• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Čehu valodas recepte

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, es lūdzu ekspertus uzrakstīt šeit precīzu "Čehu ceļa" procedūru, domāju, ka tā būs interesanta vairāk cilvēkiem. 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz vai SimpleX tērzēšana 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Jā, es to sapratu ar kartēm... Bet simplekss ir šifrēta tērzēšana. Tātad es saprotu, ka attiecīgā persona baidās.....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Vai baidāties rakstīt anonīmā forumā, kur, visticamāk, vēlāk tik un tā to publicēsiet? Bet varbūt es kļūdos, jebkurā gadījumā, lūdzu, dalieties, vēlams, publiski.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tad kāpēc viņš rakstīja par simpleksu? Nē skatīt....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Domāju, ka jums ir taisnība, es par to neesmu daudz domājis. Turiet īkšķus un ceru, ka vēlāk to šeit publicēsiet.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Recepšu ir tik daudz, cik ir pavāru, un tikai daži pavāri dara vienu un to pašu divreiz," saka erowid.
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
un ko tieši nozīmē ceska cesta? Es nezinu, un cilvēki, kuri ir jauni šajā jomā, arī nezinās.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Šāds ir Čehijā izmantotais receptes nosaukums. Tā ir reakcija, kurā izmanto sarkano fosforu, fosforskābi un pakāpeniski pievieno jodu. Tā ir ļoti ātra reakcija, ko Rietumos, iespējams, maz izmanto, un šeit ķīmiķi to nemin. To sauc arī par 2x20minūšu reakciju.
Kaut kur šeit ārzemnieki apsprieda, kāpēc čehu mets darbojas daudz labāk un citādāk nekā viņu.
Kāds tur minēja, ka tas ir šīs procedūras dēļ, bet šī procedūra, ja nezini precīzus soļus, kas un kā, labi nebeidzas.

Un, protams, lai arī šeit ir daži cilvēki, kas zina, viņi negrib dalīties, jo vienkārši čehānisms netiek noliegts pat šajā kopienā.....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
protams, ka neviens ar to nedalīsies... savā starpā, jā... tas ir mūsu nacionālais mantojums, patīk tas jums vai nē... tie, kas to pasniedz pārējai Eiropai, manā grāmatā ir fucked up
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jēzu, kāds mantojums.
Lūdzu, pārējā Eiropa dodas uz drošu ražošanu. "Mūsu" process ir diezgan bīstams, tāpēc viņi to neizmanto.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
un tāpēc viņi visur 80% bullshit... pieņemiet, kā gribat... es uzaugu ar kolbu kā smirdētāju, man tā ir tuvāka nekā jebkas cits, man nav vienalga... man vienalga... man vienalga... man vienalga...
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Bet, ja kāds samaksās adekvātu cenu, es dalīšos ar receptēm un palīdzēšu ar pirmajiem gredzeniem.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Dalīšos vēl ar vienu jautru stāstu. Kāds mans draugs katru nedēļu no dažiem skolotājiem nopērk aptuveni 100 gramus, lai tos pārdotu. Viņš stāsta, ka tas ir pagatavots tvaikā pēc čehu metodes un ka tas (citēju) "filtrējas caur sudrabu vai ko tādu".
Interesanti, nodomāju es. Un tikai vēlāk man viss aptvēloja: nitroetāns caur sudraba nitrātu (ja nesaprotat, studējiet tālāk, varbūt kādu dienu sapratīsiet)...
"Čehijas tvaiks" ir absolūts mīts, ko uztur pie dzīvības tādi šāvēji kā šeit Saitama kungs. Bet, kamēr viņi ir gatavi maksāt, cik maksā, man vienalga, lai tic, kam grib.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Es nevienam neko nemaksāšu... Es nezinu, kas jūs satrauc. Tu esi tikai Rejpal. Es tikai gribēju uzsākt diskusiju par čehu piparkūku gatavošanu. Par to tika diskutēts šeit, vāciešu un rietumnieku forumā..... In
tev taisnība, nav tādas lietas kā čehu parno. Bet ķimiņi šeit iet garas, tīras, drošas procedūras, ko šeit daudz nedara. Un bieži vien Eiropā viņi lieto racēmisko metamfetamīnu. Pie mums viņi taisa, laiski izsakoties, joda d-metu, kas smaržo pēc tūlena. Kas mentāli darbojas pavisam citādi.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Vienkārši jūs kā smirdošs bērns acīmredzot to nesaprotat...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Es neesmu eksperts, bet esmu izmēģinājis čehu piko, kas nopirkts uz ielas, un kristālu, kas nopirkts darknetā, un varu teikt pats par sevi, ka tas ir debesis un zeme, un būtībā es par šīm divām lietām domāju kā par diviem dažādiem produktiem, jo to iedarbība un īpašības ir pilnīgi dažādas. Ar terminu "Ceske parno" es saprotu tīru d-metamfetamīnu, ko ražo galvenokārt no pseidoefedrīna vai efedrīna salīdzinoši mazākos daudzumos, es neuzstāju uz konkrētu metodi, jo es par to neko daudz nezinu. To, ko karteļi gatavo desmitiem un simtiem kilogramu, es noteikti nenosauktu par čehu vaporu, pat ja to gatavoja kaimiņš, jo rezultāts ir 50:50 racēmisks maisījums, kam ir maz kopīga ar tīru čehu garšvielu.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tieši par to es runāju. Es jau 12 gadus lietoju čehu parno stridave. Šajā laikā esmu izmēģinājis arī mākoņus metamfetamīna no darkweb..... Nekad nevarēja salīdzināt ar čehu piparkūkām, izņemot vienreiz pirms gadiem, kad daži puiši no Liberecas pārdeva kristālus darkweb , tas bija labs......
 
Top