Drošs mefedrona pārdevējs no Eiropas?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Pēc 5 mēģinājumiem no 5 dažādām ES valstīm, kur atsauksmes tirgū un "apstiprinātas" (apmaksātas lietotāju atsauksmes) par dread, pēc tam, kad saņēmu 2x totālu bunkuru, pilnu ar šķīdinātājiem, briesmīgi zemas (ja vispār) 4-mmc tīrības un 3x nejaušus katinona analogus, atrast legālu ES pārdevēju būtu lieliski. Ar pienācīgu stealth nav nosūtīti no karstās valstīs *** gaisa burbuļi aploksnē ar aizzīmogotu maisiņu iekšpusē un nekas cits, pat ne (izlases) atgriešanās adrese.

Apvienotā Karaliste ir pazīstama ar 4 mmc kultūru, un ražošana tur nekad nav apstājusies. Bet neviens pārdevējs nesūta uz ES, jo ir kavēšanās un smaga muitas pārbaude ievešanas/izvešanas laikā.
PL/NL ir 50/50, vai saņemt pienācīgu uguns partijas, vai nejaušu analogu.
Vācija vienmēr bija pilnīgs izgāšanās (atvainojiet pārdevējiem, vispirms laboratoriski pārbaudiet to, ko pērkat).

Es to meklēju tikai slēptuvei / personīgai lietošanai, bet es varu sazināties ar pārdevējiem, kas atrodas ES un ir ieinteresēti pārdot * īstas * 4-MMC, jo īpaši no ES valstīm, kas nav karstas.

Neinteresē CN/ASV piedāvājumi, tāpat kā sākotnējā tēma - ES pārdevēji (= valstis, kas fiziski atrodas kontinentā, ko sauc par Eiropu). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds manam nezinošajam dibenam var paskaidrot, kāpēc tas apsteidz tirgu? Šķiet mazliet dīvaini ražot halogēnkatinonus milzīgos daudzumos un izspiest ar tiem metilkatinonus. Es nesaprotu no ražošanas vai ietekmes uz cilvēku viedokļa. Kāds ieguvums ir no 3cmc/4cmc ražošanas tā vietā?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Es labprāt saņemtu detalizētu atbildi, bet diemžēl, kad viss notiek nepareizā virzienā, pircēji, kuri nesaņēma nekādus pavedienus par īsto 4-mmc, vai viņiem patika 3-mmc, domājot, ka tas ir 4-mmc, tagad saņem visus pārējos desmitus analogu, domājot, ka tie ir tikai "labākas" vai sliktākās partijas. Kamēr lielie pārdevēji piedāvā šo produktu, un viņu citi produkti ir legāli, tikmēr īstā Meow Meow "kultūra" diemžēl izzudīs..

Tas ir tikai lētāk un bez problēmām lielajiem pārdevējiem, lai saņemtu no viņu vairumtirdzniecības tālākpārdevēja viņi uzticas neatkarīgi reaģē pozitīvi uz katinoniem, un vairumtirdzniecība ir tikai pērk no citiem ES ražotājiem, bet galvenokārt no Ķīnas "kods" nezināms izlases. Tas ir galvenais iemesls: Ķīna var ražot ļoti lēti lielos daudzumos.

4-mmc "kultūra" sāka izplatīties / augt atkal ar 3-mmc, jo tas bija tuvākais šāviens (kaut arī vēl kilometrus tālu), un tā bija garšīga iespēja "izkrāpt" daudzus atgriezušos īstos mefedrona cienītājus. 4-mmc ražošana visvairāk (un tikai, ja runājam par ES) notiek Apvienotajā Karalistē, kur tā nekad nav pārtraukusi pastāvēt, un Polijā. NL/SWE un citās austrumu valstīs tas ir monētas metiens par to, ko jūs saņemsiet. Bet laboratorijas narkotiku pārbaude, kas veikta pēdējo 2-3 mēnešu laikā ES, skaidri runā: neviena no tām, kas nosūtīta uz energy-control (Spānija) vai eve-rave (Šveice), nebija 4-mmc, pat vairs ne 3-mmc.
UK ir augsta riska valsts sūtījumiem, tas pats arī Polijai (nosūtītājam, nevis saņēmējam otrajā). Tāpēc īstais 4-mmc paliek to laimīgo rokās, kuri var dabūt pārsūtītāju kādā no šādām valstīm.

Un jā, *bump* joprojām gaida īstu 4-mmc ražotāju ES, kas var piegādāt 4-mmc - gan mazos, gan lielos daudzumos.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
tas ir velnišķīgs kauns. Man ir krievu telegramu kanāli, no kuriem pagājušajā gadā saņēmu reālus 4mmc no mirušajiem pilieniem Polijā. Šogad es atgriezos un izmēģināju 5-6? dažādus, tikai pa gramam, lai redzētu, un tas viss bija 3-4cmc. Krievijā, es pieņemu, ka viņi arī ražo, bet es nedomāju, ka arī no turienes tas izkļūst. Zinu, ka mani draugi tur joprojām saņem īstu sūdu, bet viņiem arī ir garša un viņi zina atšķirību. Es teiktu, ka tur un Apvienotajā Karalistē šajā ziņā ir līdzīgi. Diemžēl es nevaru atgriezties Krievijā, bet pašlaik esmu Gruzijā un mēģinu sazināties ar dažiem krievu draugiem, lai noskaidrotu, vai viņiem šeit joprojām ir īsta lieta.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Patiesi neticami ir tas, kā šī vārda ļoti burtiskā nozīmē var būt lielais troksnis par 4-mmc, kas kādu laiku tika "atdzīvināts" no 3-mmc lietotājiem, tā vietā, lai kļūtu par labu iespēju un padarītu to par daļu no lielo ražotāju/organizētās noziedzības racionalizētajiem produktiem (tā vietā, lai ražotu tonnas metamfetamīna, neizmantojot pseidoefedrīnu kā prekursoru, metamfetamīna cenas ES krasi kritās.. bet tas tāpēc, ka pēc popularitātes lēciena, kas atgriezās pirms 3-4 gadiem, ar pašreizējo masveida ražošanas kvalitāti, kas tikai smēķē un garšo kā mets, bet pēc dažām stundām var iet gulēt un pat neizdodas dabūt psihozi.. cilvēki pārtrauca pirkt šo trash, nav pat vērts 50-60 eur prasīto) - viņi varēja iztērēt resursus par 4-mmc - ASV pārdod pat par 100 USD /g dažos štatos, un ES atkarībā no valsts 30-90 eur/g (un tas, ka neviens to nepārdod internetā, ja nu vienīgi nākamie random katinoni - izņemot PL/UK, NL lielais vairumtirdzniecības piegādātājs arī nolēma vienkārši pirkt random ķīniešu katinonus vai ES ražoto atlikumus, neviens nedeva $hit - agrāk bija vismaz 50/50 izredžu..)

Tikai kāpēc, tiešām.. prekursori ir viegli atrast un importēt (pieejams vairākās ES valstīs), sintētiskais ir ļoti vienkāršs (es neesmu ķīmiķis, tāpēc es nevaru zināt droši, bet tas ir vieglāk nekā amfetamīna, un ir vairāki mazie pārdevēji, kas ražo iekšzemes) - kāpēc neviens dara *** ar tik lielu pieprasījumu (fakts, ka kopienas kļuva tik sadrumstalotas un sadalīti pa tik daudzām citām platformām un telegram grupas un DNMs pārdevēji vaļi varētu spēlēt lomu par nav atsaucīgi pieprasījuma..bet tas pats attiecas uz zemas potences RC opioīdiem ES, pēdējā laikā atkal parādījās O-DSMT.. dārgāks nekā tīrs/hq reāls heroīns par gramu? tas ir vienkārši tik slimīgi, un cilvēki pērk par šādām cenām neatkarīgi,,,)

Es padodos, man tiešām nav intereses nodarboties ar biznesu (vismaz personīgi, daži mani klienti pirktu un tālāk pārdotu neiesaiņotu), tas ir kopš mēnešiem, ko es griežu par kārtīgu 4-mmc high, bet pēc 6 mēģinājumiem neizdevās, un acīmredzot neviens pārdevējs UK vai PL nesūta ārpus savas valsts, un neviena cita valsts neparādās piegādāt (varbūt Zviedrija..?) - Es vienkārši gaidīšu, kad kaut kas notiks, jo tas ir tik laika izšķiešana un nomācoši redzēt šādu ainu, kur jaunās paaudzes izmēģināt 4-cmc vai ko pārdod kā 4-mmc un domā, ka viņi piedzīvoja īsto Meow Meow, Šāda cieņas trūkums pret 4-mmc kultūru šis analogs visā ES mēra.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Es jūtu tādu pašu vilšanos tevī, draugs. Es plānoju atrast īstu avotu un izveidot tam tirgu štatos. Man ir vienalga, vai es sēdēšu uz vairākiem kilogramiem, kamēr citas lietas veikalā turpina pārdot un papildināt krājumus. Kad cilvēki pamēģinās īstu lietu un viņiem būs pamats salīdzināšanai, varbūt situācija nedaudz mainīsies. Mets štatos ir vismaz 50% sagriezts ar MSM, es izmazgāju daudzas partijas, un šis process šķiet sarežģītāks nekā paša 4mmc ražošana. tomēr es nezinu, vai prekursorus tur ir tik viegli iegūt kā ES. Nav vērts riskēt, ja tam nav tirgus, bet es esmu gatavs atrast legālu ķīmiķi šeit, kam ir iespēja slēpt un importēt narkotikas šeit. Esmu diezgan pārliecināts, ka es atradīšu pareizo avotu un reāls 4mmc būs pieejams manā tiešsaistes veikalā.

Bet man ir ļoti sarūgtināts, redzot situāciju, kad es uzskatīju, ka spēju iegūt reālu 4mmc vēl pirms nepilna gada, aizbraucot no austrumeiropas, par pašsaprotamu. tagad viss ir jāapšauba. Sākotnēji štatos tas nekad neķērās, jo uz skatuves bija milzīgs "legālo" katinonu pieplūdums. cilvēki pārdeva visu veidu kā MDMA, kas bija 100/g ielas cena, un to imports no Ķīnas ar nelielu satraukumu bija 2/g? ja kaut kas atgriezās dzeltens uz testera, cilvēki gatavojās nogalināt to, kurš to pārdeva.

Es domāju, ka no šejienes viss kļūst tikai sliktāk, un es domāju, ka jau bija slikti.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* bump * situācija joprojām nemainās, lielākā daļa ES pārdevēju DNM, kas apgalvo, ka pārdod 4-mmc, piegādā nejaušus katinonus no Ķīnas.
Tikai īstas UK un PL ražotās 4-mmc netiek sūtītas ārpus to valstīm (pat ne uz citām ES valstīm) un atrast pārsūtītāju ir ļoti grūti.

Jebkurš atjauninājums šajā jautājumā būs ļoti pateicīgs (meklēju ES pārdevēju, ASV pārdevējs paldies, bet pasūtīt beramkravu 4-mmc no ASV ir pārāk riskanti, un tas nevar būt viena no vieglākajām narkotikām, lai sintezētu un ar neprātīgu pieprasījumu, vienkārši tiek ignorēts un tas pats, kā citi pārsteidzoši RC, notiek atkal un atkal, slinki pārdevēji pārāk lieli, lai bankrotētu, piegādā tikai analogus, solot īstu lietu, bet tie tikai atnes tikai bunkuru, un pēc 1..2...3 gadiem, pircēji atsakās). Kopiena jau tā ir pietiekami sadrumstalota un izkaisīta visur.. Es tiešām nesaprotu, kāpēc neviens mazs un vidējs ķīmiķis/pārdevējs nav ieinteresēts. Cilvēki pērk reālu 4 mmc par 100USD ASV un ES, ja kāds, maksātu viegli 50-120 eur/g atkarībā no valsts, jo ir liela atšķirība ar algām.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
daudz cilvēku ir 4mmc pirkt daudz pārdevējs uztraucas sūtīt uz citu valsti, jo nav droši, ja viņi pārdod daudz, tad, ja policija top viņam viņi zaudē visu
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jā, es pārbaudīju, un jums ir taisnība, ja jūs atrodaties PL, nosūtīšana ārpus tās nav vienkārša. Bet jūs vienmēr varat samaksāt kādam tuvējā valstī dzīvojošam cilvēkam, lai to nogādātu ārpus PL, vai arī varat lūgt ārzemniekam / kādam citā valstī dzīvojošam cilvēkam ierasties PL un doties pasta sūtījumā, protams, jums ir nepieciešams kāds ļoti īpašs nindzju slēpnis, lai nosūtītu vismaz 500 g un gūtu ļoti labu peļņu. Bet ir vairāki veidi, kā iziet cauri muitai..un sliktākajā gadījumā šī persona netiks izsekota, ja tā nav PL pilsonis.

Padariet kaut ko labu šai pasaulei un izglābiet ES no globālās krāpšanas! ^^
 
Top