Purple MDMA ir bullshit jeb krāpšana

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
skatieties... Holandē neviens neražo geju krāsas mdma... vai šampanieti, vai kolas... Kāpēc tā ir violeta?

1. lai apkrāptu testu. daži ir redzējuši, ka tā kļuva zaļa un bam līdz violeta...

2.
Violeta MDMA ir psihodēliska narkotika, ko 1912. gadā pirmo reizi sintezēja Aleksandrs Šulgins. Violets MDMA ir MDMA (ekstazī) sintētisks atvasinājums, kas satur tādu pašu ķīmisko struktūru kā MDMA, bet ar citu krāsu. Nav zināms, cik ilgi šī narkotika ir izplatīta, bet tiek uzskatīts, ka tā radīta 1912. gadā.
Violetā MDMA ir populāra izklaides narkotika, ko bieži pārdod ar tādiem nosaukumiem kā "violeta ekstazī", "violeta mīlestība", "mīlestības narkotika", "MDMA-X", "MDA-X" un "violeta MDA". Violets MDMA ir kristāliska cieta viela, kas ir baltā vai gandrīz baltā krāsā. Tas šķīst spirtā, ēterī un acetonā.
Purpursarkanais MDMA ir nedaudz mazāk spēcīgs nekā tīrs MDMA, taču tas rada līdzīgu iedarbību. Violeto MDMA dažkārt dēvē par "purpursarkano X", "violeto X", "purpursarkano mīlestību", "MDMX", "mdma x", "x love" un "purpursarkano mda".
Violets MDMA ķīmiski ir identisks MDMA, izņemot tā krāsu. Atšķirība starp MDMA un Purple MDMA ir tāda, ka MDMA ir balts kristāls, bet Purple MDMA ir bāli dzeltenīgi brūns kristāls. Violeto MDMA iegūst, sajaucot MDMA ar nelielu daudzumu indigo karmīna krāsvielas. Indigo karmīns ir dabisks pigments, ko iegūst no indigo auga sakņu mizas. Purpursarkanais MDMA ir ļoti spēcīga psihedēliska narkotika, kas izraisa intensīvas halucinācijas un eiforijas sajūtu.
Purpursarkanais MDMA ir spēcīgs halucinogēns, kas lietotājiem izraisa spilgtu krāsu, skaņu un vizuālu pieredzi. Violets MDMA ir viela, kas izraisa spēcīgu atkarību un ietekmē smadzenes un nervu sistēmu. Violets MDMA ir bīstama narkotika, kuru vajadzētu lietot tikai piesardzīgi.
Violets MDMA ir nelikumīgs daudzās valstīs, tostarp Austrālijā, Kanādā, Vācijā, Īrijā, Jaunzēlandē, Norvēģijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. Purple MDMA ir legāls dažos ASV štatos, tostarp Kalifornijā, Kolorādo, Floridā, Havaju salās, Menā, Merilendā, Masačūsetsā, Nevadā, Ņūdžersijā, Ziemeļdakotā, Oregonā, Rodailendā, Dienvidkarolīnā, Vērmontā, Vašingtonā un Viskonsīnā. Purple MDMA ASV tiek uzskatīts par I sarakstā iekļautu kontrolējamu vielu.
Purple MDMA var iegādāties tiešsaistē un veikalos visā pasaulē. Purple MDMA parasti pārdod ar tādiem nosaukumiem kā purple ecstasy, purple love, love-drug, mdma-x, mda-x un purple mda. Violetais MDMA bieži tiek pārdots kā maisījums, kas satur MDMA, kofeīnu un citas vielas.
Violetais MDMA bieži tiek sajaukts ar citām narkotikām, piemēram, kokaīnu, ketamīnu, LSD, sēnēm un marihuānu. Violeto MDMA bieži kombinē ar citām narkotikām, lai radītu spēcīgāku reibumu.
Purpursarkano MDMA bieži lieto iekšķīgi, smēķē, šņauc, injicē intravenozi vai ievada smēķēšanas ierīcēs. Violeto MDMA bieži pievieno dzērieniem un pārtikas produktiem, lai uzlabotu to garšu. Purple MDMA bieži lieto vienatnē vai kopā ar draugiem. Purple MDMA bieži lieto izklaidēm.
Purple MDMA bieži ļaunprātīgi lieto cilvēki, kas to lieto, lai iereibtu. Purpursarkanais MDMA ir psihoaktīva narkotika, kas rada psihedēliskus pārdzīvojumus. Purple MDMA ir narkotika, kas maina apziņu un uztveri. Violets MDMA ir psihedēliska narkotika. Purple MDMA ir stimulējoša viela, kas palielina sirdsdarbību un asinsspiedienu.


Paskaties, visi šie cilvēki ar jaukiem stāstiem, kurus jūs zināt, fuck off... jūs esat tikai dīkdieni
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
gandrīz visas nesenās negatīvās skaņas bija par 8/10 violetās tabletes, kas satur lielas devas mdma.... viņu vienkāršie prāti uzticējās uz šķidruma... nekad neparedzēja par krāpšanu... tas satur lielu devu, par kuru viņi nepatiesi apgalvo, ir tikai mdma, bet var būt daudz vairāk, ja jūs ievietojat krāsvielas... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Esmu mēģinājis atrast vairāk informācijas par to, kāpēc mdma būtu violeta. Reddit ir daži ziņojumi, kuros teikts, ka tas pats, kas jūs pārtikas krāsviela, citos ziņojumos teikts, ka tas ir no sintēzes metodes, kas nāk no Kanādas.

Es būšu godīgs reiz, kad es biju jauns cilvēks pirms daudziem gadiem 🤣 man bija mdma, kas bija pelēka gandrīz violeta meklē gaismā.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
es zinu to vielu, kas ir šampanieša veida .... holandijā mums tas bija atpakaļ iin the days its almost like rocksugar or candysugar in the English but not purple but a violet glow over it or sprinkle.... thats not this dark crap.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
paskatieties, ko jūs saņemsiet, ja pārtulkosiet cukuru angļu valodā... tolaik cilvēki padarīja cukuru melnu un pārdeva kā medikamentu....hahhas lovely

Konfektes sastāv no kristalizēta cukura gabaliņiem, un tās sauc arī par konfekšu cukuru. Candy izcelsme ir Indijā un Irānā. To iegūst, ļoti lēni audzējot lielus kristālus uz kokvilnas diegiem vai koka kociņiem pārsātinātā siltā cukura šķīdumā. Tas ilgst vairākas nedēļas. Lai iegūtu tumšās konfektes, pievieno karameļu šķīdumu. Candy sugar" galvenokārt izmanto kafijā vai tējā, kā arī kā tortes garnējumu; "candy cake". Candy sticks ir ar konfektēm pildītas nūjiņas, ko izmanto tējai. Holandiešu ārsts Boerhaave 17. gadsimtā izrakstīja melnās konfektes kā līdzekli pret kakla sāpēm un saaukstēšanos.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vai jums nešķiet, ka kaut kas šāds izskatās pievilcīgāks, lai ievietojis to savā sistēmā..?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Acīmredzot pat nosaukums ir krāpniecisks: "Violets MDMA ir gaiši dzeltenīgi brūns kristāls."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Man vienkārši nepatīk cilvēki, kuri pārdod preces, kas nav tādas, kādām tām vajadzētu būt. Plus maksā top dolāru par un ļaujiet vienam nopelnīt vieglu naudu un joprojām got fucked... lielākā daļa cilvēku dont zina sūdi viņi pērk sel vai ņemt... bet, ja jūs zināt, un ar nolūku mēģināt nopelnīt vieglu naudu un dont aprūpi... es dont aprūpi arī tad, ja mēs satikt...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pārmeklēju Google scholar, un vienā avotā bija minēts
1,3-benzodioksilbutānbutanamīnu (pazīstams arī kā 3,4-metilēndioksibutānfenamīns, MDB, BDB, J un 3,4-metilēndioksi-α-etilēnfenetilamīns, ko dēvē par purpursarkano ekstazī, un cits ilustrēja uz
N-metil-1-(3,4-metilēndioksifenil)-3-butanamīns (HMDMA)
Aka🤔🤔HOMO-mdma, kas izklausās pareizi. 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nekas pret cilvēkiem, kas ir... es padarīju GHB rozā, jo lielākā daļa lietotāju ir geji... gribēju saukt GayHB, bet domāju, hmmm varbūt tad cilvēki varētu justies aizvainoti ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kādā forumā sarunājos ar dažiem sēņu audzētājiem un vienu no viņiem nosaucu par homoseksuālistu. Viņi visi uzskatīja, ka tas bija absolūts joks. Viņi bija jaunāki cilvēki un nekad nebija dzirdējuši to lietojot šādā veidā. Viņu pirmais geju aizvainojums bija f.
Lai būtu skaidrs, es nekad nelietoju šos terminus, lai apzīmētu LGBTQ cilvēkus, es tā saucu tikai savus draugus. Mana sieva ir oficiālā demiseksuālo identifikatoru grupas pārstāve uzņēmumā Fortune 500.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Es zinu, ka tas ir joks, bet, ja tava sieva patiešām strādā kādā "Fortune 500" kompānijā, vai ir pieejamas kādas darba vietas? Bezcerīgi laiki un tamlīdzīgi...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Violetā MDMA ir ļoti pamanāma šeit, Kanādā. Tas bieži tiek reklamēts kā tāds, kam piemīt papildu spējas salīdzinājumā ar parasto MDMA. Parasti, pērkot MDMA, tas ir "brūnā cukurā" vai tabletēs, tāpēc cilvēki meklē violeto, jo tiek uzskatīts, ka tas ir tīrāks. Es neticu, ka krāsu rada krāsviela, tomēr man nav citu pierādījumu, kā vien tas, ka es to vienkārši turu rokās un redzu. Ar reaģentiem un FTIR to pārbauda kā īstu MDMA (vismaz to produktu, kas man bija).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Skaidrs neto brīdinājums. Šī ir metode, kas it kā rada violetu mdma. Tomēr es neesmu ķīmiķis. Apspriedīsim.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ļaujiet to izcelt..
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Šeit, Spānijā, purpurs mdma nav mdma, vismaz šī.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pareizi atkritumi .. man bija eitilons .. nolēmu izmest .. tas ir fucked up stuff
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Daudz līdzīgāka mdma ir 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man kā perfekcionistam pat šampanietis vai kola ir mārketinga aka bulshit un fraude. MDMA jābūt tīri baltam.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Pat tīri balti mdma vai dzidri kristāli, ar kuriem esmu sastapies, mēdz būt bullshit, ko testē kā mdma. Arī no baltās mdma esmu izvilcis violetu krāsu. Es uzskatu, ka violeto krāsu izraisa borohidrīdi.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jums ir taisnība, brāli. Pat diezgan balta mdma pēc trīskāršas pārkristalizēšanas varētu būt tikai 87 %, kā norādīts laboratorijas testā.
Kāds ir jūsu viedoklis: labākais šķīdinātājs, lai atdalītu visus šos piemaisījumus, kad tiek veikta bāzes ekstrakcija?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šulgins dzimis 1925. gadā. Šaubos, ka viņš varētu veikt sintēzi 1912. gadā )))))))))))).
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ne tikai tas, ka viņš nav strādājis kompānijā Merck Pharmaceuticals, kas 1913. gadā patentēja MDMA.
 
Top