Question P2NP pārkristalizācija

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hei, draugi,

tā kā drīzumā pasūtīšu savu pirmo P2NP, meklēju padomu par šādu tēmu:

P2NP pārkristalizācija

Esmu forumā izlasījis dažas lietas par šo procesu un sapratu, ka tas ir ieteicams ne tikai P2NP kvalitātes pierādīšanai, bet arī tās kvalitātes uzlabošanai, ja tā būtu sliktāka, nekā gribētos.

Kāds lietotājs ieteica meklēt "Isomer Seperation" (izomēru atdalīšana), es mēģināju atrast vairāk informācijas, bet nevarēju.

Tagad meklēju rokasgrāmatu, kurā būtu izskaidrots, kā notiek P2NP pārkristalizācija un kādas iekārtas + ķimikālijas ir nepieciešamas šai procedūrai.

Jebkura palīdzība būtu ļoti pateicīga.

Cincerly,

Koko
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nākamreiz, lūdzu, meklējiet vairāk.

Izšķīdiniet 1 g p2np 2 ml izopropil/etanola vai metanola.
Tad ielieciet saldētavā un pagaidiet 1 dienu, kad izveidojas adatas vai kristāli, iztukšojiet atlikušo šķīdinātāju un izžāvējiet p2np.
Atkārtojiet dažas reizes, līdz iegūstat tīru produktu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Liels paldies!

Tikmēr G.Pattons man ir atsūtījis rokasgrāmatu pārkristalizācijai, papildus jūsu informācija ļoti palīdz!!!

Cincerly,

Koko
 

Roadium

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ja jums ir vajadzīgas papildu grāmatas vai palīdzība, id labprāt palīdzēs. diezgan daudz pieredzes ar šo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Lūdzu, nekautrējieties man par to ziņot.

Domāju, ka arī citiem šeit esošajiem šī informācija varētu būt noderīga, bet es labprāt to izmantotu arī savos DM, ja tas nav pretrunā!
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vienkārši pārsteidzoši viegla sintēze p2np, tālāk neesmu gājis, jo mēģināju ar nātrija borohidrīdu un man bija bēgšana.
 

BRKNGBD45

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
kur es varu atrast rokasgrāmatu par pārkristalizāciju?
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
G. Patton tā ir pagājis laiks, kopš es esmu darījis jebkuru ķīmiju, bet absolūti vienkāršākā metode, ko es esmu izmantojis ar otc ķimikālijām p2np, bija bāzes katyliska pievienošana (literatūrā bija kā nitroetanols, ko es nevarēju viegli dabūt rokās), bet es destilēju kvēlspuldzes degvielu, lai atdalītu eļļu, un izmantoju nitrometanolu benzaldehīdam, un tas bija pārsteidzošs, viegli veidojot 200 g partijas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Vai P2NP sintēzei izmantojāt nitroetānu vai nitrometānu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Interesanti, es nezināju, ka nitrometāns darbojas arī P2NP sintēzē.
Kāda ir atšķirība starp nitroetāna un nitrometāna izmantošanu? Vai būs atšķirības iznākumos vai citos aspektos, piemēram, gala produkta kvalitātē?

@G.Patton
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Izmēģiniet, jūs būsiet pārsteigts ļoti viegli. Tīrīšana ir vienkārša un pēc tam pārkristalizējiet, iegūstot pārsteidzošus dzeltenus kristālus.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Tas būtu neticami, jo nitrometāns ir daudz lētāks par nitroetānu. cik daudz P2NP jūs iegūstat no 1 l nitrometāna?
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Im
Es priecājos, ka jūs to teicāt. Tas bija pirms 5 gadiem, kad es darīju šo reakciju un tiešām domāju, ka tas bija p2np izskatījās identiski dzelteni adatveida kristāli murgs uz acīm un deguna kā p2np.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pattona kungs Es tikko izlasīju, un nitro-2-fenilftāns neizklausās pēc mana produkta. Man tas joprojām ir kaut kur saldētavā. Šonedēļ es atradīšu laiku, lai to pārkristalizētu un, iespējams, noteiktu kušanas temperatūru, lai redzētu, vai es esmu p2np. Vai ir kāds veids, kā es varu apstiprināt savu produktu. Es destilēju modeļa nitro dzinēja degvielu, lai atdalītu eļļu, un uzskatīju, ka tas ir nitrometanola maisījums, un reaģēju ar benzaldehīdu, un man bija 99 %, ka tas ir p2np. Es esmu burtiski tikai noob, kas uzskata, ka šī lieta ir interesanta, un es izlasīju kaut kur par to, ka tas darīts ar nitro etānu, tāpēc es to aizvietoju.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Esmu pilnīgi pārliecināts. Pretējā gadījumā tas nebija nitrometāns.
Laba ideja
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es joprojām esmu 99% pārliecināts, ka tas ir p2np, varbūt es mēģinu sevi pārliecināt. Es nevaru sagaidīt, kad to pārbaudīšu. Es varētu uzņemt fotoattēlu, bet pašlaik nevaru tam piekļūt, jo pie saldētavas ir sakrautas daudzas lietas. Es zinu, ka tu esi dievs, un viss, ko es šeit izlasu un uztveru kā faktu, ir "tavi amati" Man nav kušanas punkta aperatus, bet ar p2np, kas ir 60, man vajadzētu spēt to izdarīt kapilārajā caurulītē ūdenī, tāpēc ziņošu pēc iespējas ātrāk. Paldies par atbildēm G. Patton
 
Top