Question P2NP pārkristalizācija

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei, draugi,

tā kā drīzumā pasūtīšu savu pirmo P2NP, meklēju padomu par šādu tēmu:

P2NP pārkristalizācija

Esmu forumā izlasījis dažas lietas par šo procesu un sapratu, ka tas ir ieteicams ne tikai P2NP kvalitātes pierādīšanai, bet arī tās kvalitātes uzlabošanai, ja tā būtu sliktāka, nekā gribētos.

Kāds lietotājs ieteica meklēt "Isomer Seperation" (izomēru atdalīšana), es mēģināju atrast vairāk informācijas, bet nevarēju.

Tagad meklēju rokasgrāmatu, kurā būtu izskaidrots, kā notiek P2NP pārkristalizācija un kādas iekārtas + ķimikālijas ir nepieciešamas šai procedūrai.

Jebkura palīdzība būtu ļoti pateicīga.

Cincerly,

Koko
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Šo degvielu es iegādājos tieši tajā pašā laikā. Un, kā skaidri norādīts, satur metanolu. Tātad, ja tās nav iespējams iegūt p2np no nitometāna, tad es esmu pazudis. Vienkārši gaidu MP testu
 

Attachments

  • lDNQiZFxLs.jpg
    lDNQiZFxLs.jpg
    2.1 MB · Views: 167

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
P2NP pārkristalizēšana

Galvenais pārkristalizēšanas iemesls ir palielināt noteiktu reducēšanas procesu iznākumu, atdalot nereaģējušos aldehīdus, šajā gadījumā benzaldehīdu, ja strādājat ar daudzumiem > 0,5 moli, tad mēs iesakām veikt vismaz vienu pārkristalizēšanu, lai gan tā nav būtiska.

Tas ir vienkāršs process, un produktu zudumi ir mazāki par 5 %, nevis 20 līdz 25 %, kā tas parasti notiek daudzās organiskās ķīmijas rekristalizācijās.

Individuālie aizsardzības līdzekļi: Ideālā gadījumā valkājiet vienreizlietojamu nitrila cimdu pāri zem butila cimdu pāra, vismaz divus vienreizlietojamu nitrila cimdu pārus.

Rekristalizēt, izmantojot 99,5 %+ izopropanolu 60 °C temperatūrā (ne augstāk).

Piezīme: Nosveriet tukšo kolbu, nosveriet IPA mērcilindrā, nosveriet P2NP uz svariem, nosveriet pēc produkta pievienošanas, lai aprēķinātu IPA zudumus iztvaikojot, un beigās nosveriet galīgo sausā produkta daudzumu pēc visām kultūrām, lai aprēķinātu iegūto daudzumu.

Erlenmeijera kolbā (samazina produkta zudumus iztvaikošanas rezultātā):
Pievienojiet P2NP 2 g/ml izopropanola (lai gan 1 ml izopropanola var izšķīdināt daudz vairāk, tīrība samazinātos).
Pēc izšķīdināšanas karsti filtrējiet neizšķīdušos piemaisījumus, ja nepieciešams, filtrējiet caur Buknera piltuvi, izmantojot ātru filtrpapīru vai lielākas porainības fritu, un jau 60 °C temperatūrā ielejiet nedaudz papildu izopropanola, lai noskalotu visus kristālus uz filtra/frites, pēc tam pārklājiet erlenmeiera kolbu ar plēvi vai foliju ar pāris maziem gaisa caurumiem abās pusēs.
Ļauj atdzist līdz istabas temperatūrai, novietojot sausā, tumšā, netraucētā vietā vismaz uz dažām stundām, pēc tam redzēsiet, ka veidojas dzelteni kristāli, pārceliet uz ledusskapi uz dažām stundām, pirms izveidojušos kristālus filtrēt.
Filtrātu (mātes šķīdumu) uz vienu dienu atgriezt ledusskapī, lai atlikušie kristāli izkristalizētos no šķīduma; ja zināt, ka filtrāta ūdens saturs ir niecīgs, varat to ievietot saldētavā, lai paātrinātu kristālu veidošanos (ja ūdens saturs ir, tā nav tik laba ideja, jo veidojas tumšāki kristāli, kas veidojas kā putraimi.

Ideālā gadījumā izmanto Bihnera piltuvi ar ātrā filtrpapīru vai lielākas porainības fritu, lai filtrētu bāli dzeltenos kristālus, filtrātu atgriež saldētavā papildu kultūrām, pēc tam noskalo ar ledusaukstu izopropanolu (saglabājiet šo filtrātu turpmākajām skalošanām un laiku pa laikam savāciet tajā izveidojušos kristālus), beigās noskalo ar destilētu ūdeni, lai atdalītu katalizatoru, un ļaujiet 10 minūtes vakuumžāvēt piltuvē (ūdens filtrātu izmet).
Visbeidzot kristālus 15 minūtes vakuumā žāvē Buknera piltuvē, pēc izžūšanas nosver kristālus un uzmanīgi pārnes gaisu necaurlaidīgā PP traukā un novieto aukstā glabāšanā.

Iepriekš minēto pārkristalizēšanas procedūru var atkārtot vēl vairākas reizes, lai varētu sasniegt 99 % tīrību.

Nedrīkst būt oranžu kristālu vai sarkanu produktu - skalošana ar ledus aukstu izopropanolu noņems jebkādus sarkanā polimerizētā produkta ārējos slāņus.

Piezīme: jo augstāka uzglabāšanas temperatūra, jo ātrāk nitrostirēns polimerizējas. Dzīvotspējīgus kristālus var uzglabāt ledusskapī (0 līdz 5 °C) 6 mēnešus vai saldētavā (-5 līdz -15 °C) 2 gadus vai ilgāk.

Ja jums nav Buknera piltuves un vakuuma avota, tad jums būs jāizmanto gravitācijas filtrs, izmantojot mērglāzi, uz kuras var novietot piltuvi, ievietojiet 2 kafijas filtrus un ielejiet kristālu un IPA maisījumu, tagad ievietojiet visu ledusskapī, lai filtrētu un pēc tam pirms uzglabāšanas nožāvētu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Brīnišķīgi, liels paldies, ka pievienojāt tik profesionālu un detalizētu aprakstu!
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es nezinu, kāpēc es par jums šaubījos. MP 55°C ISH, ko es sauktu par nitrostirolsirēnu
Bet jā, 1-nitro-2-fenilētilēns, kā teiktu izglītotie.
Vai ir kaut kas, ko es varu darīt ar nitrostirēnu? Vai man tā ir 500-600 g, vai man to vienkārši izmest un sekot kādai pārbaudītai literatūrai, nevis aizvietot lietas, kur un kad es gribu.
Sorry g. Patton kārtīgs fan boy.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jums tas nav nepieciešams. Jūs varat atkārtot mājās veikto procedūru, kā es parādīju tēmā Kušanas punkta noteikšana. Tā nav tik precīza, bet labāk nekā nekas. Laipni lūdzam.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Zinu pieteikumu tikai aizvietotajiem nitrostirēniem. Iespējams, vienkārši atbrīvojieties no tā. :(
 

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Vienkāršākā P2NP izgatavošanas metode ir sajaukt 710 ml benzaldehīda un 500 ml nitroetāna (dzidrs šķīdums), tad 35 ml n-butilamīna, aiztaisīt un sakratīt, lai rūpīgi sajauktos, lai pārtrauktu dūmus, šķidrums tagad ir dzeltens. Atplombē un (ja jums ir žāvēšanas mēģene, pievienojiet sārmainu desikantu vai molekulāro seīvu 3A), tagad atstājiet tumšā un sausā vietā uz 4 nedēļām, beigās jums būs cietu dzeltenu kristālu masa (iznākums 78 - 92 %).
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Interesanta pieeja :) Salīdzinot ar citām metodēm, kas prasa 1 nakti saldētavā, 4 nedēļas šķiet diezgan ilgas.
 
Top