Sakratīt un cept recepte (TIKAI TEKSTS)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šis tulkojums ir par 500 % labāks nekā pirmais. Vai tas varētu darboties? Tajā ir nedaudz vispārējas informācijas un daži faktiskie mērījumi. Diemžēl daudzi no tiem ir nepareizi. interesanti, kā viņš tik ļoti pieskrūvēja vienkāršāko daļu? Tas ne gluži iedveš uzticību viņa metodoloģijai.
MgSO⁴ (bezūdens) mol.wt=120,x g
MgSO⁴(heptahidrāts,)mol.mas=246,x g
T.i., magnija sulfāts ir nedaudz smagāks par savu svaru ūdenī, kas, protams, sver 1g/1ml.
1/4 no 946 ml (ceturtdaļas) burkas ir 236 ml.
236 ml MgSO⁴ sver 654,36 g!
Ūdens šķīdība heksānā ir 0,01 %, tāpēc 1 grams magnija sulfāta būtu vairāk nekā pietiekami, lai nodrošinātu, ka tas ir bezūdens un tāds arī paliek.
Labi, tātad viņš pievienoja vairāk nekā 1 kg žāvējošās vielas pārāk daudz heksānam. Ūdens šķīdība etilēterī ir 1,5 % pie 20 °C, t. i., 1,5 ml/100 ml. Kvartā etilētera ir 15 ml ūdens. 30 g MgSO⁴ būtu liels pārpalikums. Viņš ir pievienojis par lb pārāk daudz žāvējošās vielas.
Ar magnija sulfātu kā žāvējošo vielu ir tā, ka tas ne tikai aiztur ūdeni, bet arī absorbē šķīdinātāju, tāpēc, pievienojot 300 reižu par daudz, tas jums izmaksās dārgi. Visapkārt viņš šo daļu izkropļoja. Vai jūs zinājāt, ka, ja pēc 15 minūtēm izvilksiet to no krāsns un sakratīsiet, un vēlreiz pēc 30 minūtēm, tas nesaplīsīs. Mēģināt to sasist ar āmuru ir muļķīga ideja. Tas ir burtiski tikpat ciets kā betons, ja to nesajauc.
Amonija nitrāta un amonija sulfāta attiecība ir 80/132 (tā ir molmasas attiecība). No katra. Katrai molekulai ir aminoskābes funkcionālā grupa un vēl viena daļa. Amonjaks abos ir vienāds, tāpēc masas atšķirība ir nitrāta un sulfāta atšķirība. attiecība, lai iegūtu tādu pašu amonjaka savienojumu skaitu, ir 1/1,6, 160 % nitrāta masas, lai iegūtu tādu pašu amonjaka daudzumu no sulfāta. 60 g amonija nitrāta vai 96 g amonija sulfāta. Viņš izmanto divreiz vairāk amonjaka ar sulfātu, kas, pēc viņa domām, ir pareizākais skaitlis - 120 g nitrāta vai 192 g sulfāta. Es deru, ka arī sārma un amonija daudzums ir nepareizs. Jā. Domāju, ka 90 gramu sārma ir 3 moli, kas atbilst 80x3 240 gramiem amonija nitrātavir 132x3, 396g sulfāta. Šis puisis nezina, kā līdzsvarot vienādojumu. Ja kāds to rūpīgi pārbaudītu, labojumi būtu garāki nekā metode. Jūsu lielais brālis neļaus jums atrast labu un pilnīgu metodi dns. Viņš liks tev strādāt, lai tev neizdodas, un smiesiesies par tevi, uzspiežot aproces uz plaukstām.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Jūs nevarat izmantot Kolmena degvielu?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jo tas var būt zils. Tā nav problēma. Dažreiz nitrometāns ir zils. Dažreiz tas ir sarkans. Viņi to krāso. Epsoma sāli apstrādā, izžāvējot un sasmalcinot, pievieno, līdz tā vairs nesavelkas, filtrē vai dekantē magnija sulfātu un pēc iespējas ātrāk izmanto šo vielu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kolmena degviela NAV dietilētera vai heksāna aizstājējs. Nekādā gadījumā. Colemanas degviela ir neapstrādāts ogļūdeņražu maisījums, savukārt dietileteris un heksāns ir daudz rafinētāki un to īpašības nav līdzīgas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kolmena degvielu vai ligroīnu var izmantot atsevišķi, un tā darbosies. Patiesībā dietilēteris, heksāns vai būtībā jebkurš NPS ogļūdeņradis darbosies pats par sevi. Dažiem būs atšķirīga ietekme uz šo reakciju nekā citiem. Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams izmantot šo vielu maisījumu. Pārbaudiet pdf failu, ko ievietojis flatline, viņš ļoti labi izskaidro, kā un kāpēc notiek viss šis process. Lai iegūtu labākos rezultātus, visai reakcijai jābūt pēc iespējas sausā veidā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amonija sulfāts amonija hlorīds amonija hlorīds jebkurš amonjaka skābais sāls var darboties. Tie ir vienkārši amonjaks, kas pievienots skābes komponentam. Tās ir Lūisa skābes. Vienkārši pievienojot tām bāzi, tās deprotonizējas atpakaļ līdz amonjaka un sulfāta nitrāta vai hlorīda joniem. Tas ir viss, ko mēs darām šajā konkrētajā reakcijā. Ja jūs pazīstat kādu lauksaimnieku, kuram ir bezūdens amonjaka tvertne, tas būtu ideāli, bet tas ir bīstami, un tā zagšana ir vēl bīstamāka. Ja jūs varat iegūt amonjaka gāzes tvertni, iegūstiet to, bet jūs to nevarat. Ja atrodat aukstuma iepakojumus, kuros ir amonija nitrāts, pērciet visus. Tos nav ražojuši jau 10 gadus. Šim nolūkam tagad izmanto urīnvielas vai kalcija amonija nitrātu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tomēr mēs nevaram panākt, lai "kalcija amonija nitrāts" darbojas, vai ne? Hmm... vai ir kaut kas, ko mēs varam darīt ar CAN, lai iegūtu darbotiesspējīgu sāli?
Kādu dienu es iegāju CVS un nejauši atradu kastīti ar AN tūlītējās aukstuma pakām, es paņēmu vienu iepakojumu no kastes, lai veiktu izmēģinājumu. Tas bija mans veiksmīgais SNB skrējiens. Kopš tā laika neesmu atradis šos aukstuma iepakojumus - tie visi ir urīnvielas vai CAN, kā jūs sakāt. Varbūt var aiziet uz slimnīcu vai poliklīniku un palūgt aukstuma pakas un paskatīties, ko saņemsiet kā pēdējo iespēju.

Mani nedaudz mulsina, kāpēc šķidro amonjaku nevar izmantot pašu par sevi ar freebase suzy un Li, vai jūs zināt, kāpēc tas ir jāizdala gāzē no sāls un šajā reakcijā jākondensē? Paldies.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amonjaks vienkārši ir gāze atmosfēras spiedienā un temperatūrā. Šķidrais amonjaks ir ļoti saspiests un ārkārtīgi auksts, lai to sašķidrinātu, ir nepieciešams 7,5 bāru spiediens 20 °C temperatūrā vai -30 °C temperatūrā pie atmosfēras spiediena. Abus var izdarīt, bet tas nav viegli. Tas ir 104 psi vai sausais ledus. Varētu iztikt ar kalcija hlorīdu/ledu un nelielu spiedienu, varbūt 15-30 psi. Esmu 100% pārliecināts, ka amonija sulfāts vai hlorīds un sārms radīs amonjaku. Izmēģiniet, man tas rada amonjaku.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Paldies par informāciju, mans draugs. Šķiet, ka jums vienmēr ir kādi labi padomi man.
Vai varu pajautāt, ko jūs izmantojat kā amonija sulfāta vai hlorīda avotu?
Protonizācijas laikā izdalās amonjaka gāze, kā arī attiecīgais sāls - nitrāts slāpeklī, hlorīds hlorkā utt. Esmu pārliecināts, ka inertas atmosfēras radīšana RV iekšpusē, piemēram, ar slāpekli, ir laba drošības sastāvdaļa šajā konkrētajā procesā. Kā mēs varam noskaidrot, kuri amonija sāļi droši izšķīdinās litiju, - droši - , neradot blakusreakciju... vai bumbu... vai no kuriem būtu jāizvairās?

Vēl viens jautājums, ja drīkstu, kā jūs zināt, kāda temperatūra/spiediens ir vajadzīgs, lai, piemēram, amonjaks vai jebkas cits iztvaicētos vai kondensētos. Kā jūs to noskaidrojat?

Kā redzat, šī ir daļa no tā, kur man trūkst ķīmijas. Es nezinu, kā dažas lietas izdomāt pats. Man pietrūka formālās apmācības. Es nemeklēju vieglas atbildes, bet, ja jūs varētu, parādiet man, kā zvejot, tā sakot. Vēlreiz paldies.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Es pārbaudīju savu amoniju, veicot šķīdības pārbaudi ūdenī. Es atradu tabulu ar daudzumu, kas ir šķīstošs.
Amonija nitrāts ūdenī var izšķīdināt vairāk nekā divas reizes vairāk nekā amonija sulfāts vai hlorīds. Tas bija mans padoms, lai pārbaudītu savus aukstos iepakojumus un pārliecinātos, ka sastāvdaļas ir kārtībā.

Jūs varat arī ievietot mazliet sava AN tikai ar NaOH, šīs divas lietas nelielā Petri trauciņā vai jebkurā traukā, tām vajadzētu reaģēt kopā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs jebkurā gadījumā nevēlaties, lai jūsu bērza reakcijā būtu ūdens. 10 ml, ja nepieciešams, bet litijs sadeg, kad tas saskaras ar ūdeni. Šķīdība ūdenī nav būtiska
 
Top