• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Čehu valodas recepte

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Dalīšos vēl ar vienu jautru stāstu. Kāds mans draugs katru nedēļu no dažiem skolotājiem nopērk aptuveni 100 gramus, lai tos pārdotu. Viņš stāsta, ka tas ir pagatavots tvaikā pēc čehu metodes un ka tas (citēju) "filtrējas caur sudrabu vai ko tādu".
Interesanti, nodomāju es. Un tikai vēlāk man viss aptvēloja: nitroetāns caur sudraba nitrātu (ja nesaprotat, studējiet tālāk, varbūt kādu dienu sapratīsiet)...
"Čehijas tvaiks" ir absolūts mīts, ko uztur pie dzīvības tādi šāvēji kā šeit Saitama kungs. Bet, kamēr viņi ir gatavi maksāt, cik maksā, man vienalga, lai tic, kam grib.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Vienkārši jūs kā smirdošs bērns acīmredzot to nesaprotat...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Es neesmu eksperts, bet esmu izmēģinājis čehu piko, kas nopirkts uz ielas, un kristālu, kas nopirkts darknetā, un varu teikt pats par sevi, ka tas ir debesis un zeme, un būtībā es par šīm divām lietām domāju kā par diviem dažādiem produktiem, jo to iedarbība un īpašības ir pilnīgi dažādas. Ar terminu "Ceske parno" es saprotu tīru d-metamfetamīnu, ko ražo galvenokārt no pseidoefedrīna vai efedrīna salīdzinoši mazākos daudzumos, es neuzstāju uz konkrētu metodi, jo es par to neko daudz nezinu. To, ko karteļi gatavo desmitiem un simtiem kilogramu, es noteikti nenosauktu par čehu vaporu, pat ja to gatavoja kaimiņš, jo rezultāts ir 50:50 racēmisks maisījums, kam ir maz kopīga ar tīru čehu garšvielu.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tieši par to es runāju. Es jau 12 gadus lietoju čehu parno stridave. Šajā laikā esmu izmēģinājis arī mākoņus metamfetamīna no darkweb..... Nekad nevarēja salīdzināt ar čehu piparkūkām, izņemot vienreiz pirms gadiem, kad daži puiši no Liberecas pārdeva kristālus darkweb , tas bija labs......
 
Top