stundām ilgi runāji LOL. Es atceros, kā visi mēģināja runāt vienlaicīgi Hahaha, cik jautri. Bet tad it kā no ētera pārgāja uz dīzeļdegvielu vai kaut ko tamlīdzīgu. Brutāli. Tāpēc daudzi puiši vienkārši pārgāja uz smēķēšanu. Es vienkārši pārtraucu. Nu es nokļuvu ļoti smagā negadījumā, pateicoties kādai trakai kucei, un es iepazinu Oxycontin pasauli. Ļaunā ļaunā pasaule!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi ir vieglāk mēģināt attīrīt produktu. Daži cilvēki pārtrauc lietot, jo sliktas kvalitātes pēdējā laikā ir vairāk labāk, bet ne tīrs visizplatītākais falsifikāts ir levamizols un fenacetīns levamizolu ir grūtāk ekstrahēt, mēģiniet ar 96% spirtu, kas ir mazāk šķīstošs nekā kokaīns, jūs zaudējat produktu, bet iegūstat kvalitāti, fenacetīns ir vieglāk, vienkārši izmantojiet acetonu, jo acetonā kokaīns nešķīst, un koka lapas un augu valsts ir nelegālas, arī magoņu ziedi.
 
Top