Nelielas partijas ķīmiķis, kas vēlas veikt Henrija reakciju.....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši,
Mani interesē, vai kāds no šeit esošajiem varētu pārdot man salīdzinoši nelielu daudzumu dažu dažādu aldehīdu, lai ar nitrometāna un nitroetāna palīdzību es varētu izpētīt psihedēlisko amfetamīnu un PEA pasauli, nepērkot katru atšķirīgo aldehīdu 500g daudzumā.
Es īpaši meklēju 3,4,5-trimeotoksibenzaldehīdu un 2,5-dimetoksibenzaldehīdu.
Es noteikti jūtu, ka man pēc visiem šiem gadiem ir nepieciešams izbaudīt meskalīnu.... bet es noteikti nevēlos vairākus simtus gramu tā lol lol
Ar 2,5 ir mazliet savādāk, jo šķiet, ka ir vairāk lietu, kurās es zinu, kā to izmantot.
Godīgi sakot, es vienkārši grasījos taisīt P2NP, lai varētu veikt Henry rxn, bet aizmirsu par vajadzīgo primāro amīnu un noteikti nevaru atrast n-butilamīnu vai cikloheksamīnu un tbh mani galaprodukts vienalga neinteresē, tāpēc izdomāju, ka nitrometānu, ko atgūstu no pārsteidzoši 50:50 DCM:nitroetāna produkta, taupīšu šai valstij.....

Aaannyway
Es domāju, ka varbūt kāds varētu apžēloties par mani ha!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kāds publicēja ceļu uz dimetoksibenzaldahīdu un citiem aizvietotiem fenilentilamīniem, izklausījās diezgan sarežģīti.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, es to izlasīju, lai būtu godīgs - es nolēmu, ka man ir pietiekami daudz darba, mēģinot iegūt cikloheksilamīnu atm. Man nešķiet, ka man ir lielas izredzes iegūt aldehīdus. Jums taisnība, tas izklausījās diezgan grūti, un es esmu pārliecināts, ka ir iemesls, kāpēc cilvēki to nedara!
Es šaubos, vai es galu galā izmantošu benzaldehīda pudeli...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, es neierosinu savu benzaldehīdu pārvērst par kaut ko citu, vai nu kāds, lūdzu, pārdodiet man kādu n-butilamīnu, vai dodiet man zināt, vai derētu metilamīns, jo es potenciāli varētu pagatavot nelielu daudzumu. (Acīmredzot ar citiem materiāliem)
Es tiešām cerēju, ka kāds teiks: jā, es pārdošu jums 250 g no katra! 2,5-dimeti/aldehīdu un 3,4,5,5-trimetilu/aldehīdu vairāk nekā ko citu. Domāju, ka tam nav nozīmes, jo galu galā es tik un tā nopirkšu pa 500 gabaliem no katra.
Es vienkārši taupu savu nitroetānu un nitrometānu pareiziem uzdevumiem.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Amonija acetāta katalīze pēdējais variants 👌
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, es mēģinu radīt meskalīnu. Vai varat nedaudz sīkāk paskaidrot, ko jūs saprotat ar amonija acetāta katalīzi? Esmu googlējis un izlasījis veselu gabalu par primārajiem amīniem, bet joprojām īsti nesaprotu, vai es varu vienkārši nomainīt vienu pret otru, es šaubos lol
Vienīgā sintēze, ko lasīju, ir tā, kas šeit ir aprakstīta, kurā izmanto cikloheksilamīnu... tomēr nezinu, kāds ir lētākais veids, kā iegūt nelielu daudzumu.
Es domāju, ka nitro bija sūka, lai iegūtu! Ha, cik es kļūdījos.
Es arī gribētu izgatavot atbilstošo TMA, kā arī tbf, bet es nevaru teikt, ka Iv apskatīja to vēl.
Tas ir patiešām kaitinoši, kad tu gribi izgatavot gramu kaut kā ha tas vienkārši nav iespējams, ja vien tu pats neražo visas reaģējošās vielas no nulles.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es esmu kaitinošā situācijā, kad es zinu pietiekami daudz, lai zinātu, kādu molekulāro ceļu cilvēki veic, bet jebkuras detaļas es nevaru izprast pats. Tas nav tā, ka es to daru, lai to pārdotu...
Es joprojām strādāju pie triptamīna reduktīvās aminācijas, bet man ir vajadzīgs sausais ledus, bet esmu bijis aizņemts un neesmu varējis to saņemt un turpināt.
Tagad es vienkārši zinu pietiekami daudz, lai saprastu, ka darīt lietas mazos daudzumos ir SKAIDRO.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Arī sekot Rxn bez rotācijas ir diezgan grūti pašam par sevi.....
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Es pilnīgi nepiekrītu, ka tā ir sūdīgi vienkārša un rotovap ir tikai pārliecinoša, ja manuprāt, man nav laika. es jau ilgu laiku nodarbojos ar ķīmiju, un es vienkārši izmantoju parastu destilācijas iekārtu ar vakuumsūkni, ja nepieciešams.
Turklāt kāpēc reakcija bez rotovapes kaut ko mainītu??????.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oops manu atbildi kļūdaini ievietojis vispārīgajā sadaļā, bet jā, jums ir taisnība tbf...
Es esmu slinks un neesmu ķīmiķis, bet pēdējo 6 mēnešu laikā esmu iemācījies ārkārtīgi daudz, tas ir traki.
Viss, ko es esmu šeit, ir mācīties.
Ah tikai izlasiet zemāk esošo ziņu lol jebkurā gadījumā es jums piekrītu tbf.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Domājat, ka jums vajadzīga tikai vāja bāze Amonija acetāts, cikloheksilamīns un n-butlijs var kļūdīties, bet vienmēr var mēģināt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya amonija acetāts būs tas, par ko es domāju....
Es grasos izvēlēties 3,4,5-triMEOba pirms 2,5-di. Tīri tāpēc, ka reaģējot to ar nitrometānu, un jūs esat ceļā uz meskalīnu, un tomēr es joprojām pēc tam varu mēģināt izmantot nitrometānu, lai arī 3,4,5-TMA.
Es kādreiz gribu pagatavot 2c-b, bet bromēšana mani biedē vispār - man ir 1cc, ko es nopirku pirms daudziem gadiem, kas tiek glabāts flakonā, kurā tas tika ievietots, bet gāzes izmantošana izklausās vēl biedējošāk!!!
Vai nav iespējams kaut ko bromēt, neizmantojot elementāro bromu?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā, Rabidreject, bromēšana vairs nav problēma. Paņemiet NBS (N-bromosukcinimīdu). Bet jums ir jābūt izgatavotam tīram 2c-h Hcl vai 2c-h oksalātam. Bet tas nav tik sarežģīti.

Tagad ir pieejama netoksiska un droša 2c-b sintēze, ko var veikt mājās. NaBH4 + Cu(II)Cl reducēšana un NBS bromēšana. Patiesībā tas darbojas labi pat lielākos daudzumos.

Es beidzot kādreiz kopēšu/ielīmēšu savu aprakstu par 2c-b.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šī amata nozīme tikko ir trāpījusi uz mājām. Milzīgs paldies par dažiem vienkāršiem vārdiem! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, labi, es tam piekrītu - labi, tātad man ir vajadzīgs vakuuma avots, kas spēj darboties ilgāk par 30 minūtēm, kā viņi teica, ka mans bezeļļas avots var darboties. Man ir vajadzīgs eļļas rotācijas vēnu sūknis. Bet jā, es esmu diezgan slinks, es negatavojos melot, un šķīdinātāju reģenerācija vienmēr ir kaut kas, ko man patīk darīt, ja iespējams, tāpēc tas būtu noderīgi, bet labi, ne tiešajiem rxns acīmredzot.
Tas teica, es skatījos pootube puisis, kurš izlaida 2,5-dimetoksi-b-nitrostirēnu (es atvainojos, jo es, iespējams, butchered šo rakstību vai rakstīšanas veids, bet jūs saprotat, ko es domāju), un viņš nejauši pievienoja nitroetānu, nevis nitrometānu, bet es pamanīju, ka viņam nebija jāpievieno primārais amīns, tas ir tāpēc, ka aldehīds ir sarežģītāks nekā, piemēram, benzaldehīds -> P2NP?
Klausieties, es neesmu ķīmiķis, es šeit mēģinu mācīties, un līdz šim man ir bijuši vajadzīgi daži sīkumi.
Mana karstumplate/maisītājs ir nolūzis, tāpēc tas ir nākamais, kas jāatjaunina, bet, godīgi sakot, jo vairāk es mācos, jo mazāk zinu!
Es domāju iegūt 3,4,5-trimetaldehīdu, reaģējot ar nitroetānu, lai iegūtu attiecīgo TMA? (Pēc b-nitrostirēna)
VAI reaģējot to ar nitrometānu (un sintēzes iv lasīt saka, ka vēl viens primārais amīns - cikloheksilamīns), lai galu galā (protams, pēc dažiem soļiem un vakuuma nepieciešamību), lai nonāktu pie meskalīna.
Im strādā, ko man vajadzētu pirkt vispirms, 3,4,5-trimet aldehīdu (atvainojiet par aldehīdu nosaukumu saīsināšanu šeit, tas ir diezgan kaitinoši tos rakstīt) vai 2,5-dimeti.
Ko jūs iegūstat, ja 3,4,5-trimetoksibenzaldehīds vienkārši reaģē ar nitrometānu? Es pieņemu, ka 3,4,5-trimetoksinitrostirols un pēc tam 3,4,5-trimetoksifenetilamīns pēc reducēšanas ar LiAlH4 vai ko citu jūs izvēlaties izmantot...
Pēc tam nav grūti arī reaģēt ar nitroetānu un iegūt amfetamīnu, kā jau iepriekš minēju.

Vai es šeit kaut ko nepareizi sapratu?

Atzīšos, ka pirms aptuveni 6 mēnešiem man nebija gandrīz nekādu zināšanu, un pašlaik mēģinu reducējoši aminēt triptamīnu līdz n,n-DMT, bet man ir jāpērk sausais ledus un jāizgriež (atvainojiet par punn) laiks.
Patiesībā es ierados šeit, lai nedaudz pajautātu par LiAlH4. Ja nevar atrast nelielu daudzumu, Vai amalgama, kad kāds izmanto alumīniju, lai to izgatavotu pats? Dažkārt es dzirdu šo terminu, bet nekad īsti nezināju, ko tas nozīmē.....
Man pa rokai ir reducējošās vielas, man vienkārši ir interesanti.
paldies
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Citiem vārdiem sakot, mani mulsina 🤔
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, arī attiecībā uz sūkni, es kādu dienu vienkārši veicu vakuuma filtrēšanu, un nākamajā reizē, kad ieraudzīju kaimiņu, viņš domāja, ka es zāģēju caur santehniku, jo es to biju novietojis uz ņurdīgas virtuves virsmas! Idiots!
Es nopirku aspiratoru no Ķīnas, bet šķiet, ka tas pagaidām nevelk vakuumu... jākurva zina, ko es daru nepareizi, vai man pārdeva divstāvu, vai vienkārši nevar iegūt pietiekamu plūsmu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šobrīd esmu gatavs atzīt, ka man nav nepieciešams rotējošais iztvaicētājs, lai noslēgtu n,n-DMT sintēzi, bet es saprotu, ka man ir nepieciešami pietiekami zemi tempi (un lietas jāpievieno lēni), izmantojot sauso ledu, nevis tikai ledus vannu, lai to paveiktu šajā gadalaikā savā valstī.....
Tam nav nekāda sakara ar šo tēmu - tas ir tikai iemesls, kāpēc es sāku nodarboties ar organisko ķīmiju, nesaprazdams, ka triptamīni ir sarežģītāka no divām galvenajām psihedēliku klasēm, kas ir muļķīgi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, es sapratu, ka 3,4,5-trimetoksifenetilamīns ir meskalīns.
Jautājums ir, vai es varu vienkārši reaģēt ar attiecīgo aldehīdu ar nitrometānu un pēc tam reducēt, lai iegūtu meskalīnu?
Kāpēc sintēzē, ko lasīju šajā sadaļā, izmanto cikloheksilamīnu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Un tajā pašā laikā veikt to pašu RXN ar nitroetānu, lai iegūtu atbilstošo TMA (lai gan es nevaru teikt, ka iv to noskatījās un domāju, ka tā ir sintēzes cienīga narkotika - es to apskatīšu savā pihkala eksemplārā - bet, kā minēts iepriekš, - slinkums!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Patiesībā slinks nav īstais vārds, jo es esmu ieguldījis diezgan daudz stundu šo lietu apguvē, vienkārši jūtu, ka, jo vairāk zinu, jo mazāk zinu ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, iv apkopoju savas domas, un mans galvenais jautājums tagad ir, kāda ir atšķirība starp vielu, ko iegūst, reaģējot šim aldehīdam ar nitroetānu, un nitrometānu - es zinu gala rezultātu, bet kāda ir atšķirība nitrostirēnā? Vai no viena rodas b-nitrostirēns un no otra stirēns? Es nezinu un neapgalvoju, ka zinu.
Būtībā, kāda ir atšķirība starp prekursoru n-stirolam iv redzams, ko iegūst, izmantojot nitroetānu, un to, ko ražo no tā vietā rxn ar nitrometānu... tas ir tas, kas mani mulsina atm, bet atkal man ir jāizvelk pihkal
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, iv apkopoju savas domas, un mans galvenais jautājums tagad ir, kāda ir atšķirība starp vielu, ko iegūst, reaģējot šim aldehīdam ar nitroetānu, un nitrometānu - es zinu gala rezultātu, bet kāda ir atšķirība nitrostirēnā? Vai no viena rodas b-nitrostirēns, bet no otra - stirēns? Es nezinu un neapgalvoju, ka zinu.
Būtībā, kāda ir atšķirība starp prekursoru n-stirola iv, ko var iegūt, izmantojot nitroetānu, un to, kas tiek iegūts no tā vietā rxn ar nitrometānu... tas ir tas, kas mani mulsina, bet man atkal ir jāizvelk.

Būtībā, diezgan pazīstams starp chemtubers šodien izlaida video un viņš reaģēja 2,5-dimetoksi ar nitroetānu nejauši nitrometāna vietā nitrometāna. Viņš plānoja iegūt prekursoru n-stirēnu 2c-b, tomēr, tā kā tā vietā viņš pievienoja nitroetānu, viņš ieguva prekursoru 2,5-dimetoksiamfetamīnam - reducēšanu līdz amfetamīnam viņš tā arī neveica. (pēc visa spriežot, diezgan nevēlama narkotika).

Ja viņš būtu lietojis pareizo nitrometānu, vai viņš būtu ieguvis b-nitrostirēnu 2c-b?
 
Top