Post Delivery Drošs iepakojums pēc piegādes

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki!
Vispirms vēlos teikt, ka šis forums ātri vien iemantoja manas simpātijas un kļuva par manu iecienītāko vietu, kur aplūkot tēmas un gūt atziņas. Ņemot to vērā:
Es vēlos uzsākt diskusiju par globālo kuģošanu. Lūdzu, dodiet man zināt, ja vēlaties dalīties ar kādu interesantu veidu attiecībā uz šo jautājumu. Primāri es vēlos uzzināt par tablešu un pulveru pārvadājumiem lielos daudzumos uz tādām vietām kā AUS/NZ un citām salu sabiedrībām.
Šajās vietās ir daudz koksa un ekstazes, bet kā tas nonāk valstī? Vienmēr būs liels risks, ka sūtījumi var tikt aizturēti, bet, ņemot to vērā, es gribētu uzzināt padomus un trikus, kas var būt kaut kas nezināms. Milars un metāls/metāls/uzmava utt. ir labas pamatzināšanas, bet es cenšos atrast kaut ko, kas paaugstina taktiku.
Esmu lasījis tēmas pavedienus par šo tēmu, ko esam saņēmuši šeit, forumā, un tas ir ļoti palīdzējis. Es ieguvu dažas idejas sevi no aswell un ir iepriekšēja pieredze iekšzemes norīkošanu, bet es vēlos paplašināt savas zināšanas par starptautisko loģistikas jomā. (Tikai manām zināšanām ;-) )
Es saprotu, ka tas nav tas, par ko cilvēki, kuri ir iesaistīti, vēlas atklāti diskutēt. Ja kāds vēlas nosūtīt man ziņu par šo tēmu, es to ar prieku uzņemšu!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Katrs pārdevējs maskē atšķirīgi, taču tā pamatā ir šīs pozīcijas:

(1) Iepakojums
(2) Rāvējslēdzējs
(3) Milara rāvējslēdzējs
(4) Vakuuma hermētiķis

Palieciet drošībā!
 
Top