Iepirkumu saraksts Homelab for noob

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Es paskatījos izmētāju amazon un gribu dalīties ar sarakstu ar laboratorijas produktiem, kurus esmu atradis izmantošanai dažādiem mērķiem.

Lūdzu, nekautrējieties dot man padomu par aprīkojumu, ko vēlos iegādāties.

Mans plāns ir, lai tas būtu neliels un rentabls.


1. Destilācijas komplekts
(vevora 1000 ml destilācijas komplekts) ar vai bez sildelementa?

2. Mēģenes, papildu caurulītes, cauruļvadi, cauruļvadi

3. Piltuve, mēģenes, pipete, lāpstiņa, ventilatori , spainis. filtru mazgāšanas pudeles, ph testa komplekts, skavas, instrumenti.

4. Drošības līdzekļi (maska, cimdi u. c.).

5. Vakuuma sūknis + kamera

6. Magnētiskais maisītājs ar sildītāju: Onilab 280°

7. Ūdens sūknis.

Paldies iepriekš
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja jūs esat kā es, jūs vienkārši turpināsiet un turpināsiet. Šeit ir cilvēki, kuriem nav neviena stikla gabaliņa. Ir cilvēki, kuriem ir katrs gabaliņš, kādu jūs varat iedomāties. Es sāku turpat, kur jūs sākat, un līdz šim esmu pievienojis;
1. Aukstuma uztvērējs vai jūsu sūknis būs pilns ar ūdeni. Tas nomirst arī dažas citas lietas.
2. Claisen adapteri. Es to iegādājos, jo mans rm ietriecās kondensatorā, bet tas ir noderīgs, lai jūsu vārīšanas kolbā būtu 2 porti, piltuvei vai gāzes inžektoram.
3. Kolba ar 3 kakliem, reakcija, reflukss un destilācija bez nojaukšanas.
4. Allihn kondensators refluksam
5. Žāvēšanas caurule vairāku iemeslu dēļ
Kalcija hlorīds, magnija sulfāta molekulārais siets citi žāvēšanas slāņi
6.5. Kristalizācijas pannas, man ir vairākas Pyrex pīrāgu pannas. Tur ir $3/PC vai kaut kas tamlīdzīgs.
Papildu kek spailes, tās salūzt vai pazūd.
Patiesībā Nr. 1. Buckner piltuve, īsta. Tā ir obligāti nepieciešama. Es iesaku tādu ar vakuuma atveri uz piltuves, lai jūs varētu izmantot jebkuru kolbu.

Tieši tā es esmu darījis. Man ir vēl dažas citas lietas, ko es nepieminēju, plakanā dibena kolbas, erlenmeijera komplekts, mēģenes. Skavas vakuuma smērviela
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kausiņi, kuru nekad nevar būt par daudz, un 2 atdalītas piltuves.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx par padomiem, kāds padoms par lētu magnētisko maisītāju ar sildelementu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Izdariet sev pakalpojumu un iegādājieties vevora virspusējo maisītāju 60E un komplektā ar mantiņu un/vai virtuves plītiņu, ko var izmantot šķidruma vannai.
Ja esat Eiropā, es iesaku izvairīties no vevor stikla traukiem, viņiem ir patentēts savienojums, es varu ieteikt kādu cieta stikla pārdevēju. ja tas ir ilgtermiņa lieta, ko plānojat, varētu arī izvēlēties nākotnes pārbaudi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tie Vevor 32 gab. destilācijas komplekti, ko var dabūt ebay, ir izdevīgi, un IMHO būtisks ir atbilstošs stikla refluksa/destilācijas komplekts un vakuumsūknis + bukners. Jums būs vajadzīga arī magnētiska maisīšanas plīts ar pareizu temperatūras kontroli un lēts iegremdējams akvārija sūknis kondensatoriem.

Standarta drošības aprīkojums, pilnas sejas respirators, laboratorijas halāts, cimdi.

Tas ir viss nepieciešamais aprīkojums, izņemot tādus sīkumus kā lāpstiņas, stikla stienīši, filtrpapīrs utt. Viss pārējais ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt. Nav jēgas pirkt soksleta ekstraktorus vai gāzes mazgāšanas pudeles, ja vien nedarāt kaut ko tādu, kas to prasa, bet jūs vienmēr kaut kad destilēsiet.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Paldies, ka pieminējāt 32 detaļu komplektu! Izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība. Man tāds ir ceļā. Tas kalpos tam pašam mērķim destilācijai un refluksēšanai ? Vajadzētu būt iespējai improvizēt bukneri ar stikla griezēju un dažiem atkritumiem. Iegremdējamais ir pietiekami viegli pieejams.
Atliek maisīšanas plīts un vakuumsūknis, kas būtu sasniedzams par > 200 USD.
Tātad patiešām, apmēram 300 dolāru, un tagad mēs varam gatavot. Vēlreiz paldies.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jā, es galvenokārt izmantoju Allihn kondensatoru refluksa vajadzībām vai arī dažos gadījumos var izmantot Vigreux. Destilācijai izmanto Lībiga un Greiema kondensatorus. Tā kā jūs, iespējams, esat jaunpienācējs, šie PDF dokumenti ir neaizstājama lasāmviela iesācējiem.
 

Attachments

  • TXLfW6jnqd.pdf
    135.1 KB · Views: 557
  • oMBubD7vxf.pdf
    114.1 KB · Views: 524
  • mX2Yc0LGFH.pdf
    4.3 MB · Views: 472
  • Oo7KsvU5qL.pdf
    906.7 KB · Views: 470
  • EQxL4uVaJ2.pdf
    4.8 MB · Views: 492

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vevora aprīkojums patiesībā ir patiešām labs, ņemot vērā tā cenu. Man ir šis destilācijas komplekts, nav izlaidis ne kripatiņas.

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/vevor-magnetic-stirrer-hot-plate-digital-hotplate-stirrer-2000-rpm-2l-w-stand-p_010493051894

Un

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/1000ml-lab-electric-heating-mantle-sleeves-magnetic-stirrer-500w-thermost-heater-p_010322605939

Ar visu pārējo, ko jūs minējāt, ir lielisks starteris. Pārējo jūs iegūsiet pēc vajadzības. Veiksmi.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Esmu saņēmis nelielu atjauninājumu savai gaidāmajai mājas laboratorijai.
Tātad tagad Buklera piltuve un kolba, kas ieradās, ir gatavas lietošanai ar balinātu fiterpapīru.
Es jau dabūju vēl vienu mērglāzi un magnētiskos maisītājus.
Es jau saņēmu lateksa cimdus no tīrīšanas nodaļas.

Es domāju, ka nākamais lielais solis būs vevora ekstrakcijas komplekts + sildīšanas un maisīšanas elements un vakuuma kamera.

Papildus tam, manuprāt, man būs vajadzīgas vēl dažas mērglāzes un drošības aprīkojums, lai sāktu 4 mmc ražošanu.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Tāpēc tagad esmu nedaudz apjucis, kādu aprīkojumu man vajadzētu iegādāties tālāk 4mmc sintēzei?

Vispirms es domāju, ka man būs nepieciešams ekstrakcijas komplekts, bet esmu arī redzējis, ka metilamīna un toluola sintēzi veic tikai ar plastmasas pākstīm. Man ir arī parasta vārāmā plītiņa.

Tātad, ko jūs ieteiktu iegādāties tālāk? Vai pietiek ar dažām plastmasas pākstīm un mērglāzītēm, kā arī atbilstošu gāzmasku?

Greez
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Amazon iepirkumu saraksts:

1. Labglass
https://www.amazon.de/VEVOR-Laborat...fix=laborglas+vevor,aps,138&sr=8-3&th=1&psc=1

2. Vakuuma sūknis
https://www.amazon.de/VEVOR-Vakuump...1702215042&sprefix=vevor+vakuu,aps,177&sr=8-5

3. Sildītājs, magnētiskais maisītājs
https://www.amazon.de/VEVOR-Heizman...=vevor+labot+heizmantel+1000ml,aps,200&sr=8-1


4. Drošības aprīkojums
https://www.amazon.de/Gefahrgutkoff...A==&sprefix=gefahrgutkoffer+73,aps,184&sr=8-1

Laboratorijas stikla turētājs
https://www.amazon.de/VEVOR-Unterst...09-91f2-78a2619bce37&pd_rd_i=B093F7BWDX&psc=1

Kopējais daudzums:



Sākumā es vēlos ražot 3 un 4 mmc.

Ja es varu ražot lētāk, lūdzu, dodiet man zināt, jo tas ir ieguldījums aptuveni 1000 €, lai sāktu, kas man nav maza naudas summa!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es dodu priekšroku iegādāties Vevor Polijas tīmekļa vietnē vevor.pl PLN. Smieklīgi, bet tas ir nedaudz lētāk nekā eur.vevor.com EUR.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Esmu redzējis, ka ppl ražo 4mmc tikai plastmasas traukos, tāpēc neesmu pārliecināts, vai laboratorijas stikls patiešām ir nepieciešams, izņemot acetona žāvēšanas nolūkos.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Veiksmi jūsu produkcijas veidošanā un paldies, ka dalāties ar dažiem saviem pētījumiem/iekārtām!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hei, @1019er vai tu kādreiz esi beidzis ar kāda kaķa izgatavošanu? Kā tas izdevās?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Diemžēl nē, bet drīz es dabūju naudu laboratorijas aprīkojumam. Manuprāt, nav jēgas to iegādāties pa daļām.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nav tāda komplekta, kas būtu pilnīgs. Es nekad neesmu redzējis komplektu ar aukstuma uztvērēju. Tajā var būt 4 kondensatori, bet nav aukstuma uztvērēja. Neesmu redzējis arī spiediena izlīdzināšanas piltuvi komplektā. Tā kā jūs vēl neesat to iegādājies, palīdzēsim jums tikt skaidrībā. Neiegādājieties mantiju, tā derēs tikai 1 izmēra kolbai. Plāksni var izmantot jebkuras kolbas ar erlymeyers vārglāzēm. Plāksne ir daudzpusīgāka. Es NEKAD neredzēju komplektu ar ūdens sūkni. Var destilēt bez vakuuma, bet ne bez ūdens sūkņa. Šļūtenes šajos komplektos ir atkritumi. Tās ved ūdeni uz kondensatoriem, bet vakuumā tās sabrūk.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Frit jums palīdz. 💪
Iespējams, ka slēptiem mērķiem ir labāk iegādāties visu pa daļām.
Ja kāds tomēr izlemtu iegādāties sildīšanas mantiju, vislabāk būtu iegādāties lielāku, un tad tajā varētu izmantot mazāka izmēra kolbas, izmantojot smilšu vanniņu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Es nedomāju tikai par stikla izstrādājumiem, es neredzu pārāk lielu risku stikla izstrādājumu iegādē. Tā ir doma iegādāties visu sintēzei nepieciešamo uzreiz, ar vienu un to pašu metodi, uz vienu un to pašu adresi utt. Es negribu izlikties pārlieku paranoisks, es, iespējams, esmu viens no muļķīgākajiem un neapdomīgākajiem. Vienkārši ieteikums un atgādinājums, esiet uzmanīgi, esiet droši.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs sūdītos, ja zinātu, kas ir ienācis pa manām durvīm un atkal iznācis. Es gan izkliedēju lietas starp vietējām vietām un tiešsaistē, bet, sēžot kopā uz manas kāpņutelpas, ir bijuši daži radikāli produkti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nevrrmind, es neiedziļinājos šajā dinozaurā un nodomāju, ka tā ir vista. Es jau sen esmu komentējis. Man tomēr ir viss tas sūds manā vēlmju sarakstā👍
 
Top