2023. gada 17. septembris: Salonikos, Grieķijā, notverta Flight-RCS komanda! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tas ir tas pats lietotājs. Lūdzu, informējiet mani
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kas bija tas pats lietotājs?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay es publicēju iepriekš no lietotājvārda @thepriest, jo es cour nevar piekļūt šim. Es esmu jauns šeit, forumā, un ceru kļūt aktīvs šajā kopienā. Es esmu tik vīlies, ka es tikko nokavēju Flight, jo es tikko gatavojos sākt konflikti ar viņu un atradu viņa vietni nedaudz par vēlu. Esmu iepazinies ar kanabinoīdiem un k2/spice produktiem un jau gadiem ilgi meklēju uzticamu tādu produktu avotu kā viņa.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei, cilvēk, laipni sveicināts forumā un, cerams, arī kopienā :)

. Es esmu pārliecināts, ka visur parādīsies daudz noīdu pārdevēju, ĻOTI drīz! Tas ir skumji redzēt viņu iet tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tātad man bija pasūtījums, kas nosūtīts 11. septembrī, 6 dienas pirms sprādziena pasūtījums nonāca Amerikā, jo es to katru dienu izsekoju, bet pēc tam rakstīja, ka viņi to sūta atpakaļ, jo nebija adreses. Tas atgriezās 4. oktobrī, un nav pieejama nekāda cita informācija. Šodien es redzu, kāpēc pēc tam, kad nolēmu patiešām mēģināt un noskaidrot, kas noticis. Mana lieta ir, vai šis pasūtījums ir pilnīgs zaudējums, jo notika šī traģiskā situācija...... Un ok ir tā, vai kāds zina, kas ir uzticams, piemēram, viņiem par 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Personīgi es jūtu, ka nevarēšu uzticēties nevienam piegādātājam tā, kā uzticējos lidojumam, ceru, ka viņš ir labs un ka viņš pēc iespējas ātrāk izkļūs no vietas, kur atrodas. Īsts vīrs, kas nodarbojas ar reālu biznesu.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs bijāt mūsu vecajā telegrammā? ja jā, tad jums vajadzētu mani pazīt :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Noteikti es biju, mēs pat dažas reizes runājām par NEP, jo tajā laikā es biju ļoti ieinteresēta to studēt ^^
Nezinu, vai tu mani atcerēsies tho, bet es no tevis apguvu dažas labas zināšanas.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Noteikti lidojums bija labākais, cerams, kāds no līdzstrādniekiem to paņems un drīz, jo krāpniekiem ir lauka diena. Ja ir kāds jūsu paziņa vai virziens, kurā jūs varētu mani aizvest, dodiet man zināt, jo šī situācija man ir apturējusi 🤑💰 plūsmu. Es pateicos par atbildi un novēlu vislabāko visām iesaistītajām pusēm, jo es zinu no pirmavota, ko viņi pārdzīvo.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
patiesībā atvainojiet nē es neatceros tagad, bet mums ir jauna telegram grupa, ja jūs interesē jūs varat pm man pievienoties - tas nav reklāma -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Nu, ka lieliski dzirdēt ļaujiet man zināt, kur iet un kā iegādāties, jo man ir nepieciešams aizpildīt dažus pasūtījumus, jo es esmu uz mana pēdējā maz inventāra no lidojuma pa kreisi. Es esmu gatavs, kad jūs esat.
 
Top