Psilocibīna un psilocīna ekstrakcija no sēnēm

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
lielisks skaidrojums! apsveicu, es to izmantošu, kad drīzumā izaugs manas sēnes.
Man ir jautājums, vai ir kāda atšķirība starp ekstrakciju ar ledus etiķskābi un ekstrakciju ar spirtu? Manā gadījumā ir mazliet grūti iegūt ledus etiķskābi. iepriekš paldies!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
man nav ne jausmas, par ko jūs runājat, izņemot alkohola ekstrakciju ....i neesmu ķīmiķis , es esmu tikai vēl viens hipijs, kas mēģina izprast lietas. iepriekš paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jā, ekstrakcija ar GAA, es pieņemu, ir tā pārvēršana par 4-ako dmt jeb 4-ho-dmt acetātu. Ekstrahējot ar spirtu, tas paliek spirts (kas tas dabiski ir).
Ja psilocīna/psilocibīna vidējā deva ir ...20 mg, es nesaprotu, kā jūs to varētu dabūt uz lsd tablešu lieluma gabaliņa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es neesmu ķīmiķis. Tā vietā varētu izgatavot 4-ho-dimetiltriptamīdu. Es redzu, ka ir atsauces uz karboksolskābēm, kas rada N,n-dimetiltriptamīdu, un karboksolskābes reakcija ar amīnu rada amīdu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man ir pāris jautājumu saistībā ar šo šo šo tehnisko.

Pirmkārt, no skābes uz bāzi tehnoloģijā tiek iegūts psilocīns. Mans jautājums ir, vai sēnes ražo gan šo, gan psilocibīnu augļos, ja ekstrakcija tiek veikta, izmantojot A līdz B, vai tas nesaturētu triptamīnu spektru Inc beatosicīnu?

Otrkārt, pieturoties pie A līdz B tehnoloģijas. Vai sintēze nav produktīvāka, piemēram, izmantojot Šulkina TIHKAL tehnoloģiju, lai iegūtu no sēnēm izrauto savienojumu, protams, tas prasa vairāk prasmju/spēju. Tomēr iznākums būtu lielāks nekā ekstrakcija, un sintēze ražos tikai izvēlēto savienojumu!

Treškārt, tas attiecas uz spirta ekstrakciju. Es esmu pārliecināts, ka daudzi no šeit klātesošajiem būs pazīstami ar šo bullshit "Crystals Of The Gods" spirta ekstrakciju, kas apgalvo, ka iegūst psilocīna kristālus!
Es vēlos teikt, ka spirta tinktūras izmantošana želejas šotos ir lielisks veids, kā šo ekstrakciju pārvērst lietojamā produktā. Kad es pirmo reizi sāku nodarboties ar mikoloģiju un ķīmiju apmēram tajā pašā laikā pirms kāda laika, es biju tik kaitinošas, izšķērdējot manas dārgās sēnes ir tik crap guļ tehnika, kas apgalvo, ka iegūt kristālisku produktu no.

Paldies par ceļvedi, lai gan ģenerālis! Skaidri un kodolīgi noskaidro visas šīs lietas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es neesmu ķīmiķis. Tā vietā varētu izgatavot 4-ho-dimetiltriptamīdu. Es redzu, ka ir atsauces uz karboksolskābēm, kas rada N,n-dimetiltriptamīdu, un karboksolskābes reakcija ar amīnu rada amīdu. . Es to uzrakstīju vakar, un tas netika nosūtīts.
@Mr Gonzo, es pieņemu, ka A/B de'fosporlētu psilocibīnu un ne baocistīnu, , ja jūsu kuņģis to dara, tad A/B noteikti to darītu. Baocistīns psilocibīna sēnēs bieži vien netiek konstatēts. Es nekad neesmu dzirdējis, ka tas noteikti būtu bijis kubenīcijā. P. Baocystis un azurescens jā, bet šie meža mīlnieki filoģenētiskajā kokā nav nekur blakus cubensis. Pašreizējā Psilocybe izpratnē tās ir tik tālu viena no otras, cik vien var būt.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Es esmu muļķis, haha, un es arī neesmu ķīmiķis Frits Bukners. Esmu ķīmijas studiju otrajā kursā un šovasar nenokārtoju eksāmenu, un man būs jākārto viss eksāmens no jauna, tomēr jūs acīmredzot esat labi mācījies. Zvēru, ka tās ir lietas, kas man neļaus nokārtot universitāti ar pienācīgu atzīmi.
Tagad, skatoties uz to, ko es teicu, fosfāta lādiņš ekstrakcijas laikā tiks atdalīts. Es novērtēju, ka kļūda ir acīmredzama, jo tā mēs reizēm mācāmies, labāk tā, nevis laboratorija uzsprāgst uz mani!

Kā jau vairumā jautājumu un atbilžu gadījumā, atbildes rada vēl vairāk jautājumu, jo īpaši tad, ja jautājums sākumā nebija pareizs. Kā psilocibīns tiktu iegūts no biomasas, vai tā būtu ekstrakcija no bāzes uz bāzi?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ziniet, es nekad neesmu pat apsvērusi ideju par ekstrakcijas mehāniku, bet redzu, ka psilocīns ļoti labi šķīst etanolā un tikko šķīst ūdenī, tātad tā ir bāzes ekstrakcija, izmantojot spirtu, un acīmredzot tā būtu slikta ekstrakcijas šķīdinātāja izvēle (bāzei), tad ir psilocīns fosfāta esteris, tas šķīst ūdenī, tikko šķīst etanolā un ir stabils un veido kristālus saskaņā ar vairākiem ticamiem ziņojumiem. 🤔 Es pieņemu, ka fumerāts vai cits skābes sāls arī šķīst ūdenī un veido kristālus, kas būtu "taisna ekstrakcija uz skābi". Tas liek domāt. Skaidrs, ka pēc tam, kad esat veicis 2 ekstrakcijas ar etanolu, jūs gribētu vai nu neitralizēt fosfātu, vai veikt ekstrakciju ar ūdeni. Es vienmēr veicu ekstrakciju ar ūdeni 3. izvilkšanas reizē, un, kad tas nonāca uz spirtu, kad es tos apvienoju, tas radīja duļķainu, negaršīgu dubļu kokteili...
THEN THERE WAS THIS ONE TIME I came across a HUGE HAUL of big laughing gyms (Gymnopilus spectacles at the time, but there was recently a lot of genetic work done on the genus that I haven't read) which are active in the US and bruise green, but the European equivalent Gymnopilus junonius isn't active. Katrā ziņā es tolaik biju nabadzīgs, bet Gymnopilus ir bēdīgi rūgtas, tāpēc es tās izžāvēju dehidratatorā un veicu ūdens ekstrakciju 45 gramiem sausa ( ekvivalents 1 mārciņai svaiga), jo tiek ziņots, ka tās nav ļoti spēcīgas. Pirmo stundu es gulēju uz dīvāna un jutos tā, it kā man pa visu ķermeni būtu iedurts ar karstiem dakšiņiem, pirms man bija godīgs ceļojums, kas līdzvērtīgs 3-4 gramiem cubensis. Izmēģinājumu laiki, tie bija. NEDZĪVOJAMĀ kārtā man par psilocibīna sēnēm ir vairāk negatīvu nekā pozitīvu stāstu. Es tās pārāk daudz ļaunprātīgi izmantoju. Es tās lietoju otrdienās un sēdēju mājās, dzēru alu un skatījos televizoru. Pirmajā gadā, kad man veiksmīgi izdevās audzēt sēnes, es trīcēju droši vien 75 reizes. Es iesaku sēnes paturēt īpašiem gadījumiem, ne vairāk kā dažas reizes gadā.
Ekstrakcija noteikti ir pareizākais veids. Tā vietā, lai gaidītu stundu, sēnes parādās 20 minūšu laikā. Sēnēs ir daudz hitozāna, omāra bruņas. Kas ir grūti sagremojams un var izraisīt vēdera sāpes vai caureju, kas ir slikti, kad jūs esat ceļojumā. Neēst augļķermeņus (sporokarpus, kā daži saka) ir lielisks plāns. Daudzi cilvēki ir izmēģinājuši P.cubensis celmus, ko ir viegli kultivēt, bet thr spēcīgākas koksnes mīlošās sugas ir daudz cietākas un garšo briesmīgi. Tāpat kā ēst kaķu čurās mērcētus zariņus. Ir ļoti jāgrib, lai norītu dažus gramus šo dzērienu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pārejot uz ieguves komentāru pasākumu, lai gan tas ir ļoti interesants un kodolīgs, tieši komentāri par negatīvo ietekmi, kas var rasties, ēdot sēnes, ir no interesantākajiem. Kā jau minēju, sēņu ēšana ir veids, kā, lai gribētu tīru savienojumu, es uzskatu, ka sintēze ir veids, kā tur.

Es esmu ēdis tik daudz shrooms doma pat kā rakstīt padara mani gag un jūtos slikta, mans veids ir žāvēti augļi pulveris smalki un iepakoti dubultā nulles vāciņos, katrs tur starp gramu līdz 0,7g. nav tieša garša no tiem un smalks pulveris reaģē ātri, pat tas nāk ar sēņu garšu, ir slims visu manor diskomforta jūs nevēlaties tripping bumbiņas.

Mans iet uz sēnēm ir liberty cepures pazīstami spēcīgi, un P.cyans viļņotā cepure vēl viena spēcīga sēne. Liberty cepures var dot kuņģa darbības traucējumus, bet wood lovers paralīze ir izplatīta un var pārsteigt vispieredzējušākos psyconought out, bet double zero gel caps ir veids, kā tie izskatās kā zirga tabletes, bet darīt darbu labi.

Mans otrs pagātnes laiks ir lietot 7 g ciānu ar 2 vai 3 labām tabulām, tas tev tīri izspridzinās galvu. Tas ir kaut kas, ko es nekad neiesaku nevienam izmēģināt, pat ja jūs jūtaties spēcīgi. Personīgi tas ir mans lietošanas gals, un es pat gatavojos mēnešiem uz priekšu. Mūsdienās pat mushies vāciņi ir pārāk daudz, lai es varētu domāt par to, ka es varētu lietot, ņemot vērā minēto gāzu reakciju, mīlu skābi, varbūt lietoju muļķīgus daudzumus un ilgstošu lietošanu, bet mīlu trippingu, ja es varētu lietot trippingu ar labu skābi kā savu realitāti, es to darītu!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jā, tas ir neprātīgi daudz. Es esmu zaudējis samaņu no mazākiem daudzumiem. Man ir dīvaini, ka burvju sēnēm ir raksturīga smarža. Tā ir nepārprotama. Vislabāk es to varu raksturot kā svaigi nopļauta lauka un kaķu čurkas. Jau apmēram 12 gadus esmu zvērējis no halucinogēnām narkotikām. Es pat vairs nesavācu sēnes, kad tās redzu. Es esmu Shroomery.org TI, bet es reti kad apmeklēju šo vietni.
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai esat kādreiz izmēģinājuši citronu tēju? Tā noteikti palīdz novērst dažas negatīvās blakusparādības, kas rodas, tos ēdot, arī daudz ātrāk sāk iedarboties.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mani tikko atrada šī lapa, un liels paldies par šo rokasgrāmatu!

Hm, tātad, cik man zināms, lielākajai daļai/daļai psilocīna žāvēšanas procesā jau vajadzētu pārvērsties par psilocibīnu.
Lūdzu, labojiet mani, ja es kļūdos.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Man ir draugs, kas strādā pie tīra ūdens ekstrakcijas, izmantojot dažādas metodes (lētas) ultraskaņas u.c. citrontekas vakuumdestilācijas stilā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es zinu, ka psilocibīna defosforlācija par psilocīnu ir ļoti vienkārša un notiek kuņģī, ēdot sēnes, un es arī zinu, ka psilocīns slikti šķīst ūdenī, bet ļoti labi šķīst alkoholā. Sēņu ekstrahēšana ūdenī man nekad nav izdevusies. Vienīgā metode, kas man šķita ļoti efektīva, bija ekstrahēšana visstiprākajā etanolā, kādu es varēju dabūt, un bija nepieciešama arī viegla karstuma iedarbība, un pēc tam koncentrēšana, iztvaicējot. To varēja koncentrēt līdz spēcīgam eliksīram, bet tad, ja es to ievietoju saldētavā un kristalizēju, kristāli ilgi neizturēja atklātā gaisā.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, Frit, paldies par atbildi. 90 % etanolu vajadzētu izmēģināt tuvākajā laikā. Vai jūs arī maināt PH (man šķiet, ka pie aptuveni 3,5 zilēšana tiek pārtraukta) un vai jūs izmantojat kādu kratītāju/maisītāju/homogenizatoru? aa un vai esat mēģinājis arī mazgāt ar acetonu ?

ps. Cik man zināms, psilocīns ir arī ļoti jutīgs pret gaismu (un skābekli). Tāpēc atkarībā no apstrādes laika varbūt vajadzētu izmantot infrasarkanā apgaismojumā izgaismotu laboratoriju un brownglass, un pat žāvēšana būtu jāveic pilnīgā tumsā.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Man vienmēr bija radies iespaids, ka tā ir slikta ideja un nav pārāk praktiska psilocibīna/psilocīna delikātās dabas dēļ. Mana problēma vienmēr bija tā, ka gribēju apēst labu daudzumu šūpuļdziesmu, bet nespēju labi tikt galā ar kuņģa slodzi - mēģināt nokļūt ceļojumā ar sasirgušu vēderu, kas liekas kā vārošs, nav īpaši jautri. Parasti tas man sagrāva pieredzi.

Viens no labākajiem man dotajiem padomiem par sēņu ēšanu. Tas, protams, palīdz būt tukšā dūšā. Jebkurā gadījumā sēnes jāēd sausas ar kauliem, lai kātiņš laužas kā vistas kauls. Sasmalciniet sēnes smalkā pulverī, izmantojot kafijas dzirnaviņas/blenderi. Samaisiet sēņu pulveri ar labu porciju apelsīnu sulas un izdzeriet šo sūdu. Lai sāktu iedarboties, paies apmēram 30 minūtes, uznāciens ir ātrs, kas, manuprāt, ir labi, jo uznāciens parasti ir sliktākais un vienīgais neērtākais/trauksmes pilnais periods. Nav kuņģa slodzes, labs, tīrs ceļojums .. hiti jums visu uzreiz. Kopš tā laika man nav bijušas nekādas sliktas vai nepatīkamas pieredzes, ko es patiešām atceros. Tāpēc cerams, ka kādam šis padoms būs tikpat noderīgs kā man.

Uzmanieties, jūs visi - laimīgu ceļojumu o7
 
Top