Question Soli pa solim veikta piperonilmetilketona (CAS: 4676-39-5) ķīmiskā sintēze no PMK etilglicidāta (CAS: 28578-16-7).

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Esmu veicis meklēšanu šajā forumā, bet minēto ķīmisko sintēzi neatradu, paldies visiem.
Manuprāt, šajā forumā vajadzētu būt labāk sakārtotam, norādot katru sintēzi un tās nosaukumu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
BMK\PMK etilglikidātus abus veic apmēram tādā pašā veidā skābes hidrolīze var novest pie pārkārtojuma, ko jūs, visticamāk, vēlaties, un bāziskā hidrolīze dos izmantotā sārma hidroksīda glikidātu (piemēram, NaOH rezultātā iegūst nātrija sāli un KOH kālija sāli un citus mazāk izplatītus sārma hidroksīdus, kurus jūs varat izpētīt ziņkārības pēc, piemēram, Li, Cs, Rb, un varbūt ne gluži Francijs) un atbilstošo etilspirtu, kas, kā norādīts, ir jānoņem, jo tā veidošanās laikā tā ir laba stratēģija, lai reakcijas līdzsvaru virzītu uz karboksilgrupu veidošanos, ko pēc tam var karsēt, līdz karboksilgrupa aiziet CO2 gāzes veidā, tad no alkēnoksīda radušais diols pārvēršas par 1-aril-propān-2-onu, izmantojot kādu noslēpumainu burvestību vai rituālu ķīmisko seksu. (Man vairs nebija iedvesmas pēdējai daļai)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
3,4-metilēndioksimetamfetamīna (MDMA) ķīmiskai sintēzei man ir nepieciešams ķīmiskais prekursors, ko sauc par piperonilmetilketonu (PMK), tā kā iegūt šo ķīmisko prekursoru ir sarežģīti, man teica, ka es varu legāli iegādāties no Ķīnas citu vielu, ko sauc par PMK etilglikidātu, un ar šo vielu to pārvērst par PMK, MDMA ķīmisko prekursoru.
Tagad mans jautājums ir, kā es varu pārvērst PMK etilglikidātu par PMK.
ir tas, ka ir divas vielas ar līdzīgiem nosaukumiem, un tas ir maldinoši. PMK etilglikidāts un PMK metilglikidāts.
Atvainojiet par manu nezināšanu, bet man nav nekāda priekšstata par ķīmiju, es cenšos pamazām mācīties.
paldies!
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etils un pmk metils atšķiras ar to, ka pmk etils ir šķidrā veidā, līdzīgi medum, bet pmk metils ir pulvera veidā, abus pārvērš vienādi, forumā ir lieliski paskaidrots, kā rīkoties ar pārvēršanu. hidrolizē ar kaustisko nātrija ūdeni un sālsskābi tiks izdarīta maģija.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etils un pmk metils atšķiras ar to, ka pirmais ir šķidrā veidā, līdzīgi medum, bet pmk metils ir pulvera veidā, abus pārvērš vienādi, forumā ir lieliski paskaidrots, kā rīkoties ar pārvēršanu. hidrolīze ar sārmu saturošu ūdeni un sālsskābi paveiks burvju.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Atvainojamies par pirmo skaidrojumu, nelietojiet to spāņu valodā, bet tālrunī izmantojiet traductión automatic
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es runāju spāniski, sin problema hermano.
Vai jūs būtu tik laipns un pateiktu, kurā foruma daļā es varu atrast sintēzi? Esmu veikusi meklēšanu, bet neesmu to atradusi.
Un vai jūs zināt, kāds PMK iznākums tiek iegūts, veicot minēto sintēzi?
PALDIES JUMS!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jā, dodiet man brīdi un nosūtiet jums saiti (tikai eanglesh forumā ir noteikumi, tikai privāti ir iespējams runāt spanish).im slimnīcā tagad, bet nosūtīja saiti šodien
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Metils, etils, n-propils, izopropils, n-butils, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... un tā tālāk, mācoties ķīmiju, arī mēģiniet izprast hidrolīzes reakcijas un aknovērošanas līdzsvaru (spēkam, kas sarauj saiti, piemīt arī spēja to veidot, tāpēc viena ir pastāvīgi jānoņem) un dekarboksilēšana ir tikai siltuma pārvēršana COOH skābes daļiņu par CO2 (ogļskābju anhidrīdu), kas tiek izvadīts kā gāze un tādējādi no molekulas atdalīts.
 
Top