Drošs mefedrona pārdevējs no Eiropas?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Man ir nepieciešams labs mefedrona piegādātājs, kas piegādā no Eiropas. Vai ir kāda palīdzība?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs varam palīdzēt ar tā sagatavošanu. Tātad jūs paši ražosiet savu mefedronu un kļūsiet par īstu kvalitatīva mefedrona piegādātāju.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Jūs domājat, ka jūs paši mācāties tos, lai ražotu 4metilpropiofenonu? Vai arī nosūtāt viņiem 4metilpropiofenonu, un tad viņi ražo 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs atrodamies Polijā, un mēs varam jums palīdzēt šajā jautājumā. Ja Jums ir interese, rakstiet man;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es tikko izveidoju šo kontu un vēl nezinu, kā nosūtīt ziņu. Vai jūs varat msg mani plz?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Vēlos ar jums sazināties citā jautājumā, jūsu privātuma iestatījumi ir ieslēgti, tāpēc neviens nevar jums nosūtīt ziņu.

Ar sveicieniem
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Es varu veikt nosūtīšanu Eiropā, lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums ir interese.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es varu nodrošināt dažādus ķīmiskos produktus, starpproduktus un ķīmiskos instrumentus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, ja vēlaties šeit kaut ko pārdot, ievietojiet to BB Market un pievienojiet saiti savā komentārā. Tas ir bez maksas. Dažreiz tas izskatās ļoti aizdomīgi no jauniem kontiem, un administrators bez šaubām dod aizliegumus par šādām surogātiskajām reklāmām. @tinaprochem Ņemiet to vērā.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, mēs ražojam mefedronu un atrodamies Apvienotajā Karalistē :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Es varu to nosūtīt no ASV un Ķīnas
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Pēc 5 mēģinājumiem no 5 dažādām ES valstīm, kur atsauksmes tirgū un "apstiprinātas" (apmaksātas lietotāju atsauksmes) par dread, pēc tam, kad saņēmu 2x totālu bunkuru, pilnu ar šķīdinātājiem, briesmīgi zemas (ja vispār) 4-mmc tīrības un 3x nejaušus katinona analogus, atrast legālu ES pārdevēju būtu lieliski. Ar pienācīgu stealth nav nosūtīti no karstās valstīs *** gaisa burbuļi aploksnē ar aizzīmogotu maisiņu iekšpusē un nekas cits, pat ne (izlases) atgriešanās adrese.

Apvienotā Karaliste ir pazīstama ar 4 mmc kultūru, un ražošana tur nekad nav apstājusies. Bet neviens pārdevējs nesūta uz ES, jo ir kavēšanās un smaga muitas pārbaude ievešanas/izvešanas laikā.
PL/NL ir 50/50, vai saņemt pienācīgu uguns partijas, vai nejaušu analogu.
Vācija vienmēr bija pilnīgs izgāšanās (atvainojiet pārdevējiem, vispirms laboratoriski pārbaudiet to, ko pērkat).

Es to meklēju tikai slēptuvei / personīgai lietošanai, bet es varu sazināties ar pārdevējiem, kas atrodas ES un ir ieinteresēti pārdot * īstas * 4-MMC, jo īpaši no ES valstīm, kas nav karstas.

Neinteresē CN/ASV piedāvājumi, tāpat kā sākotnējā tēma - ES pārdevēji (= valstis, kas fiziski atrodas kontinentā, ko sauc par Eiropu). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cilvēks, tāda pati pieredze. Pagājušajā gadā es saņēmu poļu mirušo pilienus 4mmc, un Krievija - viss īsts. Šogad esmu izmēģinājis vairāk nekā 10 piegādātājus no Polijas, Vācijas, Nīderlandes, un visi bija kaut kādi 3cmc vai 4cmc atkritumi. Es nesaprotu, kāpēc tas ir noticis, bet tas ir diezgan skumji. Es pat nesaprotu pieprasījumu pēc tiem pat tad, ja tie tiek pārdoti pareizi kā 3cmc, bet parasti tie tiek pasniegti kā 4mmc.

Acīmredzama strukturāla atšķirība, zivju smaka, ekstrēma dedzināšana pat no deguna piliena, un man nešķiet ne tuvu salīdzināms vai iedzeršanas vērts.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds manam nezinošajam dibenam var paskaidrot, kāpēc tas apsteidz tirgu? Šķiet mazliet dīvaini ražot halogēnkatinonus milzīgos daudzumos un izspiest ar tiem metilkatinonus. Es nesaprotu no ražošanas vai ietekmes uz cilvēku viedokļa. Kāds ieguvums ir no 3cmc/4cmc ražošanas tā vietā?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Es labprāt saņemtu detalizētu atbildi, bet diemžēl, kad viss notiek nepareizā virzienā, pircēji, kuri nesaņēma nekādus pavedienus par īsto 4-mmc, vai viņiem patika 3-mmc, domājot, ka tas ir 4-mmc, tagad saņem visus pārējos desmitus analogu, domājot, ka tie ir tikai "labākas" vai sliktākās partijas. Kamēr lielie pārdevēji piedāvā šo produktu, un viņu citi produkti ir legāli, tikmēr īstā Meow Meow "kultūra" diemžēl izzudīs..

Tas ir tikai lētāk un bez problēmām lielajiem pārdevējiem, lai saņemtu no viņu vairumtirdzniecības tālākpārdevēja viņi uzticas neatkarīgi reaģē pozitīvi uz katinoniem, un vairumtirdzniecība ir tikai pērk no citiem ES ražotājiem, bet galvenokārt no Ķīnas "kods" nezināms izlases. Tas ir galvenais iemesls: Ķīna var ražot ļoti lēti lielos daudzumos.

4-mmc "kultūra" sāka izplatīties / augt atkal ar 3-mmc, jo tas bija tuvākais šāviens (kaut arī vēl kilometrus tālu), un tā bija garšīga iespēja "izkrāpt" daudzus atgriezušos īstos mefedrona cienītājus. 4-mmc ražošana visvairāk (un tikai, ja runājam par ES) notiek Apvienotajā Karalistē, kur tā nekad nav pārtraukusi pastāvēt, un Polijā. NL/SWE un citās austrumu valstīs tas ir monētas metiens par to, ko jūs saņemsiet. Bet laboratorijas narkotiku pārbaude, kas veikta pēdējo 2-3 mēnešu laikā ES, skaidri runā: neviena no tām, kas nosūtīta uz energy-control (Spānija) vai eve-rave (Šveice), nebija 4-mmc, pat vairs ne 3-mmc.
UK ir augsta riska valsts sūtījumiem, tas pats arī Polijai (nosūtītājam, nevis saņēmējam otrajā). Tāpēc īstais 4-mmc paliek to laimīgo rokās, kuri var dabūt pārsūtītāju kādā no šādām valstīm.

Un jā, *bump* joprojām gaida īstu 4-mmc ražotāju ES, kas var piegādāt 4-mmc - gan mazos, gan lielos daudzumos.
 
Top