Reuters žurnālisti

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Slikts pārskats var (iespējams, ka tā dēļ) piesaistīt negatīvu nevēlamu uzmanību šim forumam. Lai gan tas ir forums, viņi redz tirgu un pieņem, ka tas ir tikai tirgus. Daļa no iemesliem, kāpēc fent un citi bīstamie opioīdi tagad tik izplatīti, tik un tā ir recepšu opioīdu ierobežošanas dēļ, kuras dēļ samazinājās piedāvājums un cenas strauji pieauga. Cilvēkiem joprojām ir sāpes, un atkarīgie joprojām gribēs lietot, tāpēc, protams, viņi dosies meklēt sāpju remdēšanas līdzekļus citur. Jebkura presēta tablete mūsdienās pievērsīs negatīvu uzmanību, jo plaši izplatīts ir fents un tagad arī nitazēns, kas ir spēcīgāks par fentu un kam vēl nav veiktas pārbaudes ārpus laboratorijas. Vēl ir arī brorfīns, kas ir izplatīts presētajās tabletēs un tiek pārdots bez fenta, tomēr tās ir tikpat bīstamas. Tagad ir daudz dažādu zāļu. Es nešaubos, ka žurnālists meklē kaut ko vairāk par stāstu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
neatkarīgi no tā, ko žurnālists meklē, viņš neņem vērā iespējamās sekas. nepietiek ar to, ka ir slikti nodomi. ir aktīvi jāizvairās no kaitējuma nodarīšanas. viss, ko šis raksts izdarīja, ir pastāstīja cilvēkiem, kur iegūt fentanila prekursorus. pat paskatieties uz virsrakstu. es zinu, ka tas ir domāts, lai parādītu fentanila krīzi (kā arī forumu) negatīvā gaismā, bet jūs nevarat man teikt, ka 3 miljonu pelnīšana ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem nav vismaz nedaudz pievilcīga.

no otras puses, es pilnībā ticu, ka visu narkotiku (personīgajam patēriņam) dekriminalizācija padarītu tirgu daudz drošāku. karteļi un citi lielākie dīleri nevarētu plaukt (vismaz tādā mērā, kā pašlaik), un tas ir labi. viņiem rūp tikai naudas pelnīšana. patiesi brīvam tirgum ir ierobežojumi cilvēkiem, kuru mērķis ir mūs apspiest. ne tikai apspiest, bet nogalināt. neatkarīgi no viņu nodoma, tāpat kā šim tā sauktajam "žurnālistam", viņiem nerūp savas rīcības sekas. viņi nesaprot, ka cilvēka dzīvībai nevar noteikt cenu. es nezinu, kā viņi naktīs guļ.

Godīgi sakot, es domāju, ka arī mazie dīleri var būt nevajadzīgi nežēlīgi, bet viņi parasti cilvēkus apkrāpj daudz mazākā mērā. varbūt jūs saņemsiet nekaitīgu, bet neefektīvu produktu, bet viņiem nav asiņu uz rokām. lielākā daļa dīleru, kurus esmu satikusi šajā vietnē (un apmēram puse no tiem, kurus esmu satikusi īri), ir autentiski un reizēm pat dāsni. es saprotu, ka karš pret narkotikām ir jūtams, bet tikai attiecībā uz krāpniekiem, kas stumj fentu, zenesu un citas NEDĪGI kaitīgas ķimikālijas. cilvēki tik ļoti sagroza šo loģiku. jā, arī citas narkotikas var būt kaitīgas, bet ne tādā mērā kā fents un tā analogi. tas ir tas sūds, pret kuru mums ir jācīnās.

btw, lai precizētu, ne visi lielākie dīleri ir briesmīgi cilvēki, bet es esmu sapratis, ka viņi galvenokārt ir tie, kas krāpj cilvēkus lielos apjomos un/vai sasmalcina savu sūdu ar lietām, kas var tevi nogalināt. ja lielākus daudzumus dekriminalizē, ir jābūt kādam regulējumam. tas pats attiecas uz prekursoriem. es tiešām neredzu, ka cilvēki prekursoriem liktu fentu vai kaut ko tamlīdzīgu, bet esmu redzējis pārāk daudz pavedienu "šis cilvēks ir krāpnieks", un pat reuters paši ir dabūjuši pārdot galda cukuru. tas, ka šīs ķimikālijas ir nelikumīgas, dod cilvēkiem daudz vairāk iespēju melot un zagt. tas padara narkotiku ainu daudz sliktāku. pārāk daudz cilvēku īsteno filozofiju "nauda ir viss", kad mums ir jāstrādā kopā pret lielāku ļaunumu.

dekriminalizācija ir nepieciešams pirmais solis, bet ar to vien nepietiek. mums ir jānovērš stigma. mums ir jāparāda cilvēkiem, ka ne visi atkarīgie, dīleri un ražotāji ir slikti cilvēki. kāpēc mēs viņiem pierādām, ka viņiem ir taisnība? es zinu, ka tie nav visi (jo īpaši ne lielākā daļa cilvēku, kas lasa šo rakstu), bet ir pietiekami daudz cilvēku, lai ietekmētu mūsu tēlu. nepalīdz arī tas, ka šiem cilvēkiem ir daudz lielāka vara nekā lietotājiem un mazajiem dīleriem. viņi ir šīs kustības seja, un es to nevaru paciest. es negribu izklausīties pēc komjaunieša, bet likumi ir jāmaina vai arī mums ir vajadzīga kāda revolūcija. es zinu, ka tas ir ideālistiski, bet es nevaru iedomāties labāku risinājumu. vai mums vienkārši jāsēž un jāgaida, kad mūs pieķers un mēs nomirsim? vissliktākais ir tas, ka tad, kad cilvēki šādā veidā iet bojā, vainīgi tiek viņi. tā ir kaut kāda "viņu vaina", ka viņi lieto narkotikas, lai gan mēs varētu šīs narkotikas padarīt drošākas. tā ir slepkavība.

Atvainojiet, man vienkārši vajadzēja mazliet pačukstēt :x
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
es neesmu to darījusi, jo es nemaksāju par abonēšanas pakalpojumiem (esmu nabadzīga un izklaidei vajadzētu būt bezmaksas), bet es varētu paskatīties, vai es varu to pirātiski iegūt :x

paldies par ieteikumu ^__^
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kur ir karteļi, kad tie ir vajadzīgi ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es neesmu ļauns cilvēks, bet viņi mani tikko padarīja par "labu cilvēku ar sliktiem nodomiem", un, tā kā šī nav pirmā reize, kad mani personīgi apvaino prese, esmu pārliecināts, ka varu panākt, lai tā smaržo kā "sinepju siens", par ko man ir vēsturiska reputācija.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Žurnālisti meklē "melnu un baltu", un reti kurā situācijā situācija ir tik skaidra. Mēs dzīvojam pelēkā sabiedrībā, tāpēc viņiem mēs esam absolūti "sliktie puiši". Es nekad neesmu nodarījis pāri nevienai dvēselei, es mīlu savu māti, es maksāju nodokļus, bet ir vēl kāda cita lieta, kas padara mani pelēku. Šādos brīžos mēs esam spiesti izvēlēties kādu pusi, kad mums uzdod šādus jautājumus, un es patiešām uzskatu, ka visas mūsu kopējās dusmas par to ir pilnīgi pamatotas. Patiesa plašas sabiedrības atjautības neveiksme, un viss, ko tā dara, ir (ļoti nepieciešamā) stāstījuma par narkotikām atlikšana nezin cik ilgam laikam atpakaļ. Jājebj Reuters.
 
Top