Vakuuma nodrošināšana un izmantošana laboratorijā

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3
Vakuuma destilācijai acetonu un DCM
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Kādos citos nolūkos jūs to varētu izmantot? ja iestatāt aukstuma uztvērēju, vai jūs to varētu izmantot vakuuma destilācijai? Iespējams, šķīdinātājiem līdz sērskābei?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ko izmantot? Vakuuma sūkni? Sērskābe nav šķīdinātājs. Tas prasa lielu uzmanību, es neiesaku jums veikt sērskābes destilāciju mājās bez labas pieredzes.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Atvainojiet, es patiesībā jautāju, vai es varētu izmantot vakuumu, ko 'Asheschem' mums parādīja attēlā. (tas ir zilais vakuumsūknis) Mani interesē, vai šo vakuumsūkni varētu izmantot vakuumdestilācijai. Un, ja jā, tad kam to varētu izmantot? Vai ar to varētu veikt šķīdinātāju vakuumdestilāciju? vai arī, ja vēlaties attīrīt sērskābi. Vai to varētu darīt, ja es uzstādītu aukstuma uztvērēju utt.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, lasot daudzus no jūsu aparātiem, kas saistīti ar gabaliem. tā patiešām labs stuff.it ir daudz "gaļas" uz to; ja jūs saprotat me.could jūs, iespējams, ieteiktu ražotāju vai vakuuma sūkņa modeli, kas būtu piemērots kādam, kurš vēlas sintezēt nelielu daudzumu a-pvp kā pirmo ķīmijas eksperimentu?.maybe a economical start approach..thanks you for your content....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jebkurš ūdens strūklas vakuumsūknis. Es nevaru jums ieteikt. Ja izlasāt šo ziņu, varat saprast, ka viss ir atkarīgs no jūsu ierobežojumiem un naudas.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, jūsu atbilde mani pārsteidza, jo es domāju, ka jūs ieteiksiet diafragmas sūkni, bet tā man arī atgādināja problēmu, kāpēc es atteicos no idejas par ūdens strūklas sūkņu izmantošanu. Es mēģināju uzbūvēt vairākus dažādus variantus, sekojot Nila Sarkanā video, bet, kad sūknis bija patiešām spēcīgs, man radās uzsūkšanās, jo `venturi adapteris` (nezinu īsto nosaukumu) nespēja virzīt ūdeni un tas lēnām uzkrājās adaptera iekšpusē un pēc tam nonāca kolbā. Iespējams, ka es varu to atrisināt ar vienvirziena adapteri, bet, kad mēģināju, sūknis pārstāja radīt vakuumu (vienvirziena vārsts palīdzēja tikai ar to, ka kolbā neiekļuva ūdens). Varbūt jums ir zināma kāda laba tīmekļa vietne, kurā izskaidrotas šīs nepilnības? Vai vienkārši pastāstiet, kāpēc tas ir labāk nekā diafragmas sūkņi, lai iedrošinātu mani mēģināt vēlreiz :).

Mana lielākā problēma ar lielāko daļu sūkņu ir troksnis, kas ierobežo laiku, kad es tos varu izmantot. Kura tipa sūkņi šajā ziņā ir vislabākie? (Es zinu, ka visklusākais, iespējams, būtu vienkārši pie krāna piestiprināt adapteri, bet tas būtu diezgan dārgi, lai darbotos stundām ilgi, un tas arī nav videi draudzīgi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, es teicu, ka nevaru kaut ko precīzi ieteikt, jo nezinu viņa laboratorijas apstākļus. Dažās laboratorijās nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz ūdeni. Gadījumā, ja jūsu laboratorija atrodas bēniņos, ir vērts izmantot diafragmas sūkni vai rotācijas lāpstiņu sūkni. Izmantojiet pretvārstu, lai izvairītos no atpakaļsūkšanās.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ok,jā, es sapratu, ka tas nebija īsts un sauss jautājums, jo es jums neko nedeva, bet es uzzināju kaut ko no jūsu atbildes un citām atbildēm uz to, un tāpēc es esmu šeit. man vajag kādu skolu, lol, paldies par izglītību!
 
Top