Nelielas partijas ķīmiķis, kas vēlas veikt Henrija reakciju.....

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Domājat, ka jums vajadzīga tikai vāja bāze Amonija acetāts, cikloheksilamīns un n-butlijs var kļūdīties, bet vienmēr var mēģināt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya amonija acetāts būs tas, par ko es domāju....
Es grasos izvēlēties 3,4,5-triMEOba pirms 2,5-di. Tīri tāpēc, ka reaģējot to ar nitrometānu, un jūs esat ceļā uz meskalīnu, un tomēr es joprojām pēc tam varu mēģināt izmantot nitrometānu, lai arī 3,4,5-TMA.
Es kādreiz gribu pagatavot 2c-b, bet bromēšana mani biedē vispār - man ir 1cc, ko es nopirku pirms daudziem gadiem, kas tiek glabāts flakonā, kurā tas tika ievietots, bet gāzes izmantošana izklausās vēl biedējošāk!!!
Vai nav iespējams kaut ko bromēt, neizmantojot elementāro bromu?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā, Rabidreject, bromēšana vairs nav problēma. Paņemiet NBS (N-bromosukcinimīdu). Bet jums ir jābūt izgatavotam tīram 2c-h Hcl vai 2c-h oksalātam. Bet tas nav tik sarežģīti.

Tagad ir pieejama netoksiska un droša 2c-b sintēze, ko var veikt mājās. NaBH4 + Cu(II)Cl reducēšana un NBS bromēšana. Patiesībā tas darbojas labi pat lielākos daudzumos.

Es beidzot kādreiz kopēšu/ielīmēšu savu aprakstu par 2c-b.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šī amata nozīme tikko ir trāpījusi uz mājām. Milzīgs paldies par dažiem vienkāršiem vārdiem! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Lai gan ļaujiet man paskaidrot. Ik pēc divām nedēļām es saņemu no valdības naudu par dažādām invaliditātēm, un 85% aptuveni tiek iztērēti manam privātajam medicīnisko kaņepju rēķinam.
Es cenšos to samazināt... pārāk bieža lietošana ir liela problēma manā dzīvē - esmu atveseļojies no heroīna (opiātu) atkarības un galvenokārt no benzo.
Man laimīgā kārtā ir izrakstīts buprenorfīns opiātu atkarības ārstēšanai - es tikko sāku Buvidal sub-cut injekcijas. Pašlaik es lietoju ik nedēļu, un tas ir mazliet kā amerikāņu kalniņi 🎢
KĀPĒC, es lēnām, bet droši tuvojos šim mērķim.
Kā jau teicu iepriekš - ķīmija ir daudz labāka narkotika par jebkuru no narkotikām, ko tā ražo, pat ja tas ir iemesls, kāpēc es tajā iekļuvu. Ne jau tāpēc, lai pelnītu naudu, bet lai uzzinātu vairāk par narkotikām, kas nerada atkarību, varbūt pat pret atkarību, un pirmais, kas man ienāca prātā (neko nezinot par ķīmiju, bija DMT), tāpēc es dabūju kādu aparatūru un ķīmijas un šo un to, un es galu galā ieguvu diezgan daudz, bet vēl vairāk, es uzsūcu milzum daudz zināšanu.
Es patiešām novērtēju, ka jūs mani sasaistījāt ar abām šīm grāmatām, un es tās izlasīšu kārtīgi, kad man būs vairāk laika.
Es tikai gribēju, lai tas tur, es nesaņemu daudz naudas, un tāpēc man visi šie RXN ir ļoti ilgi vilkta lieta, iegūstot vienu reaģentu laikā, jo gandrīz nekur pārdod lietas, piemēram, 3,4,5-tmobza daudzumos, kas mazāki par 0,5-1 kg!
Tas ir labi, tas tikai padara lietas ilgāku, jo es neplānoju neko pārdot... tikai fakts, ka man varētu būt tik daudz meskalīna, cik es jebkad gribētu, ir jauks priekšlikums ha ha
Es esmu def mācīties daudz, lai gan - Es nekad nevarētu apgalvot, ka es tiešām zinu savu sūdi, lai gan es, iespējams, zinu tikai pietiekami, lai liktu izklausīties, ka es zinu, es joprojām nevarētu uzrakstīt savu sintezatoru, lai, piemēram, pēc tam, kad es izgatavot mescaline es nevarētu pēc tam, lai padarītu proscaline. Vai arī tas, ka es varu sekot līdzi un saprast DMT reduktīvās aminācijas procesu, nenozīmē, ka es saprotu, kā sabalansēt vienādojumu vai pagatavot N,n-DET.
Man šķiet, ka esmu palaidis garām to ķīmijas pamatdaļu, kurā jāmācās līdzsvarot vienādojumus un iemācīties, kā izmantot lietas, kas man jau ir, lai tās pārveidotu pietiekami, lai iegūtu kaut ko citu - ja tas ir jēdzīgi!
Nesen es uzzināju, ka privātos paraugus var nosūtīt uz laboratorijām Spānijā, lai veiktu GCMS. Es gribētu to darīt....- lai gan dažām lietām man pietiek ar vienkāršu TLC, lai uzticētos ķīmijai.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Daudz vienkāršāks veids

 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha jā, tas ir darīts vairākkārt, un jā, tas ir daudz lētāk un vienkāršāk - līdz zināmai robežai. Es gribu pagatavot pietiekami daudz N,n-DMT uz visu atlikušo mūžu un to sālīt utt. bet es gribētu izpētīt arī citus triptamīnus, piemēram, n,n-DET, DiPT, DPT, protams, - nesaku, ka es tiešām to sasniegšu ar citiem, nevis DMT, bet esmu pārliecināts, ka varu to izdarīt ar man piederošo Ķīnas kvalitātes 99% tīrības triptamīnu un vienkāršu sausā ledus/acetona vannu, nevis mēģināt laimi ar vienkāršu ledus vannu.
Bet, jā, atzina - ja VISS, ko jūs vēlaties darīt, ir izmēģināt DMT, tad, protams, A/B ekstrakcija noteikti būs vieglāk, bet labāka lieta par to, ka es tagad, iespējams, varēšu sintezēt n,n-DMT (es domāju, ka tas pats par sevi ir forši un diezgan neparasti mūsdienās), ir fakts, ka tas ir licis man mācīties par organisko ķīmiju un licis man saprast, ka PEA un psihodēliskos amfetamīnus ir daudz vieglāk ražot nekā triptamīnus!
Man to vajadzēja saprast vienkārši pēc secības, kādā Šulgins rakstīja savas grāmatas, bet nope, ne, ne tik gudrs - man bija mērķis un es gāju uz to lol
Tagad man ir daudz mērķu ar organisko ķīmiju, un es visu laiku kolekcionēju... ķīmija man ir nopietni atvērusi acis uz pasauli, ko patiesībā tikai daži "narkotiku entuziasti" cenšas apgūt. Es domāju, sūdi - es esmu mēģinājis vienu vai otru psihedēliku uz un off 20 nepāra gadus tagad - ekstrahējot DMT ir diezgan liela daļa no tā, bet arī pērkot daudz agrīnā (Shulgins) RC's agrīnā dienās, Es esmu pārsteigts, ka tas ir nepieciešams man tik ilgi, lai faktiski REĀLI rakšana šajā jautājumā tbf!
Ikviens, kurš vēlas pelnīt naudu (kaut ko es nepārprotami neesmu), nedomāju, ka tas ir viegls garantēts veids, kā pelnīt naudu, es joprojām tikai ekstrakts un re-x, bet tomēr tas ir kaut kas, ko es gribu darīt!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es vienkārši domāju, ka jums vajadzētu zināt, no kurienes es nāku.
Patiesībā tas ir diezgan kaitinoši, ka nevaru domāt par citām lietām!!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, vai kādam ir pārdošanā amonija acetāts?! Haha jk ☺️
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
EBay vai ACP tīrs, tiklīdz apgūsiet ķīmiju, narkotiku ēdienkarte ir jūsu austere, ticiet man, esmu izmēģinājis aptuveni 90 % narkotiku, jo īpaši dizaineru narkotikas. 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha yer abas lielākoties ir bijušas fucking awesome - citādi pāris poļu uzņēmumi ir bijuši noderīgi. Daudzas no galvenajām man vajadzīgajām ķīmiskajām vielām iv galu galā vienkārši destilēju no lietām, kas jau ir valstī, lai gan.....
Man ir jāpabeidz tas nitroetāns sintētisko es sāku patiesībā. Viss, kas man vēl ir jāizdara, ir pēdējais posms. Es it kā aizmirsu par to, kad dabūju apmēram 150 ml (neliela izmēra atmatā - es esmu informēts).
Jebkurā gadījumā nākamais, kas man jāizstrādā, ir LiAlH4, jo es nevaru to nopirkt jau gatavu. Ir lietas, ko es varu nopirkt no šiem uzņēmumiem (pasūtot uz dzīvokli) un lietas, ko es def nevaru. Es biju pārsteigts, ka man izdevās atrast uzņēmumu, kas piegādā koncentrētu Hcl skābi, tbf!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es šeit sekoju līdzi meskalīna / TMA video, bet arī sekoju līdzi Pihkalam.
Es veiksmīgi pagatavoju aptuveni 7-8 g 3,4,5-b-nitrostirēna, tāpēc nolēmu, ka izmēģināšu laimi un mēģināšu pagatavot arī atbilstošo nitropropēnu.

Pēdējās dienās es vispirms izdarīju refluksu, bet nākamajā dienā man šķita, ka krāsa nav īstā - saskaņā ar šulginu, tāpēc es to refluksēju ilgāk un šoreiz manā mantijā ar maisīšanas stieni, nevis tvaika vannā.
Krāsa bija "labāka", bet ne gluži tāda, kā aprakstīts, tāpēc es atvēsināju to uz nakti, lai atdzistu līdz RT.

Tad nākamajā dienā es izdomāju, ka veicu vakuumdestilāciju, izmantojot savu mantiļu. Nevaru teikt, ka kādreiz iepriekš to būtu darījis.
Atzīšos, ka sākumā man bija daži triecieni, tikai vienu reizi, bet hei - pirmo reizi. Tomēr pēc brīža man palika sarkana eļļa.

Tāpēc šodien pēc 3 dienām, kad biju nodarbojies ar šo trako reakciju, es nolēmu atkārtoti izšķīdināt eļļu no MeOH saskaņā ar Šulgina sintēzi.
Tagad es gaidu, kad tas atdzisīs, un jūtu, ka, iespējams, tas neizdosies - man vienkārši neveicas ar nitropropēna iegūšanu, lai gan man ir lieliski panākumi ar b-nitrostirēna iegūšanu, un tā ir tā pati reakcija!
Ļoti dīvaini....

Jebkurā gadījumā saglabājiet savu 🤞par mani!!!

Ja man būs kādi panākumi, es dalīšos ar tiem.

Es domāju, ka neatkarīgi no tā, man vēl ir divi dažādi b-nistirēni, kas jāsamazina, tāpēc tas pats par sevi ir aizraujoši.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vau, šorīt piecēlos ar diezgan velnišķīgu pārliecību, ka TMA sintēze ir gājusi greizi un kristalizēsies.

Kāpēc? Patiesībā man nav ne jausmas... varbūt es to pārbaudīju pārāk ātri, bet pēc tam, kad pa nakti atstāju to saldētavā, biju diezgan pārsteigts, redzot, ka to ir pārņēmuši dzelteni kristāli...
Rezultāts!
Tagad man ir apmēram 6 grami b-2,5-DMONS,
apmēram 8 gramus nerekristalizēta b-3,4,5-TMONSA.
tad, lai cik daudz atbilstošā trimetoksinitropropropēna ir turpmāk tekstā. Es kaut kādu iemeslu dēļ vienmēr sajaucu šā nitropropropēna nosaukumu. To nosaukumi nav tādi paši kā nitrostirēnu nosaukumi (no tā, kā iv redzējis tos nosaukt Pihkalā).


7S08pRTMXA


(Vai šī vietne arī citiem vienmēr apgriež attēlus par 90 grādiem?! Tas ir patiešām kaitinošas!!)

SPJoLt7len


Es atzīstu, ka ļāvu tam pārāk atdzist, un tas ir sasalis, bet es to vienkārši ieliku atpakaļ ledusskapī uz brīdi, pirms es filtrēju.

Godīgi sakot, tas pats notika, kad es gatavoju meskalīna prekursoru - tieši tāpēc fotogrāfija, ko es ievietoju, kad tas žūst, izskatījās tik slapja. Es vienkārši filtrēju, atstāju to tur uz brīdi, un līdz brīdim, kad ieliku to svēršanas laivā un pēc tam apzīmētājā, tas bija izkusis un neizskatījās atšķirīgs no 2,5 stirola.

Atvainojos par šo garo, bezkaislīgo ziņu - ja godīgi, esmu diezgan laimīgs, jo tiešām nedomāju, ka šoreiz tas izkristalizēsies!

Tā ir patiešām patīkama sajūta, ka pēc vairāk nekā 20 gadiem, kad esmu skatījies un lasījis šo grāmatu ar pārtraukumiem, varēšu reāli sekot līdzi kādai no Šulgina sintēzēm (vai to daļām). Gandrīz kopš pašiem RC tīmekļa vietņu ēras pirmsākumiem, kad daudz ķīniešu pārdevēju saprata, ka lielāko daļu no tām var pārdot.
Ir vienkārši patīkami sekot viņa vārdiem, un tas darbojas tieši tā, kā viņš saka.
Es pat patiesībā ievēroju daļu no Shulgin rakstīt up's pār video šeit par šo jaunāko TMA prekursors. Man patīk, kā viņš iekļauj tādas lietas kā - "Es to refluksēju, līdz tas ieguva jauku tumši sarkanu krāsu".

Līdz zināmai pakāpei man šāds apraksts šķiet noderīgāks nekā refluksa laika norādīšana. Tas nozīmē, ka es to galu galā pārbaudīju tikai ar TLC, bet tomēr - ja man nebūtu bijusi piekļuve šai informācijai, es būtu turpinājis refluksēt ilgāk, jo tajā laikā tā bija tumši dzeltena, pat ne oranža, tāpēc jā, tas palīdzēja.

Jebkurā gadījumā - pēdējā laikā man bija pārāk daudz panākumu "ķīmijā/alķīmijā", tāpēc cerams, ka es nesabojāšu pēdējo soli!
 
Top