Tāpēc es nopirku vakuuma kameru...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Heptāns vārās aptuveni 92 °C temperatūrā, bet hloroforms - 61 °C temperatūrā, tātad maisījums 50/50 vārīsies 77 °C temperatūrā, kas ir par 15° mazāk nekā heptāns vien. -1 barr ir defacto ideāls vakuums. Rotējošais lāpstiņu sūknis var sasniegt tikai -0,95 barr vai aptuveni -0,95 barr, bet pēdējie 30 torr vai aptuveni 30 torr ir īstā darbība. Es nedomāju, ka sūkņa atvienošana uz pāris sekundēm atbrīvos daudz ogļūdeņražu. Pati eļļa, visticamāk, ir ogļūdeņradis lielākā daļa ir.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, labi. Es tevi saprotu - tas saskan ar padomu novietot kameru uz viegla siltuma avota vai tā tuvumā (es to vienkārši novietoju uz sava sildīšanas kamīna, starp tām ieliku termopāri un iestatīju 50c - tad ievilku vakuumu, cik vien varēju.
Godīgi sakot, es neesmu pārliecināts, ka šis mērītājs patiešām paceļas pietiekami augstu, lai reģistrētu vakuumu visaugstākajā līmenī, jo tas diezgan ātri beidzas, bet es atklāju, ka, ja es atstāju sūkni ieslēgtu uz ilgāku laiku pēc tam, kad tas bija beidzies, es saņēmu ievērojami vairāk burbuļošanas pēdējos posmos.
Es jau tuvojos šim mērķim, par to esmu pārliecināts....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Protams, viss negatīvais spiediens tiek mērīts ar - skaitļiem? Tas ir tas, kas mani VISPĀRĪGI mulsina.
Lūk, manas vakuuma kameras augšpusē ir manas vakuuma kameras manometrs - to es piepildīju ar bezūdens MgSO4 slāni un vienkārši ievilku vakuumu un atstāju to uz visu dienu (papildinot - vai samazinot 🤔) vakuumu, kad manometrs sāka atgriezties pie 0. Tiesa, ļoti lēni.
ACNX8LI6Kp

Bet, lai būtu godīgi, es pamodos šorīt, lai paskatītos uz vannu, ka es domāju, ka grasījās strādāt (attēls es ievietoju iepriekš par 5x nejauši!)
Es atradu vaskveida, galvenokārt baltu, bet nedaudz dzeltenu, noskrāpējamu vielu! Whoop whoop - tas ir sintezators, ar kuru es jau gandrīz 6 mēnešus esmu Mēģinājis darīt visu iespējamo.
GRANTED - pirms sešiem mēnešiem es par ķīmiju zināju VISS, izņemot to, ko iemācījos ķīmijas vidusskolā (kur skolotājs vienreiz izvilka vakuumu - un tagad, 30 gadus vēlāk, f ir zināms, kāpēc!), kā arī dažus principus, ko iemācījos, ekstrahējot DMT. Tas ir viss iemesls, kāpēc es sāku interesēties par organisko ķīmiju, bet OMG, kāds ABSOLŪTS smadzeņu skrāpētājs tas ir bijis!!!!.

Bum -
G42uSwAFrp


Labi - tagad man ir jāpāreksportē atlikusī eļļa no iepriekšējā soļa 🙄

Paldies jums VISIEM par ļoti noderīgajām atbildēm!!!! Visā ceļā šur un tur kāds nepāra cilvēks man ir devis padomus, jo īpaši attiecībā uz to, kā to darīt ne skābos apstākļos, izmantojot standarta borohidrīdu, nevis STAB.

Nākamais, lai veiktu video, es domāju....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es tiešām nevaru pateikt, cik ļoti priecājos, ka man tas izdevās, jo man nebija nekādu zinātnisku zināšanu - izņemot pamatzināšanas vidusskolā ķīmijas jomā (kurām es nepievērsu NEVĒRSTĪBU un biju "stulbo bērnu grupā - nevarēja būt, ka mums vienkārši nebija intereses!"). Un vēl būtiskāka informācija no tā, ka es daudz esmu veicis mizas ekstrakcijas, BET es atklāju, ka man bija jādomā par to kā par kaut ko pilnīgi atšķirīgu, un pat tajās daļās, kur man sākumā šķita, ka es varu salīdzināt, es to nevarēju izdarīt - vistuvāk ekstrakcijai ir priekšpēdējais solis, kur sintēzē bija teikts, ka man vienkārši jāiztvaicē viss heksāns, bet es to mainīju, lai veiktu sasaldēšanas nogulsnes, jo man bija zināšanas, ka tas ir ogļūdeņradis, es zināju, ka nafta ir virkne dažādu nespecifisku ogļūdeņražu un es saliku 2+2 kopā.
Man patiešām bija vieglāk vienkārši zināt, ka tas ir VISPĀRĪGI atsevišķs process...

Ja man būtu jāatgriežas pagātnē - vai arī, ja jūs lasāt, domājot, ak, būs lētāk izveidot veselu laboratoriju un sintezēt DMT no nulles, lai to pārdotu - vai pat norīt, es varu jums apliecināt, ka tā tas nav. Iv teica, ka tas nav iemesls, kāpēc es to daru... tas ir personīgs zināšanu meklējums.

Es arī iedomājos, ka lielākā daļa cilvēku, kas mēģinātu to darīt, to darītu brīvajā laikā, varbūt laboratorijā, kurā strādā, vai arī ir ķīmijas students vai pat pēcdiploma students un veic nelielu papildu "darbu" uz sāniem - TAS varētu būt lētāk, bet sākt no nulles? Nē... netraucējiet, katrā ziņā ne pirmajai sintēzei.

Ja es būtu APTAKĀTI uzmācies salīdzināt DMT struktūras ar kaut ko tādu kā meskalīns - es droši vien būtu redzējis, ka meskalīns ir vienkāršāka molekula, interesants būtu arī kāds no psihedēliskajiem amfetamīniem - tāpēc es vilcināšos izmantot to nelielo nitroetāna daudzumu, kas man ir, gatavojot standarta r-amfetamīnu.

Jebkurā gadījumā - es plānoju to izmēģināt lielākā mērogā, bet es gribu redzēt, vai no sākotnējās eļļas, kas iegūta pirms šī soļa, es varu iegūt vēl nedaudz vairāk...

Es teiktu, ka tas nav tik eleganta ķīmija kā indola ceļš, bet tas ir daudz vienkāršāk, un man būtu interesanti redzēt, vai, veicot to ar STAB, acīmredzot skābos apstākļos būtu vieglāk kristalizēties beigās, jo tas ir ABSOLŪTISKI sāpīgi!

Jāatceras, ka man nebija piemērota laboratorijas eksikatora, kas, iespējams, mani nedaudz palēnināja, kā arī es nezināju, kāda ir atšķirība starp vakuuma eksikatoru un vakuuma kameru! Tātad es darīju bodge pēdējo mazliet, nevelkot tik spēcīgu vakuumu, kā es būtu vēlējies, bet sēdēt to uz manu kamīna augšpusē pie 50c.... tas darbojās, un, kā jūs varat redzēt šorīt es beidzot bija palicis ar vaska nokasāmo vielu apakšā un kristāli, kas veidojas no saldētavas ap malu.
Nākamreiz es arī mēģināšu izmantot kristalizēšanas trauku, nevis vārglāzi, un es arī pārliecināšos, ka es to daru arī siltā eļļas vannā, vienkārši pēc iespējas palēnināšu atdzesēšanas procesu.
Un vairāk heptāna!!! Es izmantoju n-heptānu, jo tas bija viss, ko varēju atrast, bet, šodien uzzinot vairāk par heptānu, tagad saprotu, kāpēc dažās citās šāda veida sintēzēs, ko redzēju, izmanto, piemēram, 1,2-heptānu, kas faktiski ir heptāna paveids.

Ak - 😣 tas tiešām ir, jo vairāk es mācos, jo mazāk es, šķiet, zinu!!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nē, nē. Heptāns, 5. Heptāns = 6. Heptānam ir 5 ogles, un, ja tas ir ciklisks, tas izskatās kā mājas plate. Heksānam ir 6 ogles, un cikloheksāna forma atgādina stop zīmi. Es nekad neesmu redzējis, ka cikloalkāns paņem oglekli un pievieno sānu. Es domāju, ka to var izdarīt, atverot gredzenu, bet es nedomāju, ka jūs to redzēsiet spontāni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, labi, godīgi sakot, tas bija tikai tas, ko izlasīju Vikipēdijā, jo man bija interesanti, kas ir n-heptāns un vai tas ir iemesls, kāpēc man radās problēmas. Aplūkojiet dažus citus izomēru nosaukumus... tieši tāpēc, kā jūs sakāt, es biju apmulsis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tātad jūsu mērinstruments. Apakšā ir norādīts, kādu mērvienību jūs mērojat. Iekšējās atzīmes ir Barr. 1 Barr = 14,7 psi, 760 torr, 29 collām HG (dzīvsudraba). Visi šie skaitļi ir 1. 1 atmosfēra. Gaisa spiediens jūras līmenī. Ja jūs varētu maksimāli izvilkt šo manometru, jūs iegūtu perfektu vakuumu. Kā jau teicu, vienpakāpes rotējošai lāpstiņai būtu jāizvelk -0,8-0,9 Barr, 28 collas dzīvsudraba jeb nedaudz virs 700 torr.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tam visam ir jēga yeah....


Es tiešām nevaru pateikt, cik priecīgs esmu, ka man tas izdevās, jo man nebija nekādu zinātnisko zināšanu - izņemot pamatzināšanas otrajā klasē ķīmijas jomā (kurām es nepievērsu nekādu uzmanību un biju "stulbo bērnu grupā - nevarēja būt, ka mēs vienkārši neinteresējāmies!"). Un vēl būtiskāka informācija no tā, ka es daudz esmu veicis mizas ekstrakcijas, BET es atklāju, ka man bija jādomā par to kā par kaut ko pilnīgi atšķirīgu, un pat tajās daļās, kur man sākumā šķita, ka es varu salīdzināt, es to nevarēju izdarīt - vistuvāk ekstrakcijai ir priekšpēdējais solis, kur sintēzē bija teikts, ka man vienkārši jāiztvaicē viss heksāns, bet es to mainīju, lai veiktu sasaldēšanas nogulsnes, jo man bija zināšanas, ka tas ir ogļūdeņradis, es zināju, ka nafta ir virkne dažādu nespecifisku ogļūdeņražu un es saliku 2+2 kopā.
Man patiešām bija vieglāk vienkārši zināt, ka tas ir VISPĀRĪGI atsevišķs process...

Ja man būtu jāatgriežas pagātnē - vai arī, ja jūs lasāt, domājot "ak, būs lētāk iekārtot veselu laboratoriju un sintezēt DMT no nulles, lai to pārdotu" - vai pat norīt, varu apliecināt, ka tā nav. Iv teica, ka tas nav iemesls, kāpēc es to daru... tas ir personīgs zināšanu meklējums.....

Tagad - kā triptamīnam metilgrupu vietā pievienot divas etilgrupas? Vai metanola vietā metanolā un ar acetaldehīdu formaldehīda vietā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jus) Dietilamīns un etilēteris, iespējams
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, dietilamīns ir grūti iegūstams! Ļoti specifiska iemesla dēļ... ja ir viegls veids, kā to izgatavot, lūdzu, dariet man zināmu, bet no tā, ko iv redzējis, jo LSD tas ir diezgan grūti dabūt...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai kāds zina, vai hamiltona raidījumā par to n,n-DMT sintēzi ir teikts, ka STAB ir labāks karbonilu reduktors nekā, teiksim, NaBH4?

Vai tā rezultātā apstrāde būtu mazāk... nevērīga... šķiet, ka ar sintēzi, ko es izmantoju, tā ir īpaši samitrināta vai "eļļaina".

Man tas izdevās, bet, lai "uzlabotu" mitrumu, kad es to pārnesu uz mazāku silikona trauku, es uzliku vakuuma eksikatoru uz mantijas, bet sildīju nedaudz par augstu, un tas izkusa! Haha, vienkārši man tā paveicās... tagad es nevaru to atkal salabot. Varbūt tas aizņem kādu laiku... es nezinu.
Vakar saražoto MgSO4 sasmalcināju un pirmo reizi piedzīvoju, ka tas dekompresijas rezultātā visur uzpūta! Whoops. Mācība.

Lai vai kā, šoreiz man ir vēl 3x, kas no vārīšanās ir pārgājuši uz dzesēšanu eļļas vannā. Tikai vajag - tik daudz n-heptāna, lai vispār kaut ko dabūtu no dzeltenās ļaunuma eļļas, kas bija iepriekšējā posmā! Varbūt es to pietiekami agresīvi nesildīju vai nemaisīju.....

Redzēsim, tas viss ir 20 g triptamīna eksperiments, lai es zinu, kas man vajadzīgs, kad darīšu pārējos 450 g!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Varbūt 20 g vai, taisnības labad, 21 g 500 ml metanola vienkārši bija par maz, vai varbūt tas bija par daudz...
Lieta tāda, ka no pirmā mēģinājuma es patiesībā ieguvu vairāk dzeltenas krāsas eļļas, jo tas bija daudz siltāks nekā otrajā.
Man nācās sajaukt kopā iepriekšējā posmā iegūtās eļļas, jo uz vienas no manām erlenmeijera kolbām bija uzgāzusies burka ar branstona marinētu marinējumu! Tipiskas laboratorijas problēmas, vai ne?! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ja šoreiz neizdosies, es padodos un nopirkšu 3,4,5-trimetoksibenzaldehīdu, kas man nepieciešams, lai ar to veiktu Henrija reakciju, izmantojot nitrometānu vai nitroetānu. Es pārliecinājos, ka tas ir pēdējais, ko šoreiz iegūstu.....
Atšķirībā no šī; kur es esmu iestrēdzis ar daudz triptamīna!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas, ka tas nevēlas izžūt, nozīmē, ka tas nav īpaši tīrs. Kāda tā ir krāsa? Kā jūs to notīrījāt? Kāds bija jūsu šķīdinātājs? Es neesmu rūpīgi izlasījis šo pavedienu, un es neiedziļinos DMT un neesmu lasījis nevienu sintēzi, bet man spēcīgākais reducējošais līdzeklis, kā izrādās, ir brīvs, un man tas jau ir, un jums droši vien arī. Tas ir litijs
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, nē, viss jau ir kārtībā....ja es vienkārši biju nepacietīgs....tā brīdī es vēl nebiju pagatavojis savu bezūdens MgSO4. Kad es būtībā vienkārši darīju to, ko teica sintēze, viss darbojās labi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh bet es gribētu LiAlH4, lai būtu godīgi un man ne pārāk patīk to izgatavot.....

I havnt beeen doing chemistry for more than 6 months so one step at a time ay?

Daži cilvēki saka, ka STAB ir labs karbonilu reducēšanai, tāpēc man būtu interesanti to izmēģināt citreiz.

Eļļa bija dzidra, un tā izžuva līdz vaskveidīgai, baltai, viegli nokasāmai vielai, kas smaržo tieši tāpat kā visi agrāk ekstrahētie DMT, kas man ir bijuši.

Tālāk es būtu ieinteresēts meskalīna izgatavošanā, es lēnām krāju reaģentus jau kādu laiku. Tagad ir vajadzīgs tikai aldehīds
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, un man vajadzīgais LiAlH4, kuru man ir kaitinoši grūti dabūt.
Es apsveru iespēju izmantot amalgamu - ne, ka es par to vēl daudz zinu. Es tikai redzēju, ka kāds to izmantoja md-p2p reducēšanai, un noteikti esmu dzirdējis, ka cilvēki to izmanto Henrija reakcijai vai, atvainojiet, man vajadzētu teikt - md-p2p reduktīvai aminācijai. Ak, un es runāju par to, ka to izmanto meskalīna prekursora reducēšanai, kas tiek iegūts, izmantojot Henrija reakciju (tas īslaicīgi izkļuva no manas atmiņas, jo es uz pusi skatos dokumentu par Madoffu, hehe).

Tas ir ļoti atkarīgs no manas parastās vietnes, no kuras es saņemu lēto borohidrīdu - ja viņiem ir dzīvsudraba (hlorīds?), necitējiet mani par to - es zinu, ka tas ir dzīvsudraba kaut kas vai kas cits.
Godīgi sakot, būtu daudz vieglāk, ja es varētu vienkārši atrast kādu, kas man pārdotu aptuveni 50 g LAH.
Godīgi sakot, man nevajag daudz, jo man nav reeeaaaally tendence pārdot, es vienkārši esmu ieinteresēts pēc iespējas vairāk izslēgt starpnieku.

Es sāku ar n,n-DMT no triptamīna, jo tas ir vienkārši un arī koka miza nevar būt īpaši ilgtspējīga.
Es redzu DMT pildspalvas un sūdus kaņepju sabiedrībā šajās dienās, un es ļoti šaubos, ka pat 1% no tā ir sintezēts, un es neesmu pārāk pārliecināts, kāpēc.....
Tas ir vairāk vērts nekā kokss... prekursors ir viegli iegūstams un diezgan nepieskatīts - vismaz šajā valstī, un tiklīdz jums ir laboratorija (def dārgākā daļa šajā vienādojumā - kas var būt daļa no manas atbildes, bet, godīgi sakot, es domāju, ka ir vienkārši vieglāk nojaukt kokus...) ak, labi. Domāju, ka tas joprojām ir diezgan nišas tirgus, bet par to kļūst arvien vairāk dzirdams. Kad es to pirmo reizi izvilku - tikai psihonauti pat zināja, kas tas ir. Tagad es visu laiku redzu pārdošanā tieši pildspalvas.

Jebkurā gadījumā - paldies par visu palīdzību šajā jautājumā, puiši... tas patiešām ir ļoti vērtējams.
 
Top