Metamfetamīna pārkristalizācija

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Es domāju, ka tas ir D-metils. Es neesmu ķīmiķis un nekad neesmu to analizējis, bet tam vajadzētu būt šim.

2. Izmantojot acetonu un ūdeni, apmēram 20 g metamfetamīna, es izmantoju 1 dl acetona un karsēju to tieši pirms vārīšanās punkta. Tad vidēji izmantoju 8-9,5 ml ūdens un labi samaisīju, līdz gandrīz viss mets ir izšķīdis.
Tad pārklāju ar alumīnija foliju un pārtikas plēvi un aptinu trauku ar 1 virtuves dvieli, lai palēninātu dzesēšanas procesu.

3. Pašlaik es atstāju atdzist 4 līdz 6 stundas brīvā dabā atkarībā no daudzuma (10 - 20 g).
Pēc tam vai nu savācu lauskas, pirms turpinu dzesēšanas procesu ledusskapī (manā ir iestatīta 3 °C temperatūra) un pēc tam - saldētavā, vai arī to visu ievietoju tieši ledusskapī un tad saldētavā...
Ja ļaujat atdzist tikai istabas temperatūrā, jūs zaudēsiet daudz produkta.
Turpiniet dzesēšanu, kā aprakstīts, lai atgūtu pēc iespējas vairāk produkta.
Kad vairs neveidojas kristāli, iztvaicējiet šķidrumu, lai atgūtu pēc iespējas vairāk produkta.

Pirms ievietošanas ledusskapī es parasti savācu istabas temperatūrā izveidojušos kristālus, jo atdzesēšana ledusskapī ir ātrāka un kristāli kļūst mazāki.

Voilà, es ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumu..
Pretējā gadījumā pastāstiet man.

Veselu
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labdien, kungs,


Man joprojām ir tāda pati problēma es ļoti ceru, ka jūs varētu man palīdzēt.

Man arī ir d-mets un es izmantoju jūsu metodi, un vienu reizi man bija panākumi. Pēc tam, kad atkārtoju procesu ar to pašu metamfetamīnu, man atkal un atkal atkārtojas tā pati problēma. Ja jūs varētu man dot kādu padomu, būtu ļoti pateicīgs!

Kristalizējoties kristāli pieķeras pie vārglāzes malas un pēc kristalizācijas izskatās līdzīgi mdma. Es nesaprotu, kāpēc tas tā notiek, un mani interesē, vai jums kādreiz ir bijusi tāda pati problēma. Ja jā, ko jūs darījāt, lai to novērstu? Es atkārtoju šo procesu vairākas reizes, bet rezultāti ir vienādi. Jebkurš padoms ir apsveicams!
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jā, es izmantoju bezūdens acetonu, bet es izmantoju parastu krāna ūdeni.

(Es izmantoju visas jūsu norādītās proporcijas).
1. solis. Es izšķīdinu metamfetamīnu verdošā ūdenī un maisu, līdz tas viss izšķīst. (Jā, es pievienoju visu ūdeni vienā reizē).

2. solis. Atsevišķā pannā uzkarsēju acetonu līdz aptuveni 50 grādiem pēc Celsija un pievienoju metamfetamīna/ūdens maisījumam.

Solis 3. Maisa un ļauj temperatūrai paaugstināties līdz 52-55, līdz tā sāk burbuļot.

4. solis. Es visu izmetu caur filtru, pārklāju ar alumīnija un pārtikas plēvi un atstāju 4-6 stundas istabas temperatūrā (apmēram 20 grādi pēc Celsija).

5. solis. Es ielieku visu mērglāzi ledusskapī uz aptuveni 12 stundām un tad sasaldēju vēl uz 12 stundām.

Paldies par ātru atbildi ! Es ceru, ka mums izdosies to atrisināt
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Jūs šķīdināt metamfetamīnu verdošā ūdenī? Kāpēc?
Es to nekad neesmu mēģinājis, tāpēc nevaru pateikt, vai tā ir vai nav kļūda.
Jums vispirms vajadzētu mēģināt salikt savu produktu un acetonu kopā recipientā, piemēram, mucā vai loku (padomājiet, lai mets tiktu sasmalcināts pēc iespējas sīkāk, tādējādi process būs ātrāks), un uzkarsējiet meta/acetona šķīdumu nedaudz virs acetona viršanas punkta, kam vajadzētu būt 55-56 °C temperatūrā.
Tad ielieciet ūdeni (jāizmanto destilēts ūdens, jo mēs nedarām neko citu, kā tikai attīrīšanu ar pārkristalizāciju..).
Vispirms pievieno ūdeni, piemēram, 7-8 ml, tad samaisa un gaida, kad temperatūra atkal sasniegs 53-55 °C, lai varētu pilienveidīgi pievienot ūdeni, līdz gandrīz viss kristālmetāls ir izšķīdināts.
Ja pievienosiet vairāk ūdens, nekā nepieciešams, produkts tiks zaudēts.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kad es sāku, es precīzi ievēroju recepti, bet man bija grūti izšķīdināt metamfetamīnu, kamēr tas tika sajaukts ar acetonu.

Un, kad beidzot biju izšķīdinājusi metu, pagāja tik ilgs laiks, ka daudz acetona bija iztvaikojis.

Tāpēc es izmantoju aprakstīto metodi un vienu reizi guvu panākumus, bet pēc tam turpināju ciest neveiksmi, tāpēc es atgriezīšos pie jūsu padoma.

Vai jums kādreiz ir bijis grūti izšķīdināt metamfetamīnu? Un ja daudz acetona iztvaiko, ko jūs darāt?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, jūs nesaprotat, ko pavediena autors ir domājis. 1. Ielej metamfetamīnu un acetonu vārglāzē un uzkarsē līdz 55-56 grādiem, lai tas uzvārītos. ( Jums nav jāgaida, kamēr metamfetamīns acetonā izkusīs) 2, pievieno ūdeni (tam jābūt destilētam ūdenim vai dejonizētam ūdenim, neizmantojiet krāna ūdeni), un ūdens jāpievieno lēnām (piemēram, var izmantot pilinātāju). Ūdens pievienošanas laikā šķidrumu mērkolbā jāuztur 53-55 grādu temperatūrā, līdz viss metamfetamīns ir izšķīdis mērkolbā. ( Jūs varat izvēlēties termisko filtrāciju, bet būs zaudējumi. Pēc tam šķidrumu noslēdz istabas temperatūrā uz 4-6 stundām un uz 12 stundām ievieto ledusskapī. Filtrēšana. Izžāvē.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ko jūs domājat ar aizzīmogošanu? Luke aptin foliju un lentu ap trauku bez cauruma kā aizzīmogo aizzīmogo ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nav nepieciešams būt tik striktiem. Vienkārši parasti to ietin ar alumīnija foliju, galvenokārt, lai novērstu putekļu iekļūšanu un palēninātu šķīduma iztvaikošanu. Jo lēnāka iztvaikošana, jo lielāks kristāls. Ātra iztvaikošana veido tikai kristālisku pulveri.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
kādi padomi, kā žāvēt kristālus bez krāsns vai eksikatora kameras ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vakuumfiltrēšana, ievieto RM vārglāzē, pievieno acetonu vai ēteri, (šķīdinātājam jābūt sausam un aukstam) un maisot ielej Br. piltuvē, un filtrē. Pēc filtrēšanas ar roku aizver piltuves augšējo atveri. Cieši noslēdz piltuvi un filtrē 10-15 sekundes. Tā būs gandrīz ļoti sausa. Ja ir smaka, to var pārklāt uz A4 papīra. Pārklājiet to ar A4 formāta papīru un novietojiet sausā un siltā vietā uz 2/3 stundām, un tas pilnībā izžūs.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
paldies par atbildi, drīz izmēģināšu. Un man bija vēl viens jautājums, vai metamfetamīna kristāli ir higroskopiski ?
Es ieliku savu filtrpapīrā, lai žāvētu gaisā, bet pēc 2 dienām tas vēl pat nav izžuvis. joprojām izskatās mitrs un lipīgs.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tas absorbē mitrumu, bet bez jūsu situācijas ir piemaisījumi. Tā jāievieto mērglāzē, jāpievieno auksts un sauss acetons, dažas sekundes ātri samaisa un pēc tam jāfiltrē uz burta piltuves. Acetons/ēteris/izopropilspirts ir labi mazgāšanas līdzekļi, bet tie ir jāizžāvē).
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
jā, es arī domāju, ka ir daži piemaisījumi. Es uzliku lukturīti, un tas izskatījās kā mazliet spīdīga varavīksne uz tā. un pēc dažiem pētījumiem , es domāju, ka tas ir pvp no tablešu saistvielas. Tā kā es divas reizes ar acetonu nomazgāju tabletes un vienkārši reaģēju bez turpmākas pārkristalizēšanas.
Vai ir kāda ideja, kā no tā atbrīvoties? jo es atklāju, ka tā šķīdība ir tāda pati kā metamfetamīnam?
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
jā, es arī domāju, ka ir daži piemaisījumi. Es uzliku lukturīti, un tas izskatījās kā mazliet spīdīga varavīksne uz tā. un pēc dažiem pētījumiem , es domāju, ka tas ir pvp no tablešu saistvielas. Tā kā es divas reizes ar acetonu nomazgāju tabletes un vienkārši reaģēju bez turpmākas pārkristalizēšanas.
Vai ir kāda ideja, kā no tā atbrīvoties? jo es atklāju, ka tā šķīdība ir tāda pati kā metamfetamīnam?
 
Top