25B-NBOME sintēze no benzaldehīdiem ar nitrometānu

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1. solis. 2,5-dimetoksinitrostirēns.
HKZfyctaW8

1. 2,5-dimetoksibenzaldehīdu 1000 g izšķīdināja 5 litros IPA 80 *C temperatūrā.
2. Nitrometānu 735 g, etiķskābi 200 ml un etilēndiamīnu (cikloheksilamīns, butilamīns) 37 ml pievienoja norādītajā secībā un reakciju maisot 3 h uzturēja 80 °C temperatūrā.
3. Tad maisījumu uz nakti turēja ledusskapī, izraisot kristalizāciju.
4. Cieto vielu filtrēja un mazgāja ar aukstu IPA, iegūstot kristālisku dzeltenu cietu vielu (600 g, 60 %).


2. solis. 2,5-dimetoksifenilentilamīns.
SNcxmf4RIv

1. Nātrija borhidrīdu (480 g) suspendēja 5 litros IPA.
2. Maisot, nelielās porcijās pievienoja 2,5-dimetoksinitrostirēnu (600 g).
3. Borohidrīda pārpalikuma sadalīšanās.
4. Ekstrakcija un destilācija.
5. 500 g dzeltenas eļļas (propāns).
6. Pievieno 5 litrus IPA.
7. Pievieno 8 mmol Zn.
8. Pievieno 3,5 mmol HOAc.
9. 240 g bāzes dzeltenās eļļas.

3. solis. Halogenēšana.

3.1. Bromēšana var.
VJgOap85yu

1. Kolbā pievieno 2,5-dimetoksifenilamīna bāzi.
2. Kolbā pievieno HBr 48% 1,1 mmol un maisot.
3. H2O2 1,1 mmol pilienveidā pievieno kolbā un maisot.
4. Pēc visa H2O2 pievienošanas maisot 1,5 stundas istabas temperatūrā.
5. Ekstrakcija ar EtOAc un pievieno acetonu.
6. Skābina HBr 48 % vai HCl koncentr. ar pH 6.
7. Ievietot saldētavā 12 stundas.
8. Filtrēt un izžāvēt 4-brom-2,5-dimetoksifenilamīna hbr (hcl).


4. posms. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. 2C-X hidrohlorīda (vai hidrobromīda) (1,0 mmol) un 2-metoksibenzaldehīda (1,1 mmol) suspensijai EtOH (10 ml) pievienoja Et3N (1,0 mmol) un reakciju maisīja līdz imīna veidošanās pabeigšanai saskaņā ar (30 min līdz 3 h).
2. Reakcijai pievienoja NaBH4 (2,0 mmol) un maisīja vēl 30 minūtes.
3. Reakcijas maisījumu iztvaicēja zem pazemināta spiediena un atkārtoti izšķīdināja EtOAc/H2O (30 ml, 1:1).
4. Organisko slāni izolēja un ūdens slāni ekstrahēja ar EtOAc (2 × 15 ml).
5. Apvienotos organiskos ekstraktus nosusināja (Na2SO4), filtrēja un iztvaicēja zem pazemināta spiediena.
6. Attīrīto brīvo bāzi izšķīdināja EtOH (2 ml) un pievienoja etanolisko HCl (1M, 2 ml), un šķīdumu atšķaidīja ar Et2O, līdz izveidojās kristāli.
7. Kristālus savāca filtrējot un žāvēja zem pazemināta spiediena. Ieguvums: 88 %.
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Kādēļ būtu nepieciešams sabojāt 2cb? Nbome bija mārketinga instruments IMO
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
25I-NBOMe ir pilnīgs agonists, tas, iespējams, ir spēcīgāks nekā 2c-b.

Cik man zināms, 25B nav pilnīgs agonists..
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Vai 1,1 mmol HCl vai HI derēs halogenēšanai ar labu iznākumu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
nevar sagaidīt, lai pārbaudītu alternatīvu procedūru pirmajam solim, kas ir daudzsološāka attiecībā uz iznākumu un ar vienkāršākiem reaģentiem
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Vai jūs to pārbaudījāt vairāk un atradāt labāku maršrutu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hmmm... protams, pat atradu jaunu, bet man gadījās negadījums, un man vajag izvilkt un paskatīties, vai tas reaģē tālāk. Kodola preparāts ir vecs un, iespējams, daudzi to neņem vērā... Es to izmēģināju un darbojās perfekti ar iznākumu, kas pārsniedz 80 %. Es došu jums atsauci, ja rakstīsiet man privāti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Reducēšana darbojas labi arī ar Al amalgāmu un Cu2+/NaBH4, un es aizķēros pie halogenēšanas, par ko patiesi jūtos pazemota ķīmijā, jo iepriekš esmu veikusi daudz grūtākus.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Būtu jauki, ja nitropropēna vietā izmantotu nitrostirēnu...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Struktūras un aktivitātes sakarība liecina par sliktu mijiedarbību starp alfa metila un N-benzila atvasēm.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Domāju, ka runāju tikai pats ar sevi, bet šķiet, ka vieglāk būtu nitrostirēnu reducēt līdz 2,5 MO-PEA ar Zn un HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nē, Jūs nevarat izlaist nevienu soli, saņemot nepiesātinātu vielu vai zaudējot iznākumu. Etiķskābe ar cinku bezūdens apstākļos var darboties labāk. Ja vien jūs neņemat bezūdens HCl skābi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jūs nemaz nerunājat ar sevi. Šis man ir ļoti interesants raksts, un es vācu savus krājumus, lai izmēģinātu. Man patīk ideja par tik spēcīgu psihedēliku! Es nekad nebūtu ar to rīkojies bezatbildīgi un mēģinājis to pasniegt kā skābi - tieši tas, manuprāt, šīs narkotikas sagrāva. Tas mainīja cilvēku skatījumu uz nbomām, kad cilvēki sāka mirt, jo prese gribēja tikai pikantu stāstu!
Es personīgi VĒLKAD lietoju tos atbildīgi un uzskatu, ka tie ir labi psihedēliķi! Arī 2cb lietošana pirmajā vietā būtu jauki, pieņemsim to godīgi. Iespējams, man nāksies nopirkt 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehīda. (Burtiski tāpēc, ka es nevaru atrast nevienu, kam uzticos, lai pārdotu man mazāk par to!). Ar 2,5-dmo benzaldehīdu var pagatavot tik daudz dažādu lietu, tāpēc, lai gan līdz galaproduktam, pēc kura es tiecos, ir vairāk soļu nekā tad, ja es pirktu triptamīnu, fakts ir tāds, ka ar triptamīnu nevar pagatavot tik daudz lietu, kas mani interesētu tik daudz kā ar fenetilamīniem - tolerances apsvērumu dēļ es dodu priekšroku ļoti psihedēliskiem fenetilamīniem, nevis triptamīniem (kopumā - ir daži izņēmumi, tomēr ir daži).
Gotta love alibaba...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Vai kāds ir guvis panākumus šajā jautājumā?
es ļoti cītīgi meklēju šo savienojumu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vēl nav, bet es apkopoju attiecīgos savienojumus. Vispirms es vienkārši veiksim P2NP reducēšanu līdz r-amfetamīnam.
Tad, kad man būs kārtīgs sūknis un labāks neaizsprostots Buchnera aparāts. Es gribu sūkni arī rxns, lai gan, tāpēc man tas ir regulējams ar monitoru un spēj pull kaut ko, piemēram, 600mmhg. Es esmu jauna vakuuma jomā, tāpēc visas vērtības ir mulsinošas.
Es arī nezinu, vai lētākie sūkņi būtu regulējami. Es domāju, ka ne....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, tāpēc tagad es varu izmēģināt šo pirmo soli....tajā dienā es to izmēģināju ļoti līdzīgā veidā, bet IPA vietā izmantoju etanolu un aizmirsu pielāgot refluksa ilgumu zemākai temperatūrai... Es arī neizdarīju etiķskābi... godīgi sakot, nesapratu, ka man tā ir vajadzīga...

Turklāt, teiksim, vai man ir mazs mērogs, vai man kaut ko jāpielāgo?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAH okkk !!!

es nezinu, es neesmu labs ķīmiķis, bet es iedomājos jaunus izomērus, piemēram, pievienot 3C-P benzaldehīda gredzenu un padarīt to 1k spēcīgāku, tas būtu iespējams? veidojot 35P-NBOME?

Atvainojiet, ja tas ir nepareizi
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir forši, es to izstrādāju ar kāda cita šeit esošā cilvēka palīdzību.
Ir kaut kas tāds, kas saistīts ar svēršanas sūdiem, ko es VISIEM laikiem esmu ienīdis. Iespējams, tas nāk atpakaļ uz laiku, kad es darīju narkotiku pārdošanu un gribēju tos ņemt, un tāpēc nekad tos iepriekš nesagatavoju vai kaut ko, es nezinu. Varbūt mani svari ir tikai sūdi, kas ir iemesls, bet hey... tas bija velnišķīgi veiksmīgs.
Es kļūdījos, pievienojot pārāk daudz šķīdinātāja (pārāk daudz), kā arī nepietiekami attīrot manu NM...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es saku, ka es to izstrādāju... ļaujiet man paskaidrot. Es joprojām esmu pie pirmās Henrija reakcijas no 2,5-DMOBA uz 2,5-DMONS.
Pēc tam tas jāreducē līdz 2c-h, tad līdz attiecīgajai aktīvai 2c vielai, tad līdz nbomei.
Es gandrīz noteikti vispirms mēģināšu pagatavot meskalīnu... tas ir vienkāršāk un mazāk soļu.
Es reducēšu nitrostirēnu, kas man ir kādā brīdī pēc tam, kad arī pārējo aldehīdu pārvēršu par to pašu, tad izlemšu, ko varu dabūt, lai pārvērstu to par to, ko visvairāk gribu...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Jauki, šķiet, ka jums tas izdosies
Vislabākie vēlējumi jums!
 
Top