Question Vai kāds ir veiksmīgi iegādājies PMK (CAS: 4676-39-5) no Ķīnas piegādātāja?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es redzu, ka lielākā daļa pērk pmk etilglikidātu (28578-16-7) un pēc tam pārvērš to par PMK (4676-39-5), bet es redzu, ka pārvēršana no vienas vielas citā ir sarežģīta, un man bija interesanti, vai kādam ir izdevies veiksmīgi un bez krāpšanas iegādāties PMK tieši, bez nepieciešamības iegādāties starpnieku.
paldies visiem!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ķīnā un lielākajā daļā pasaules valstu tā ir kontrolēta viela. jūs nevarat izdomāt, kā sajaukt pulveri ar spēcīgu skābi. karsējot un izmantojot dalāmo piltuvi?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es saprotu, ka, pārveidojot pmk etilglikidātu par PMK, tiek zaudēts liels tīrības procents, esmu arī redzējis, ka ir nepieciešams liels ķīmiskais reaktors u. c., bet es pieļauju, ka būs kāds veids, kā to izdarīt nelielā mērogā vai bez ķīmiskā reaktora.
Paldies!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat strādāt tieši ar pārveidoto ketonu, lai gan ne ideāli un ne zvaigžņu iegūšanas galaproduktu var attīrīt vēlākā posmā no jebkādiem radušos gāzu.
1 litrs apaļā dibena vai pat plakanais ir 10-20 eiro... vai tas tiešām ir tik liels ieguldījums, lai kaut nedaudz pareizi darītu lietas? Vevor ir 50 eiro maksā destilācijas komplekts ar kondensatoru, apaļajiem dibeniem, ko var izmantot kā reaktoru nelielā mērogā.Jums ir jābūt gatavam ieguldīt darbu un laiku, lai iemācītos un nedaudz investētu, ja tas ir ceļš, kuru vēlaties turpināt, tas nav par velti.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Mani draugi dažas reizes mēģināja pirkt bez Escrow dažās savvaļas tirgus vietnēs, un tas vienmēr bija scam bez produkta nosūtīšanas vai sūtot fucking soda un smejas.
 
Top