Post Delivery Drošs iepakojums pēc piegādes

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Šajā rokasgrāmatā atradīsiet ieteikumus drošai lietu iepakošanai un padomus, kā tās maskēt, lai tās varētu piegādāt pa pastu.

Iepakojums.

Neraugoties uz to, kādu vielu gatavojaties sūtīt, jums ir nepieciešams to hermētiski iepakot, lai izvairītos no smaržu caurlaidības. Šajā jautājumā var noderēt dažādi materiāli atkarībā no pakas tilpuma un vielas veida.

Lūdzu, ņemiet vērā! Katrā iepakošanas posmā vienmēr izmantojiet cimdus.

1. variants: rāvējslēdzējs + pārtikas plēve.

Modernais iepakošanas veids prasa izmantot vakuuma hermētiķi. Šis rīks ievērojami paātrina iepakošanas procesu, ja nepieciešams piegādāt lielu skaitu paku.

Jums būs nepieciešams sadzīves vakuuma hermētiķis un īpaši plastmasas maisiņi, kurus var viegli atrast interneta veikalos.
2021 09 02 15 10

Šādi maisiņi tiek izmantoti dažādiem mērķiem, tāpēc to iegādei nevajadzētu radīt nekādas aizdomas.
Vakuuma hermētiķa vietā paku aizzīmogošanai varat izmantot arī matu taisnotāju.
2021 09 02 15 11
2021 09 02 15 11 1

Vispiemērotākais iepakojumu izmērs ir 28x500.

Tos ir ērti sagriezt atbilstoši produkta iepakojuma izmēram. Vienkārši izgrieziet vajadzīgā izmēra iepakojumu un pēc ievietošanas rāvējslēdzējā noslēgiet tā galus ar matu taisnotāju.

2021 09 02 15 12


2. veids. Rāvējslēdzējs, folija, elektriskā lente.

Nosver personālu un ievieto to rāvējslēdzējā. Pēc tam ietin to folijā, tāpat kā ietin rullī, tad izveido elektrisko lentu un piespiež tās pirmo sānu slāni. Pēc tam uzlieciet elektrisko lentu galveno slāni. Ja iepakojums ar vielu ir liels, tad ietiniet to slīpi, kā parādīts attēlā, bet, ja tas ir mazs, tad ar otro slāni ietiniet apakšējo un augšējo daļu.
2021 09 02 15 13

Ja rāvējslēdzēja aizdares izmērs ievērojami pārsniedz personāla tilpumu, to vienkārši salociet un ietiniet.

Šo iepakošanas metodi nav grūti veikt, taču šāds iepakojums neļauj šķidrumam vai smaržai izplūst cauri. Tās priekšrocība ir arī neliels laika patēriņš, ja visas darbības veicat secīgi. Vispirms jūs iepakojat preces rāvējslēdzējā, tad ietinat visus rāvējslēdzējus folijā un pēc tam visu ietinat elektroplēvē. Tādējādi visas jūsu kustības būs viena veida, diezgan precīzas un ātras.

Kā maskēt preces.

Ir daudz veidu, kā izveidot slēptuvi, un katrs no tiem ir atkarīgs no jūsu izdomas.

Vielas ar mazu tilpumu, piemēram, skābes zīmogi, neprasa sarežģītu maskēšanu. Lielākoties tirgotāji piedāvā aplīmēt vakuuma iepakojumu ar pastmarkām pastkaršu brošūru vai kartona lapu iekšpusē un nosūtīt tās ierakstītā vēstulē. Piemēram, tā var būt viltota reklāma, pateicība par dalību socioloģiskās aptaujas katalogā grāmatu kluba biedram utt.

2021 09 02 15 15

Šī metode ir mazāk riskanta, jo vēstules netiek tik skrupulozi pārbaudītas kā pakas. Vēstuļu gadījumā procedūra ir vienkāršāka, jo pakas var pārbaudīt ar skeneriem. Vienīgais šīs metodes trūkums ir tas, ka šādā veidā var nosūtīt tikai nelielu vielu daudzumu.

Piemēri:
2021 09 02 15 26
2021 09 02 15 26 1


Ja sūtāt lielāku paku, būtu nepieciešama sarežģītāka vielas maskēšana. Šādiem gadījumiem ir ļoti daudz variantu. Vielas var paslēpt sīkā elektronikā vai elektroniskās detaļās, rotaļlietās, darbarīkos, kompaktdiskos, sporta uztura iepakojumos vai citās sīkās precēs.
Piemēri:
2021 09 02 15 27
2021 09 02 15 27 1
2021 09 02 15 27 2
2021 09 02 15 27 3


Šāda veida slēpšana var izmaksāt dažus papildu dolārus, taču tā arī palīdz ievērojami samazināt riskus, kā arī paaugstināt klientu uzticības līmeni. Strādājot ar pasta sūtījumiem, vispirms jāatceras, ka visdrošākā metode jums ir izstrādāt savu unikālu maskēšanas veidu. Jūs varat aizņemties jau esošās idejas un papildināt tās ar savām detaļām. Šādā gadījumā jūsu iespējas tikt atklātam būs pēc iespējas mazākas.
 
Last edited by a moderator:

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Kad jūs pieminat lielo. Cik liels svars/masa, jūs teiktu, tas ir? Kā piemēru izmantosim miltus. Ja jūs tos vakuumizolētu, pēc tam ievietotu nelielā milara maisiņā. Cik daudz unču jūs uzskatītu par drošu manilas papīra burbuļpaketei?
 

Attachments

  • l2Ux8jYuIp.jpg
    l2Ux8jYuIp.jpg
    31.3 KB · Views: 741
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Es domāju, ka dažreiz brīvs vakuuma zīmogs ir labāks nekā cieši noslēgts, jo cieši noslēgtu iepakojumu iekšpusē var uzreiz sajust, ja aploksni tur rokās.
 

TangeloFellow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Es domāju, ka jebkurš iepakojums, kas spēcīgi smaržo pēc amonjaka, uzreiz būs sarkanais karogs.

Labāka alternatīva, lai nepieļautu smakas izplatīšanos no nosūtītajiem sūtījumiem, būtu, pirmkārt, neglabāt aploksnes tuvu smakojošam produktam un ar aploksnēm un citiem iepakojuma materiāliem rīkoties tikai ar svaigi cimdītām rokām. Smaržīgos produktus aizzīmogojiet ar vienu cimdu pāri, pēc tam nomainiet tos pret iepakojumu.

Kā piesardzības pasākumu varat nedēļas pasta sūtījumus noslēgt rāvējslēdzēja tipa maisiņā vai plastmasas vanniņā, kas pilns ar aktivēto ogli, un atstāt uz 2 vai 3 dienām, lai absorbētu jebkādas smakas, kas tomēr pāriet uz ārējām daļām. Nekaitētu arī nosūtīt tādas lietas kā vakuumā aizzīmogotas nezāles ārējā maisiņā ar aktivēto ogli, lai novērstu smakas pārvadāšanas laikā.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Lielisks ceļvedis cilvēks @HEISENBERG

Es tikai piebilstu iegūt lielu lomu mylar, lai pasargātu no rentgena stariem
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Sveiki,

Diemžēl millarbags nenovērš noteikšanu ar rentgena stariem.

Visefektīvākais veids, kā "apturēt" rentgena starus, ir izmantot ļoti zema blīvuma materiālus, piemēram, koku. Jo lielāks blīvums, jo vieglāk noteikt rentgena starus.

Senie rentgena stari agrāk skenēja tikai no sāniem, bet, attīstoties tehnoloģijām, tagad tie skenē apkārt objektiem.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Informatīvos nolūkos vēlos piebilst, ka šīs smakas/smaržu maskēšanas procedūras darbojas tikai ar cilvēka līdzdalību.

Tiklīdz ir iesaistīti suņi, tās vispār nedarbosies, vakuumhermētiski noslēgti plastmasas maisiņi vai mila maisiņi neslēpj smakas vai smakas, tikai cilvēkiem. Tiesībaizsardzības iestādes ir veikušas daudz testu, un 100 % gadījumu suņi atrod katru parakstu, kas ir apslēpts tikai ar vakuuma palīdzību.

Paskatieties šī puiša kanālu, viņš rāda dažādas maskēšanas metodes, vai tās darbojas vai nestrādā pret suņiem.

https://www.youtube.com/channel/UC2WVymD3IM_FE26PjgDG6qQ

Ar cieņu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Paldies, ka informējāt mani par to. Es pats neesmu pārdevējs, bet šī ziņa noteikti palīdzēs dažiem maniem draugiem.

Paldies arī par jūsu video papildinājumu, domāju, ka citiem būs noderīgi to ievietot atsevišķā ierakstā, ko es, iespējams, drīzumā izdarīšu (vienlaikus sniedzot jums atzinību par dalīšanos).

Es redzēju arī dažus citus jūsu komentārus šajā forumā un drīzumā varētu sazināties ar jums, lai par dažām lietām parunātu privāti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki, KoKoDreams,

Priecājos palīdzēt, nekautrējieties sazināties, un mēs pārrunāsim jūsujautājumus.

Ar cieņu
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1
Liela daudzuma tablešu nosūtīšanai iegādājieties sev dažus kafijas firmas pupiņu Mylar stand up maisiņus un nedaudz piepildiet tos ar tabletēm vakuumā, un jums vajadzētu būt gataviem darbam.

Metona sūtīšanas metode visā pasaulē ir to sasmalcināt un vakuumizolēt tikai mylar maisiņā bez vakuuma maisiņiem, pēc tam izmantot 4x6 etiķeti, lai to piestiprinātu pie apsveikuma kartītes iekšpuses, un nosūtīt to ar atgriešanās adresi augšējā kreisajā pusē zīmogiem labajā pusē un adresi vidū.

Citas slepenas metodes, kas nav tik progresīvas, ir deguna poru tīrīšanas sloksnes, kas ir kastītē, jūs ievietojat produktu vakuumā aizzīmogotu un mylar iekšpusē ar visām šīm deguna sloksnēm - lieliska metode LSD nosūtīšanai.

Vai kāds varētu, lūdzu, paskaidrot mylar īpašības un ko iegādāties, lai izvairītos no atklāšanas, tas būtu ļoti noderīgi!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kāda būtu jūsu labākā izvēle, lai ar DHL/DPD starpniecību pēc iespējas slēptāk nosūtītu lielu daudzumu ķīmisko prekursoru visā ES?
@eyelow Man būtu interesanti uzzināt arī jūsu viedokli par šo jautājumu.
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

Vispirms vairāki sūtījumi
pēc tam, ja iespējams, atrodiet tuvāko meklējošo pulveri, kas ir legāls papildinājums, un uzlieciet dažus mylar maisiņus (vistaprint ir pakalpojums, ko izmanto, viņi pat piedāvā veidnes, ko varat pielāgot), un pēc tam iepakojiet un nosūtiet šādā veidā, pārliecinieties, ka soma ir termiski noslēgta, jo transportēšanas laikā tā varētu atvērties, vistaprint atkal piedāvā pielāgotus sūtījumu kastes iepakojumu un etiķetes, izmantojiet to visu, arī varbūt iegūstiet dažas reklāmas atlaižu a5 kartes, ko ievietot kastē, un vienmēr pievienojiet rēķinu un atpakaļnosūtīšanas adresi.

Tas ir labākais, ko es varu iedomāties attiecībā uz pulveriem, tagad šķidrumiem, kas ir sarežģīti, bet pirmais, kas man ienāca prātā, ir:

pirkt vislielākās pilienu pudeles, ko varat atrast, un piepildīt katru no tām ar šķidrumu, izmantojot piltuvi, uzmanīgi, lai neizliktu, jūs varētu izmantot arī lielu šļirci, lai iegūtu precīzu ml mērījumu, un pēc tam marķēt kā aromātisko vai ēterisko eļļu vai kaut ko citu, un atkal iepakot ar pielāgotu iepakojumu un rēķinu un atpakaļnosūtīšanas adresi.

tas būs dārgi, lai iegūtu visu šo stuff es esmu izklāstīts šeit, bet jūs lidot garām radaru neviens neizmanto pielāgotu zīmolu, lai nosūtītu pakas NEKAS, tāpēc, ja viņi sāk viņi var dot man kredītu.

ceru, ka tas palīdzēs.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope man! Marķējumam kā viltotam zīmolam un produktam ir liela jēga, cilvēk!
Arī es par to jau domāju.

Patiesībā tie ir tikai pulveri, nekādi šķidrumi, tāpēc tam vajadzētu būt vienkāršam.

Paldies par padomu draugs
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Pretvīrusu aerosols nedarbojas, pārvadāšanas laikā tas izžūst, un tas neaptur zāļu smaržas izplūšanu, jo tas nerada "barjeru".

Pielāgots iepakojums, nav laba ideja, ar pielāgotiem iepakojumiem vienmēr ir pēdas, ja kāds iepakojums tiek aizturēts, tiesībaizsardzības iestādes var viegli izsekot ražotāju, un ražotājs var sniegt pielāgotā iepakojuma pasūtījuma sarakstu. Tātad, ja jūs to nepiesakāt caur fiktīvu uzņēmumu, jūs tiksiet pieķerts.

Es nevaru pietiekami atkārtot, ka mylarbags NEVAR! slēpt vai radīt jebkāda veida barjeru pret suņiem, kad runa ir par smaržu.

Ar cieņu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Arī pret suņiem vērsts aerosols man vairāk izklausās pēc mārketinga trika tbh.

Ja tas iedarbojas, pirms izžūst, vai nebūtu loģiski to ievietot trīskāršā vakuumiepakojuma pēdējā slānī, lai tas paliktu mitrs?
 

breakingurmomsvag

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Man jāsaka, ka es aizgāju un pārbaudīju Blaze vai Best video, un es neredzu, kur viņi testē MBB un parāda, ka tie ir neefektīvi. Es redzu, ka viņi testē Polivibags, bet tas ir daudz kas cits nekā aluminizēts mirārijs. No žurnāla rakstiem, ko esmu lasījis par u-lines extra dri jeb īpaši smagās MBB gāzu iekļūšanu, izriet, ka tām ir diezgan minimāla tvaiku iekļūšana. Es saprotu, ka problēma ar jebkuru MBB maisiņu ir tāda, ka tajos var rasties mikrocaurumiņi, un, ja tajos ir mikrocaurumiņš, tad smarža izplūst caur kādu no šiem caurumiem. Pat viens caurums ievērojami palielina tvaika spēju iekļūt maisiņā. Tāpēc ir ļoti svarīgi iegādāties labu zīmola mylara maisiņu un pirms tā lietošanas pārbaudīt, vai tajā nav caurumu. Arī maisiņa iepakošanas laikā jābūt uzmanīgiem, jo jebkuri asi stūri var izurbt tajos veselu caurumu. Lielisks veids, kā veikt pārbaudi, ir pārbaudīt, vai jūs varat vakuumizlīmēt mylara maisiņu, ja pēc 24 stundām maisiņā joprojām nav nekādu pazīmju, kas liecinātu par gaisa iekļūšanu vai izkļūšanu, tad tas ir diezgan labs rādītājs, ka nekas nenokļūst cauri. Pat ja Blaze or Bust veica MBB testu, es šaubos, vai viņi izmantoja u-line extra-dri, un vēl vairāk šaubos, vai viņi pārbaudīja maisu, lai konstatētu mikrocaurumiņus. Tāpēc viņu tests nav visuzticamākais, jo ir sajaukšanas faktori, kurus viņi nav ņēmuši vērā.....
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Es neiedziļināšos savas personīgās slepenās metodes specifikā, jo burvis neatklāj savus noslēpumus. Agrāk es kaut kā strādāju ar muitu.

Bet šeit ir galvenie punkti:

- Rentgena skeneri tagad ir blīvuma skeneri. Tie burtiski var redzēt KATRA slāņa blīvumu neatkarīgi no tā, vai tas ir ārējais iepakojums, produkta konteiners un pats produkts. Tie var arī noteikt, vai prece ir vai nav bioloģiska. Tie izmanto dažādas krāsas, lai parādītu blīvumu un objekta identitāti. Ja jūsu sūtījuma saturs neatbilst tam, kas ir

- Šķidrumi un tabletes. Tie tiek pārbaudīti visvairāk. Ja varat, izvairieties no tiem. Kas noved mani pie otrā punkta, pulveri ir visvieglāk pārvietot. Īpaši, ja tas ir RC.

- "Īpaši, ja tas ir RC". Lielākajai daļai muitas dienestu ir spektrometri, ar kuriem var burtiski identificēt produktu līdz pat tā piesārņotājiem/nepiejaukumiem. Taču ne visi tos izmanto, ņemot vērā milzīgo paku skaitu, kas tiek sūtītas caur muitu. Tā vietā viņi paļaujas uz ātru reaģentu testēšanu. Lielākā daļa no tā, ko viņi meklē un ko viņi varētu atrast, ir amfetamīns, metamfetamīns, mdma un kokaīns.

- Šķidrumus un tabletes vajadzētu sūtīt tikai ar profesionāla izskata citu neitrālu produktu iepakojumu. Padomājiet par pārtikas konserviem, uztura bagātinātājiem utt. Nesūtiet to tā, it kā jūs iepakotu ielas pilienam. Izmantojot rentgena iekārtas un citas viņu rīcībā esošās iespējas, viņi to atvērtu un redzētu acīmredzamu aizliegtu vielu. Ja iepakojums ir tāds, it kā to sūtītu uz ielas, tas ir neiespējami (piemēram, pārāk daudz līmlentes u. c.). Tas kliedz, narkotikas. Tāpēc pārliecinieties, ka tas vairāk izskatās pēc viltota komerciāla produkta.

- Vienmēr uzveiciet suņus. Tie ir iemesli, kāpēc jūsu pakas vispirms tiks pārmeklētas un atkārtoti izlaistas caur rentgena iekārtu. Aerosols pret suņiem ir bezjēdzīgs. Vislabāk ir izmantot ar acetonu mazgātus milara maisiņus pēc to aizzīmogošanas. Tāpat arī aizzīmogotus metāla konteinerus. Plastmasas vakuuma maisiņi NAV paredzēti smakas aizturēšanai. Tas ir bezjēdzīgi pat tad, ja maisiņš tiek izmantots 5 reizes. MYLAR un metāla trauki ir TIKAI pareizais veids. Ne lente, ne plastmasas maisiņš... MILARE UN METĀLS. Tam ir sakars ar gāzu un aromāta difūziju. MYLAR UN METĀLS novērš abus šos faktorus.

- Nesūtiet no zināmas un APLIECINOŠAS avota valsts/vietas. Nīderlande, Kolumbija, Peru, Kalifornija, Ķīna utt. Saistībā ar to muita seko, kādi produkti nāk no noteiktām valstīm. Atrodiet šos datus un sūtiet savas preces ar šo kategoriju. (piemēram, konkrētas valsts virtuves nažu ražošanas centrs, tad sūtiet to kopā ar precēm, kas saistītas ar virtuves nažiem: nazi, asināmo akmeni utt.).

Atkal es neiedziļināšos sīkumos. Un nevienam šajā forumā arī nevajadzētu. Apbruņojušies ar šo informāciju, izmantojiet savu iztēli. Ja jūs to nespējat, jums nav nekāda darījuma ar preču sūtīšanu. Jūs tikai pakļaujat sevi nevajadzīgām briesmām. Tas nav domāts, lai kādu pazemotu. Es patiešām esmu patiesi nobažījies par jūsu drošību.
 

syntheticnazi

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Metāls un milare patiešām ir īstais risinājums!
 
Top