Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot SnCl2 un Zn

Bigballen

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Cik daudz vēlamās skābes pievienot beigās?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Uzlejiet 10 ml acetona uz 1 ml koncentrētas 97%+ sērskābes 10:1 proporcijā. Ar pipeti vai šļirci lēnām piliniet šķīdumu, līdz tiek sasniegts pH 5,5. Ja tas ir pārskābināts, pievienot vairāk frībāzes, ja tas ir stipri pārskābināts un pārvēršas šķidrumā, tad uz a/b un pārkristalizēt.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jūs varat izmantot nepolāru šķīdinātāju (ēteri, benzolu, toluolu).
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Cik stundas mēs atdzesēsim nātrija hidroksīda šķīdumu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
cik daudz bezūdens magnija sulfāta jāpievieno posmā, kad žāvē eilacetātu un tieši pirms ledus etiķskābes pievienošanas?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Es domāju, ka jūs varat pārtraukt pievienot magnija sulfātu, kad saprotat, ka tas ir pilnībā uzsūcies.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Bet kāds ir vienkāršs veids, kā to saskatīt?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Pievienojiet magnija sulfātu, ja tas nosēžas uz dibena, jūs zināt, ka tā ir pietiekami daudz, tad aizveriet vāku, atstājiet uz 1 stundu, pēc tam nosusiniet. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai posmā pirms DCM pievienošanas jūs vispār atdalāt šķīdumu? (Jo brīdī tieši pirms DCM pievienošanas jums ir organiskais slānis un ūdens slānis). Vai arī jūs pievienojat DCM šķīdumam, neatdalot divus slāņus?

Es tikko mēģināju atdalīt divus slāņus un sākumā pievienoju DCM ūdens slānim, un tad no nekurienes radās daudz nogulšņu. Es atdalīju no tā DCM, izžāvēju to, pievienoju bezūdens acetonu un tad skābi, bet nekas nenokrita.

Es pievienoju DCM arī otram (manuprāt, organiskajam slānim, kas, iespējams, ir etilacetāts), un DCM, šķiet, izšķīda tajā un neveidoja nekādu slāni. Vai tas ir normāli? (Lai gan šeit es pievienoju nelielu daudzumu DCM daudz lielākam šķīduma daudzumam.)
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Jūs 3 reizes atdalāt ar etilacetātu pirms dcm, t. i., 1. ekstrakcijā tiek izmantots etilacetāts dcm vietā, bet 2. ekstrakcijā - dcm.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
un etilacetāta un dcm ekstraktus apvieno tieši pirms žāvēšanas un pēc tam veic nogulsnēšanos ar skābi?
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es nesaprotu jūsu problēmu
Es domāju, ka atšķirību nav.
Maisījuma pH jābūt 11-12.
DCM slānis ir apakšējais slānis.
Manuprāt, labāk ir DCM iztvaicēt un pēc tam amfetamīna bāzei pievienot acetonu.
Kāpēc tev joprojām ir etilacetāta un oksīma šķīdums?!!!
Jā, slāņu nebūs, jo DCM ir sajaucams ar etilacetātu.
Nē!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai 10. posmā, kad jūs filtrējat maisījumu, jūs vēlaties, lai NaOH slānis tiktu atdalīts no etilacetāta slāņa? Tad no NaOH šķīduma ar DCM ekstrahējat oksīmu?

Jo es domāju, ka 10. posmā filtrēšana notiek tikai tāpēc, lai atbrīvotos no cinka, tātad jums joprojām paliek etilacetāta slānis un NaOH slānis, un tad jūs pievienojat DCM šiem diviem slāņiem, kopā iegūstot 3 slāņus.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kāds varētu arī ieteikt, vai alvas (II) hlorīda hemihidrāta formu var izmantot dihidrāta vietā?
 

August

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, liels paldies par šīs publikācijas ievietošanu. Man ir jautājums, es esmu šķīduma bāzēšanas stadijā pēc sālsskābes pievienošanas aukstā ūdenī ( es to sapratu otrādi un pievienoju reakcijas šķīdumu aukstajam ūdenim + hcl, nevis otrādi, varbūt tāpēc man ir šī problēma ). Pēc 50 % naoh šķīduma pievienošanas un bāzēšanas līdz pH > 10 ir daudz nogulšņu, tomēr tās peld šķīduma virspusē, nevis nosēžas, tāpēc ir ļoti grūti ekstrahēt ar etilacetātu. Vai tas ir iemesls bažām, vai varbūt man vienkārši jāgaida, kamēr nogulsnējas uz dibena?
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ļoti interesanta sintēze!
Man ir jautājums par to daļu, kad vispirms maisījumam pievienojam NaOH (5. solis), vai pēc tam, kad maisījumam tika pievienots NaOH šķīdums, mēs maisījumam pievienojam etil-acetātu, lai varētu atdalīt oksimu no acetona, vai es kaut ko nepareizi saprotu.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
1. posms 200ml ūdens un 200gr nātrija karbonāta 2. posms 100ml ūdens 50gr nātrija karbonāta var izmantot?
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jā, pievieno, līdz tiek sasniegts pH 11-12
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
ko var izmantot magnija sulfāta vietā
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Magnija sulfāts, manuprāt, ir ļoti viegli iegūstams visā pasaulē. Vai jums ir problēmas to dabūt?

un pirms lietošanas tas ir pilnībā jāizžāvē. Es ielieku savu mikroviļņu krāsnī.
 
Top