Iepirkumu saraksts Homelab for noob

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hei, @1019er vai tu kādreiz esi beidzis ar kāda kaķa izgatavošanu? Kā tas izdevās?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Diemžēl nē, bet drīz es dabūju naudu laboratorijas aprīkojumam. Manuprāt, nav jēgas to iegādāties pa daļām.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amazon šobrīd tiek pārdots tik daudz stikla trauku, ka DEA būtu jāpieņem darbā 10 reizes lielāks darbaspēks, un joprojām būtu vajadzīgi 10 gadi, lai segtu neizpildīto darbu apjomu. Iet uz AMAZON un meklēt 1000ML erlīmejera kolbu. 10,000 . Ave šogad jau pārdotas
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es nedomāju tikai par stikla izstrādājumiem, es neredzu pārāk lielu risku stikla izstrādājumu iegādē. Tā ir doma iegādāties visu sintēzei nepieciešamo uzreiz, ar vienu un to pašu metodi, uz vienu un to pašu adresi utt. Es negribu izlikties pārlieku paranoisks, es, iespējams, esmu viens no muļķīgākajiem un neapdomīgākajiem. Vienkārši ieteikums un atgādinājums, esiet uzmanīgi, esiet droši.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs sūdītos, ja zinātu, kas ir ienācis pa manām durvīm un atkal iznācis. Es gan izkliedēju lietas starp vietējām vietām un tiešsaistē, bet, sēžot kopā uz manas kāpņutelpas, ir bijuši daži radikāli produkti.
 

Xaijan8904

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir kāds piegādātājs, kas piegādā iekārtas par skaidru naudu ES?
 
Top