1-naftoilhlorīda sintēze

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton
Ja mēs pievienojam HCl naftoskābei, tad neveidosies naftoilhlorīds?
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, kā jums klājas? Vai es varu jautāt par alternatīvu naftoilhlorīdam? Cik daudz vielu jūs varat pierakstīt?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jūs varat izmantot daudzus citus reaģentus, bet nekā gala produkts nav JWH-018. Tas radīs citas kanabinoīdu sērijas.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Paldies par visu

Vai varat mums pastāstīt, kādi ir alternatīvie reaģenti naftoilhlorīdam, jo mums to ir grūti izgatavot un iegūt?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton arī pastāstiet man, kā attīrīt cietos atkritumus, kas veidojas reaktora iekšpusē.?
Vai spirta NaOH attīrīs reaktoru?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, ar to var tikt galā.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
عام جديد سعيد
من فضلك

Vai varat mums pateikt, kādi ir alternatīvie reaģenti naftoilhlorīdam, jo mums ir grūti to ražot un iegūt?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Šī reaģenta sintēze ir diezgan vienkārša, bet ļoti nepatīkama toksisko gāzu izdalīšanās dēļ. Daudz vieglāk ir iegādāties jau gatavu Ķīnā, Indijā vai Eiropā. Piegādātāju ir diezgan daudz, vidējā cena ir 300-500 dolāru par kg.
Ja pērk 100 kg lielu vairumtirdzniecības partiju, to var atrast par 200-300 dolāriem.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, laimīgu Jauno gadu visiem. Ražojot naftoilhlorīdu, man ir grūti destilēt. Vai es varu uzglabāt produktu bez destilācijas, piemēram, pievienojot naftoilskābi un fosforilroku? Pusstundu palaidiet kondensatoru ar atgaitas kondensatoru, pēc tam propionilhlorīdu iztvaicējiet gaisā, tad produktu ņemiet bez destilācijas. Paldies.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Ir jautājums par 4. soli. Cik augsta temperatūra ir nepieciešama propionilhlorīda destilēšanai?
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vēlos pajautāt, ja 1 naftoilhlorīds ir naftēna savienojuma atvasinājums, vai es varu izmantot naftēnu, lai aizstātu šo savienojumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, nē. Naftēni ir vielu grupa.
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jā, es domāju, ka jwh ražošana ir tas pats, kas koksa ražošana, ja nav ētera, tad nav koksa, tas pats attiecas uz jwh, ja nav galvenā elementa, piemēram, indola, bet nav citu aizstājēju.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kodols var būt dažāds, bet indols ir lētākais un pieejamākais starp līdzīgajiem. Uz naftalīna kodola ir viela, bet es nedomāju, ka tā ir laba.
 
Top