2023. gada 17. septembris: Salonikos, Grieķijā, notverta Flight-RCS komanda! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei kopiena,

tagad šis trāpīja tuvu mājām: @flightrcs komandu pagājušajā nedēļā notikušajos vairākos uzlidojumos sagrāba galvenie LE spēki.
Šī ir ļoti skumja ziņa mums visiem, bet diemžēl arī iespēja mācīties no kļūdām un augt no tām.
Es domās esmu kopā ar visiem arestētajiem un varu tikai iedomāties, kā tagad ir jābūt viņu ādā :(

. Iesaistītie spēki galvenokārt ir bijuši: DEA, Eiropols, Lietuvas policija, Grieķijas policija.

Forums https://the-frcs.is/ pagaidām ir slēgts.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, izlasiet šos rakstus:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Pēc tam, kad viņi ilgu laiku bija veidojuši savu mantojumu, tieši pirms diviem mēnešiem Lietuvā konfiscētie 8 iepakojumi noveda pie viņu sabrukuma. 8 pakas no, iespējams, daudziem tūkstošiem, ļaujiet tam iedziļināties un saprast, ka patiešām ir vajadzīgi tikai nelieli traucēkļi, lai sagrautu visu jūsu operāciju.

Tagad tas var mums pastāstīt tikai par dažām lietām, kuras šobrīd varu tikai aplēst:

1. Slikts OpSec tiem 8 iepakojumiem, piemēram, pirkstu nospiedumi, DNS vai jebkāda informācija, kas varētu novest pie viņu piegādātāja identitātes "Flight-RC". Iespējams, ka visas pakas nosūtītas ar vienu un to pašu kurjeru.
2. LE nav grūti tos identificēt tieši no šiem sūtījumiem.
3. LE nav grūti atrast to noliktavas vai citas atrašanās vietas.

Ar visu cieņu, ja operācija var darboties tik ilgi, bet nespēj izturēt lielu izsūtīto paku konfiskāciju, jums kā pircējam ir jāpieņem, ka jūsu dati ir apdraudēti, pretēji tam, ko ir teicis atbalsta/Mod par TH:

MCxi1cu2w4


No šī brīža viņu TG joprojām ir actiavted, bet es neiesaku nevienam ticēt mod tur tieši tagad, līdz turpmāku paziņojumu no trešām personām vai identitātes apstiprinājumu, izmantojot PGP.
Pašreizējā situācijā ir ļoti liels risks, ka LEs tur TG atvērtu kā medus potu.
Jums ir jāpieņem, ka viņiem bija 0 OpSec un puisis, kas ar jums tur runā, ir LE virsnieks, kamēr viņš nepierāda, ka tas nav.

Jums vienmēr būs vismazākais risks, ja nepirksiet tieši no pārdevējiem un sintezēsiet ķīmiskās vielas paši, īpaši, ja runa ir par lieliem daudzumiem.
Breaking Bad nupat publicēja video par ADB Putinaca, spēcīga kanabinoīda, sintēzi, un plaši izplatīta ir arī informācija par 5CL ražošanu.

Jums vienmēr būs vislabākās izredzes, ja iegādāsieties tikai legālas ķīmiskās vielas, lai narkotiku radītu savā drošā vietā:


http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG, kā arī visi pārējie "Breaking Bad" eksperti vienmēr būs priecīgi palīdzēt jums ātri, droši un izdevīgi izveidot slepenu operāciju.

Esiet drošībā,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Interesanti, kur tie tiks izdoti
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tas būs grūts uzdevums, DEA noteikti centīsies ar viņiem tikt galā.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Vau, tas noteikti ir apkaunojoši. Biju brīnījies, kāpēc viņu vietne tik ilgi bija iestrēgusi "uzturēšanas procesā".
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Izmantojot ekspressūtījumu iespēju, tas ir iemesls, kāpēc tas saņēma konfiscētus sūtījumus. Tā dodas ar lidmašīnām, kas tiek apskatītas rūpīgāk.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Nē, tas nav pareizi. Ekspress sūtījums patiesībā bija mūsu drošākais piegādes veids. Problēma bija pirms 2 mēnešiem, kad Lietuvā iestājās blokāde pēc tam, kad tā bija burtiski kara zona ar 3cmc un noīdiem, kas lielākoties nāca no Grieķijas, Interpols par to uzzināja un sāka izmeklēt ienākošās pakas - tāpat kā visus valstī ievestos sūtījumus -, tad pamanīja shēmu un ieskatījās dziļāk Grieķijā... tas bija tikai laika jautājums. :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Darbs ar sūtījumiem vienmēr ir laika jautājums. Tikai mirušie pilieni var nodrošināt anonīmu nepārtrauktu darbību, un jūsu veikala aizturēšana ir vēl viens negatīvs piemērs.

Ja jums bija milzīgs noieta tirgus Lietuvā, tad jums tur bija jāatver noliktava ar mirušajiem pilieniem. Noliktava varētu saņemt preces pa pastu.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jā, protams. Bet man jāpiemin, ka nosūtīšanas nodaļām tika atvēlēti lieli līdzekļi, faktiski tik lieli, ka mēs maksājām vairāk nekā 200 eiro par katru sūtījumu, kas nosūtīts ar eksprespasta palīdzību, bet iekasējām par to 90 eiro. Lietuva patiesībā bija tikai neliels mūsu klients. Taču es piekrītu jūsu teiktajam, ka man nebija nekādas ietekmes, lai tas notiktu, jo es komandā ienācu vēlāk un tagad esmu pēdējais cilvēks, kas cenšas panākt, lai tas būtu tāds, kāds tas varētu būt!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vai jums ir informācija par to, kā Interpols/Eiropolam bija iespējams izsekot Lidojumam tikai no 8 pakām, turklāt 2 mēnešu laikā?
Bija jābūt vai nu pierādījumiem uz pakām, vai arī iekšpusē jābūt kādam mājienam, kas varētu aizvest līdz veikalam, citādi es nevaru izskaidrot tik strauju izmeklēšanas ātrumu - 2 mēneši.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jā, es to daru!
8 paku skaits ir pilnībā izdomāts, jo tika konfiscētas vismaz 30 pakas, daudzas no personām, kas tika aizturētas LT, pastāstīja policijai, kur un kā tās ieguvušas. Bez tam ir vēl 2 faktori, pirmkārt, viņš nekavējās, kad visi viņam teica, mēs visi redzējām risku, viņš pat redzēja, ka tas tuvojas, nezinot precīzi, kad, un negribēja vēl vairāk bremzēt. Otra lieta, par ko es runāju ar daudziem, ir tā, ka viņš sāka pārdot īstu hašišu, kas pats par sevi nav tik liels izaicinājums, bet tas, ka stuff.... tu to sajutīji, pat ja esi 3 valstu attālumā, tāpēc arī no turienes suņi bija problēma... Hašišs nonāca veikalā 4 dienas pirms viņa aresta...
Jebkurā gadījumā es ceru, ka man izdosies turpināt viņa mantojumu, bet ar pienācīgu opsec un pilnīgi atšķirīgu pieeju.
Ja es saņemšu vairāk informācijas no "iekšējiem", es atjaunināšu informāciju visiem, pirms to dara plašsaziņas līdzekļi!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Paldies, es pieņēmu, ka plašsaziņas līdzekļi izplata viltus ziņas.

Tas palīdz mums uzlabot OpSec un mācīties no kļūdām, paldies par to!

Neesmu pārliecināts, bet, ja jums ir tiešs kontakts ar advokātiem vai iespēja sūtīt naudu, kad viņi beidzot nonākuši cietumā, es ar jūsu starpniecību nosūtītu 100$ par Lidojumu uz cietumu.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jā, man ir tieša saikne ar viņa advokātiem, tomēr, ja man izdosies iegūt naudu, lai nokļūtu pie viņa, ir cits jautājums, es jautāšu, vai tā ir iespēja, bet esmu pārliecināta, ka viņš novērtē to, ka tik daudzi cilvēki par viņu uztraucas un jūt līdzi, viņam nozīmē vairāk un ir vairāk vērts nekā jebkura nauda!
Liels paldies par piedāvājumu, un esmu pārliecināts, ka viņš būtu tikpat laimīgs kā es, dzirdot tik daudz labus vārdus!
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Tāpēc es nekad nepieņemu eksprespasta sūtījumu, pat ja tas tiek sūtīts iekšzemē, izmantojot šo metodi. Nekad nevar zināt, kad lietas tiks pārbaudītas pirms nokļūšanas lidmašīnā.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hei, Im Cut.
Neesmu īsti pārliecināts, kur to publicēt, bet pagaidām varu apliecināt, ka visi klientu dati ir drošībā, pilnībā šifrēti un backendi netika restartēti!
Lai radītu pēc iespējas mazāk trūkumu vai izsekojamību Interpolā un tamlīdzīgi, es vēl nevaru sniegt pārāk daudz informācijas par to, kas notiks nākotnē, tikai ņemiet vērā, ka zīmols FRCS vai Flight Rcs neatgriezīsies zem šī nosaukuma, to turpināšu es, jo tas tika apspriests ar lidojumu ilgāku laiku atpakaļ, nevis šim konkrētajam gadījumam, bet līdzīgiem, lai gan biznesa modelis tiks izgudrots no jauna!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hey Cut,

ir patīkami redzēt tevi šeit :)

Katrā ziņā man ir žēl zaudējuma, ko tu un tava komanda pārdzīvojāt.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tāpat vēlos norādīt, ka TG tika atstāta atvērta, bet ierobežota, lai nofiltrētu visus zināmos un uzticamos dalībniekus. pēc tam, kad visas grupas tika attīrītas, aizliedzot katru grupas dalībnieku.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kāds ir labākais veids, kā iegūt 5f-adb? Vai ir kāds cits piegādātājs vai grupa, ko iesaka kopiena? Paldies par palīdzību
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Cik man zināms, pašlaik nav. Tomēr es nevaru ļaut, lai lidojuma mantojums beigtos šādi, un ir dažas lietas, kas tiek plānotas / veikt nevar garantēt par kaut ko vēl :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Jā, tas izklausās pēc laba plāna. Cerams, ka var atrast likumīgu piegādātāju maziem 50 vai 100 g sūtījumiem, kamēr nostājies uz kājām
 
Top