Sintēze 4mmc ar etilacetātu 20 min. laikā

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Šīs reakcijas laikā veidojas Br2. Ja Br2 tilpums ir pārāk liels, reakcija apstājas.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Man ir pāris būtiski jautājumi:
1. pirms m40 pievienošanas mēs visu nesildām līdz 40 grādiem, bet gan pievienojam visu m40 uzreiz?
2. pievienojot m40, nav nepieciešams sekot līdzi temperatūrai?
3. vai paskābināšanai var izmantot HCL + IPA, nevis hcl + acetonu? Vēlos atbrīvoties no nevajadzīgas krāsas, kad paskābina.
4. iznākums sanāca zemāks, jo izmanto jodo ketonu, ar bk4 vajadzētu būt labāk?
5. foruma video ir teikts, ka reakcija beidzas, kad bāze ir brūna, arī ar bk4? Vai ir kāds cits veids, kā pārliecināties, ka viss ir pilnībā noritējis?

Paldies par jūsu laiku
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Nemēģinu jūs labot, bet šobrīd mācos un izmēģinu vienādojumus. Tātad, vai jūs varētu apstiprināt sekojošo:

C10H11BrO + CH3NH2 = C11H15NO + HBr

Kas nozīmētu, ka veidojas HBr, jo Br2 ir divatomu viela?

Chemix Atvainojos, ka tas bija jautājums G.pattonam.
 

Mellym

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
12
Reaction score
21
Points
3
Interesentiem. Esmu izmēģinājis šo ceļu. Kopumā varu apstiprināt, ka tas darbojas, izņemot reakcijas apstākļus. Temperatūra un laiks nebija pat tuvu tam, kā norādīts video. Lai gan video viņi izmanto jodketonu. Tā ir būtiska atšķirība.
Tātad, testa braucienā es saņēmu 50 g broma, kas aizstāja 4-MPF. Tas tika izšķīdināts 250 ml etillacetāta.

pēc tam pievienoja 100ml 38% aq. metilamīna un atstāja maisīt istabas temperatūrā:
KodTGgMOq9

Pēc apmēram 30 min. nekas daudz nebija mainījies:
D6jlCeSBds
Šajā brīdī es nolēmu uzsildīt lietas. Ne augstāk par 50-55C.

Pēc stundas:
SH1aVcQCEZ
Tas parādīja zināmu kustību. Un tika atstāts vēl uz stundu.
Tad būtībā darbības bija tādas pašas kā video. Atdalīja etillacetāta slāni ar brīvo bāzi, izskaloja ar ūdeni, pievienoja HCL pa pilieniem, līdz nedaudz skāba pH. Tad ielej acetonu un filtrē.
MoFsHzIBZ8 0nutxPTB3j I1kq97R3Ow
Un tas deva neapstrādātu produktu. No pirmā acu uzmetiena diezgan jauks, bet, protams, būtu vēl jāattīra.
 

Attachments

  • fWXY85bVQg.jpg
    fWXY85bVQg.jpg
    375.2 KB · Views: 162
  • ivpbXxu0Qs.jpg
    ivpbXxu0Qs.jpg
    623.4 KB · Views: 163

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Jūs izmantojat pārāk daudz etilacetāta u vajag izmantot tikai 100ml, nevis 250ml.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jā. Atšķirībā no citiem šķīdinātājiem, kuru aptuvenais daudzums ir x 3, šis ir x 2.
100 g ketona
200ml etilacetāta
200ml metilamīna
Nav karstuma, tikai maigs karstums rm 30c.
Pievieno amīnu, nav nepieciešams pilienveidīgi, vienkārši pievieno to taisni, bet nepārspīlē.
Temperatūra paaugstināsies līdz 50/60 un lēnām atdzisīs. Krāsas ir gaiši dzeltena, tumšāk dzeltena, dzeltena, dzeltena, tumši dzeltena, tumši dzeltena. Gatavs

Ļoti labs veids, kā to izdarīt, nav tādas amīna smakas kā DCM, un to var izlietot tualetē.
Es to daru pat dzīvojamā istabā pāris reizes bez problēmām.
 
Last edited:
Top