Metamfetamīna pārkristalizācija

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Sveiki, nesen izmēģināju metamfetamīna pārkristalizēšanas metodi, kas acīmredzot darbojas diezgan labi.

Es to atradu kādā forumā.

Procedūra:

Ievietojiet metamfetamīnu traukā un pievienojiet acetonu (ja iespējams, bezūdens) apmēram 1 -2 cm virs metamfetamīna līmeņa.

Uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai, tad pievieno spirtu (es izmantoju IPA), līdz metamfetamīns ir pilnībā (vai gandrīz pilnībā) izšķīdis.

Noņem no karstuma avota, pārklāj ar alumīnija folijas kārtu, tad ar pārtikas plēves kārtu un 1 h atdzesē vēsā ūdens vannā.
Tad trauku ievieto ledusskapī vēl uz 1 h, pēc tam uz 24 h ievieto saldētavā.

Personīgi es apstājos pie ledusskapja, jo lietoju nelielu metamfetamīna daudzumu, un pēc 24 stundām saldētavā neesmu novērojis nekādus papildu rezultātus...

Un viss, kad esat pabeidzis, jums vajadzētu būt spējīgam atrast mazas metamfetamīna adatiņas!

Tulkots ar www.DeepL.com/Translator (bezmaksas versija)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Šeit ir attēli ar manu rezultātu
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es to izšķīdu verdošā IPA un pievienoju acetonu, līdz tas tikai sāk duļķoties. Tomēr rezultāti ir tieši tādi paši. Pēc 2 stundām saldētavā vai kā citādi, iztvaicējiet to līdz 50 % un atkal atdzesējiet.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Interesanti. Kādas ir jūsu aptuvenās svara un tilpuma proporcijas - meth : ipa : acetons ?
un kāds ir aptuvenais yeld pēc pirmās pārkristalizēšanas?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Piemēram, 40 g metamfetamīna un 1 dl acetona, kas uzsildīts līdz 52-54°, izšķīdināšanai pietiek vidēji 9,5 ml ūdens. Pēc tam atstāju atdzist aptuveni 3 h istabas temperatūrā, 1h30 līdz 2h ledusskapī un visbeidzot dažas stundas saldētavā. Pēc pārkristalizēšanas iegūtais rezultāts ir aptuveni 95 % (vidēji 2-3 g zudumi).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Paldies. Interesanti. Man arī patīk šī pārkristalizācija 10% ūdens/acetona šķīdumā. Es to izmantoju mdma hcl pārkristalizācijai simtiem reižu, bet šajā gadījumā jēlums ir aptuveni 80-90% 12 stundu laikā. Lai atgūtu atlikumu, iztvaicē lielāko daļu šķidruma un atkārto vēlreiz.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Kāds ir 10% ūdens/acetona šķīduma pagatavošanas process?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
vienkāršs: 10% H2O + 90% acetons. hidrohlorīds tiek izšķīdināts šajā šķīdumā, pēc tam pārvietots uz saldētavu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Par nelielu summu jā. Ja runa ir par 20-50 gr, tad to var pārkristalizēt ūdenī/acetonā pusdienas laikā.
Bet lielākam daudzumam nepieciešams ilgāks laiks.
Šobrīd pārkristalizēju aptuveni 500 gr mdma hcl ūdenī/acetonā. Pēc 24 stundām dzeltenums ir 83 %. Vēl ir izšķīduši aptuveni 85 grami. Domāju, ka būs vajadzīgas vēl 72 stundas, lai tos izvadītu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labu rītu, kungs.
Vai metamfetamīna hidrohlorīdam ir piemērojama jūsu minētā rekristalizācijas metode?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labu rītu, kungs.
Vai metamfetamīna hidrohlorīdam ir piemērojama jūsu minētā rekristalizācijas metode?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Cienījamais Mr.

Es esmu iesācējs un eksperimentēju. Man daudzkārt ir bijušas neveiksmes, kad runa ir par kristalizāciju.

Vai jūs varētu man atbildēt uz dažiem jautājumiem?

1. Vai jūs kristalizējāt racēmisko vai D-metilu?

2. Kādas ir metil/acetona/izopropilspirta attiecības?

3. Jūsu minētais dzesēšanas jautājums. Ļaujiet vispirms atdzist līdz istabas temperatūrai. Tad atdzesējiet ledusskapī 1 stundu. Atdzesējiet ledusskapī 24 stundas. Es īsti nesaprotu. Ledusskapja temperatūru atšķirība. Kāda ir ledusskapja temperatūra 1 stundas ilgā atdzesēšanas procesa laikā? Kāda ir ledusskapja temperatūra 24 stundu laikā?

kungi. Liels paldies!
novēlu jums laimīgu dzīvi.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Es domāju, ka tas ir D-metils. Es neesmu ķīmiķis un nekad neesmu to analizējis, bet tam vajadzētu būt šim.

2. Izmantojot acetonu un ūdeni, apmēram 20 g metamfetamīna, es izmantoju 1 dl acetona un karsēju to tieši pirms vārīšanās punkta. Tad vidēji izmantoju 8-9,5 ml ūdens un labi samaisīju, līdz gandrīz viss mets ir izšķīdis.
Tad pārklāju ar alumīnija foliju un pārtikas plēvi un aptinu trauku ar 1 virtuves dvieli, lai palēninātu dzesēšanas procesu.

3. Pašlaik es atstāju atdzist 4 līdz 6 stundas brīvā dabā atkarībā no daudzuma (10 - 20 g).
Pēc tam vai nu savācu lauskas, pirms turpinu dzesēšanas procesu ledusskapī (manā ir iestatīta 3 °C temperatūra) un pēc tam - saldētavā, vai arī to visu ievietoju tieši ledusskapī un tad saldētavā...
Ja ļaujat atdzist tikai istabas temperatūrā, jūs zaudēsiet daudz produkta.
Turpiniet dzesēšanu, kā aprakstīts, lai atgūtu pēc iespējas vairāk produkta.
Kad vairs neveidojas kristāli, iztvaicējiet šķidrumu, lai atgūtu pēc iespējas vairāk produkta.

Pirms ievietošanas ledusskapī es parasti savācu istabas temperatūrā izveidojušos kristālus, jo atdzesēšana ledusskapī ir ātrāka un kristāli kļūst mazāki.

Voilà, es ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumu..
Pretējā gadījumā pastāstiet man.

Veselu
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labdien, kungs,


Man joprojām ir tāda pati problēma es ļoti ceru, ka jūs varētu man palīdzēt.

Man arī ir d-mets un es izmantoju jūsu metodi, un vienu reizi man bija panākumi. Pēc tam, kad atkārtoju procesu ar to pašu metamfetamīnu, man atkal un atkal atkārtojas tā pati problēma. Ja jūs varētu man dot kādu padomu, būtu ļoti pateicīgs!

Kristalizējoties kristāli pieķeras pie vārglāzes malas un pēc kristalizācijas izskatās līdzīgi mdma. Es nesaprotu, kāpēc tas tā notiek, un mani interesē, vai jums kādreiz ir bijusi tāda pati problēma. Ja jā, ko jūs darījāt, lai to novērstu? Es atkārtoju šo procesu vairākas reizes, bet rezultāti ir vienādi. Jebkurš padoms ir apsveicams!
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Vai jūs izmantojat bezūdens acetonu un destilētu ūdeni ?
Ja jā, vai ūdeni pievienojāt visu uzreiz vai arī pa druskai un pat pa pilienam, līdz gandrīz viss ir jāatšķaida?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ko jūs domājat ar aizzīmogošanu? Luke aptin foliju un lentu ap trauku bez cauruma kā aizzīmogo aizzīmogo ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nav nepieciešams būt tik striktiem. Vienkārši parasti to ietin ar alumīnija foliju, galvenokārt, lai novērstu putekļu iekļūšanu un palēninātu šķīduma iztvaikošanu. Jo lēnāka iztvaikošana, jo lielāks kristāls. Ātra iztvaikošana veido tikai kristālisku pulveri.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Varat izmantot arī IPA vai degvīnu t izšķīdināt produktu, bet man vislabākais rezultāts ir ar destilētu ūdeni.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jā, kungs. Paldies par jūsu dāsnumu. Es centīšos to izdarīt.

Uzliecamies uz panākumiem.
 
Top