Purple MDMA ir bullshit jeb krāpšana

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kādā forumā sarunājos ar dažiem sēņu audzētājiem un vienu no viņiem nosaucu par homoseksuālistu. Viņi visi uzskatīja, ka tas bija absolūts joks. Viņi bija jaunāki cilvēki un nekad nebija dzirdējuši to lietojot šādā veidā. Viņu pirmais geju aizvainojums bija f.
Lai būtu skaidrs, es nekad nelietoju šos terminus, lai apzīmētu LGBTQ cilvēkus, es tā saucu tikai savus draugus. Mana sieva ir oficiālā demiseksuālo identifikatoru grupas pārstāve uzņēmumā Fortune 500.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Es zinu, ka tas ir joks, bet, ja tava sieva patiešām strādā kādā "Fortune 500" kompānijā, vai ir pieejamas kādas darba vietas? Bezcerīgi laiki un tamlīdzīgi...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man kā perfekcionistam pat šampanietis vai kola ir mārketinga aka bulshit un fraude. MDMA jābūt tīri baltam.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Pat tīri balti mdma vai dzidri kristāli, ar kuriem esmu sastapies, mēdz būt bullshit, ko testē kā mdma. Arī no baltās mdma esmu izvilcis violetu krāsu. Es uzskatu, ka violeto krāsu izraisa borohidrīdi.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Esmu pārsteigts par jūsu skatījumu. Vai esat kādreiz mēģinājis atdalīt MDMA S-izomēru, kas iegūts no PMK?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jums ir taisnība, brāli. Pat diezgan balta mdma pēc trīskāršas pārkristalizēšanas varētu būt tikai 87 %, kā norādīts laboratorijas testā.
Kāds ir jūsu viedoklis: labākais šķīdinātājs, lai atdalītu visus šos piemaisījumus, kad tiek veikta bāzes ekstrakcija?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šulgins dzimis 1925. gadā. Šaubos, ka viņš varētu veikt sintēzi 1912. gadā )))))))))))).
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ne tikai tas, ka viņš nav strādājis kompānijā Merck Pharmaceuticals, kas 1913. gadā patentēja MDMA.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ikvienam savas prioritātes attiecībā uz lietderību... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Violetā krāsa ir piemaisījums, kas rodas no NaBH4 reducēšanas, kas veikta ĻOTI spēcīga sārmainos apstākļos, un no tā, ka nav veikta pareiza pēcreakcijas apstrāde. Vienkārša MDMA HCl pārkristalizēšana no IPA/Acetona novērš šo un citus piemaisījumus un iegūst baltus kristālus.

Tātad violetajā MDMA ir liels īstā MDMA saturs, bet arī zināms daudzums nenoteiktu sīkumu, no kuriem daži padara to violetu. Vai šie NaBH4 reducēšanas atlikumi rada risku veselībai, es nezinu, personīgi es dotu priekšroku tam, lai manās narkotikās nebūtu borīna savienojumu.

Zināmu iemeslu dēļ narkotiku aina ir bijusi ļoti rezistenta pret informācijas laikmetu. Es domāju, ka līdz ar intanetu un Vikipēdiju lielākā daļa pasaku un mītu par narkotikām vienkārši izgaisīs, bet tā vietā viss kļuva vēl sliktāk.
Es nonācu pie secinājuma, ka to izraisa kāda cilvēka pamatīpašība, proti, ka lielākā daļa cilvēku pēc būtības nevēlas ZINĀT. Viņi vēlas TICĒT. Tas ir arī aizsargmehānisms - trauslais ego, kas ir cilvēka personības centrā, nespēja izturēt realitātes aukstos vējus, kas vēsta, ka brīvas gribas nav. nav īstas izvēles. Ja vēlaties ZINĀT, jūs to uzzināsiet. Ja jūs izvēlaties TICĒT - nu, tur ir ievērojami lielāka rīcības brīvība, un tas uztur realitāti kopumā daudz elastīgāku. Es nevienu nevainoju, es gribētu būt tāds kā viņi. Dažreiz.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ak, šī ir filozofija, kuru man patīk pētīt.

Perspektīvas, konteksts, komforts un kontrole. Visas šīs lietas saplūst kopā, lai padarītu cilvēkus vairāk vai mazāk plastiskus, vairāk vai mazāk saistošus un vairāk vai mazāk empātiskus.

Neskaitāmas paaudzes mēs esam bijuši kulturāli pieradināti pieņemt mūsu vecāko/labāko/vadītāju/šūpuļkungu vārdus un darīt to bez šaubām.

Mēs patiešām esam ganāmpulks.

Kritiskā domāšana ir prasme, kas bieži vien ir saistīta ar izolāciju, izsmieklu, izvairīšanos un cietsirdību. Mēs, kas izvēlamies pētīt pasauli ar atvērtām acīm, neesam norma.

Dariet smagas lietas - dzīve ir kļuvusi pārāk viegla un mūsu smadzenes tiek izmantotas mazāk nekā jebkad agrāk.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Uzskatiet, ka jums paveicies, ja tas ir 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ap 2017. gadu mans tirgus bija pārpildīts ar šo violeto materiālu. Tas bija MDMA, bet ļoti netīrs. Daži, iespējams, zina vilšanos, jo jums var būt kristāldzidrs produkts....bet cilvēki runā par violeto stuff.

Kādu dienu man bija apmēram 100 g nedestilēta MDP2P frakcija no performic. Tā bija atlikusī frakcija, par kuru tika aizmirsts un kura netika pakļauta vakuumdestilācijas posmam.

Tāpēc es nolēmu veikt jautru eksperimentu, kamēr notika citi projekti.

Lai pagatavotu violeto MDMA, ir nepieciešams:

1 - nostādiet sevi bezjēdzīga sūda gabala zema sasniegumu pavāra vietā.
2-NEKAD neko nedestilēt.

Nedestilēts MDP2P ar sarkanīgu krāsu - ar vienkāršas destilācijas palīdzību noņemts DCM.

Turpināt ar Al/Hg + toluola ekstrakciju.

Produkts būs violets. Tā ir vienkārši nedestilēta ketona un amīna funkcija. Acetons šo krāsu nenovērsīs.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Sveiki!
Bezjēdzīgs sūda gabals zemu sasniegumu pavārs šeit.
Vai puisis, kurš ir saplīsis vakuumā ;)

man nešķiet nekas atšķirīgs, kā jums?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Cienījamais PNicole,
vai jūs dievināt Kidmen kundzi?
Patiesībā viņa vairs neizskatās kā tavā avatārā.
Mūsdienās viņa ir biedējošāka.
Sirsnīgi, pazemīgi jūsu, Krenstons.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Kad nejauši pagatavoju violetu mdma, tas ir tāpēc, ka ketonā ir palikusi atlikusī skābe. Ketons nonāk sarkanā krāsā, mdma iznāk citādā krāsā, no iedeguma līdz violetai.

no tā, ko es varu pateikt, nekādas atšķirības efektā/attīrībā nav.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
MDMA patiešām pirmo reizi tika sintezēts 1912. gadā. Šulgins to "no jauna atklāja", apzinoties tā psihoaktīvo potenciālu, un ar saviem pētījumiem padarīja to populāru.

Vai kāds atceras "legālās alternatīvas" "ekstazī/ravas tabletēm", kas tika reklamētas internetā pirms gadiem 10-15?
Manuprāt, tās sauca par "Purple Oms" ..šis pavediens lika man par tām atcerēties. Es tās nekad neesmu mēģinājis, kāds zina, kas tās bija?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aizvietotie katinoni. Tās pašas lietas, no kurām cilvēki gatavo 3mmc, 4mmc, a-pvp u.c. Daži no tiem citi bija tikai augu izcelsmes bullshit. Atceros, ka pirku apiņus vai kaut kādus augu galotnes, kas apsmidzinātas ar jwh un tamlīdzīgi. Hinduisti vienmēr tos bija paslēpuši un, kad tu par tiem jautāji, viņi uz tevi paskatījās ar "tādu skatienu".
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Cienījamais zāļu karavīrs,
mēs (testēšanas komanda) varam personīgi apliecināt, ka tur ir violeti/brūngani mdma, kas ir patiešām jauka.
Tas nozīmē, ka krāsa rodas no piemaisījumiem aptuveni 3% apmērā, kas nav toksiski, tāpēc krāsa nenozīmē neko.
Paldies par jūsu uzmanību, kungs.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tas ir atkarīgs no pārredzamības un kristālu lieluma. Ja kristāli ir diezgan lieli un caurspīdīgi, tad jā, piemaisījumu līmenis ir aptuveni 1-2%. Ja kristāli ir duļķaini un mazi, tad daudz vairāk, līdz 10-15% piemaisījumu.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Protams, jums ir taisnība (atkal). Lielie violeti/brūngani kristāli bija diezgan caurspīdīgi un zem spiediena sadalījās violetos/pelēcīgos putekļos.
Teorētiski tas varētu liecināt par atšķirīgu izomēru attiecību nekā 1:1. Bet, no otras puses, tas nekad nav bijis paredzēts, tāpēc, iespējams, maz ticams.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Paldies Frīta Buknera kungam,
Es tolaik nodomāju, ka tie ir BS - kaut kāds "enerģijas" vitamīnu papildinājums. Es nezināju par tolaik plaukstošo analogo RC scēnu.
Atceros, ka viņi reklamēja arī "legālos pumpurus". Tikai atskatoties atpakaļ, es varu saprast, par ko bija runa. Kāpēc šķiet, ka "zem letes" izvēli nabadzīgajās degvielas uzpildes stacijās un stūra veikalos vienmēr piedāvā hinduisti vai pakistānieši? Nesūdzos. Man pietrūkst, ka vietējos veikalos varēju iegādāties noidus - daudzi no tiem nebija lieliski un maisījums bija skarbs, bet es izpirku visu, ko varēju, kad atradu labu partiju. :cool:

Und danke, Herr Cranston,
Man nav bijusi iespēja izmēģināt purpursarkano MDMA. Man bija viena laba ekstazī tablešu partija visā manā mūžā, tas bija apmēram pirms 20 gadiem.
Kopš tā laika esmu izmēģinājis vismaz 10 dažādas tabletes, un tās visas labākajā gadījumā bija ar kofeīnu. Esmu pārstājis mēģināt iegādāties ekstazī tabletes. Ja kādam tur ir īsts darījums, ņemiet man paraugu, un jums būs draugs/klients uz mūžu. Man vienmēr ir pārdots kaut kāds katinons ar jumta terminu "molly", lai gan līdzīgs, nekas nevar īsti salīdzināt. Es ilgi esmu dzenājies pēc šīs pirmās pieredzes.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Nelietojiet tabletes !
Sazinieties ar Pigmalion. Viņš ir godīgs, un viņam ir vislabākie mdma kristāli, kādi man jebkad bijuši.

Svarīga ir arī jūsu psihe, vibrācija, noskaņojums, vide utt.
Mūsdienās cilvēki, šķiet, ir vairāk stresā un steigā nekā pirms 20 gadiem.
Es domāju, ka viedtālruņi iznīcināja vecās labās vibrācijas, kas mums bija 90. gados.
Berlīnē joprojām ir klubi, kur to var piedzīvot.
 
Top