Ieteicam metodi pirmajai METH sintēzei, ieguvuši visus em reaģentus!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Sveicinu kolēģus hivemindus!

Drīzumā es sāku savu metamfetamīna gatavošanas ceļojumu. man ir pieejami lielākā daļa nepieciešamo reaģentu, piemēram, efedrīns, pseid,
sarkanais p, metilamīns un p2p.Issue ir tas, ka man ir maz ķīmijas zināšanu, un tā būs mana pirmā sintēze.
tas ir izdarāms pilnīgam iesācējam un, ja jā, tad kuru sintēzes metodi jūs iesakāt?Vai jūs teiktu, ka racēmiskie ceļi - p2p ar p2p un p2p ir iespējami?
ar n-metilformamīdu ,,Leukarta reakcija" vai P2P ar NaBH4 reducēšanu būtu grūtāk, jo ar tiem man ir jāizmanto hirāls katalizators.
jo man ir vajadzīga pareizā stereohēmija - D-meth.Also would I need I need same equipment for all methods of
sintēzes metodēm, kā parādīts šajā rakstā:
vai tas nav nepieciešams efedrīna ceļiem?

Es būtu ļoti pateicīgs par padomu šajā jautājumā un par palīdzību sintēzes operācijas laikā.Es mēģināšu ierakstīt.
procesu un augšupielādēt šeit, jo ar video ir vieglāk mācīties.

PS: priekšroka dodama metodēm, kas dod vidēja/liela mēroga produkciju.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kāds ir šīs tēmas izveides mērķis? Vai nav pietiekami daudz tēmu par metamfetamīna sintēzi?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Mērķis ir saņemt ieteicamo metodi, paturot prātā, ka man ir visi pieejamie reaģenti. lielākajai daļai lietotāju šeit ir jāizvēlas konkrēta sintēzes metode, jo viņiem ir pieejams, piemēram, tikai efedrīns. kura no šīm metodēm būtu vieglāka šim mērķim? arī atrast kādu, kas ir gatavs sniegt padomus sintēzes procesa laikā, jo esmu iesācējs. varat slēgt šo tematu, ja uzskatāt to par aizskarošu, kungs.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Visas metodes jau ir aprakstītas. Tās visas ir ieteicamas. Jums ir jāizvēlas tas, kas jums ir piemērots. Ja jums nav pieredzes sintēzē, bet ir viss nepieciešamais, lai sāktu sintezēt, vienkārši rakstiet kādam no ekspertiem.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Vienkārši domāju, ka daži var būt piemērotāki iesācējiem nekā citi. katrā ziņā paldies par ieguldījumu ser!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vai varat minēt pilnu jūsu reaģentu sarakstu?
Dažiem efedrīniem būs nepieciešama arī izomēru atdalīšana. Kāds ir jūsu efedrīns?
Šo aprīkojumu var izmantot, bet var būt arī cits aprīkojums.
Nepieciešama sīkāka informācija, pilns reaģentu un citu apstākļu saraksts, telpas, apjomi. Jūs varat runāt šeit vai rakstīt PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
un, ja esat no eiropas un jums ir nepieciešami prekursori, es iesaku piegādātāju Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ļoti noderīgs ieguldījums, cepuri nost!
 
Top