DMT sintēze no triptamīna

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
DMT augstāka iznākuma variācijā, ko tieši nozīmē šī daļa:
"tika atdzesēti līdz 0 °C ledus vannā ar vienmērīgu slāpekļa plūsmu".
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Piezīme: zemas iznākuma pakāpes iemeslam vajadzētu būt pārāk mazam reakcijas maisījumam pievienotajam formaldehīda daudzumam. Pilnīgai pārveidošanai par DMT ir nepieciešami vismaz divi moli formaldehīda uz vienu moli triptamīna.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok, tātad jūs domājat, ka slāpeklis tiek ievadīts reakcijas traukā (jeb slāpekļa atmosfēras radīšana), izmantojot kaut ko līdzīgu kanniņai ar slāpekli un šļūteni, kas ved uz ptfe aizbīdni, kā šajā attēlā:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

un kā tiek pagatavots sālījums?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, vai arī jūs varat izmantot slāpekļa balonu. Ūdeņradis, nevis tikai inerta atmosfēra, piemēram, slāpeklis, hēlijs, argons.
Sālījumu gatavo no galda sāls un destilēta ūdens. kas kļūst piesātināts vai daļēji piesātināts.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
ir šis darbs?i izmēģināts :Tripamīnu izšķīdina metanolā, pievienojot formaldehīda šķīdumu,pēc tam, kad tas ir izšķīdināts metanolā, lēni sajauc nātrija ciānborohidrīdu, un tad lēnām pievieno ledus etiķskābi. Pēc 60 stundu ilgas reakcijas formaldehīds un nātrija cianborohidrīds ir pārmērīgi daudz, un galīgais reakcijas šķīdums ir brūnas krāsas. Kāpēc?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jums bija jāpievieno ledus etiķskābe 99% (CAS 64-19-7)

Vai esat pabeidzis citas šeit aprakstītās manipulācijas?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Jā, es ievēroju katru no soļiem, un pēc dcm tvaicēšanas ieguvu dzintarkrāsas gūzmu, ekstrahēju ar vārošu heksānu un atdzesēju, ieguvu mazliet baltas vielas, kas nebija dmt. Lielākā daļa dzintara gūžas nebija izšķīdusi, tātad tas arī nebija dmt. Es to mēģināju divas reizes, un rezultāts bija vienāds. Vai kāds to ir mēģinājis šādā veidā un guvis panākumus? Vai bija kādi nenoteikti eksperimenta apstākļi, kas izraisīja reakcijas neveiksmi?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Cianoborohidrīda vietā lietojiet triacetoksi borohidrīdu, jo cianoborohidrīds veido bīstamus piemaisījumu savienojumus. Par to ir pieejami pētnieciski raksti internetā, kā arī dihlormetāna vietā lietojiet hloroformu, jo arī tas reaģē ar dihlormetānu, veidojot piemaisījumus, un arī šis raksts ir pieejams internetā. Lai iegūtu DMT, labāk ir izmantot hloroformu vai ēteri, ja šķīdinātāju atdalīsiet ar parastu karstumu, iegūsiet ļoti biezu brūnu eļļu, lai gan tā ir DMT, to nevar pārkristalizēt. Varat ļaut šķīdinātājam atdalīties, vēdinot vai novietojot telpā normālā temperatūrā, tad paliks dzeltena eļļa (ja jums izdodas šo eļļu kristalizēt ar heksānu, lūdzu, ziņojiet, paldies).
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tas bija DMT, tas ir tikai kuce, ko pēc DCM iztvaicēšanas izšķīdināt heksānā un heptānā. Jums ir jācenšas to izšķīdināt patiešām spēcīgi. Šī gūza galu galā padosies un izšķīdīs. Izmanto, piemēram, 200 ml heksāna, nevis 20 ml, kā tev šķiet, un kārtīgi uzsildi. Izlieciet 2 l heksāna. Galu galā tas izšķīdīs.

Jūs varat mēģināt sālīt šo gļotu ar fumārskābi. Būtu vieglāk, ja jums nav šķīdinātāju pārpalikuma.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, esmu vairākas reizes mēģinājis to darīt ar fumārskābi, bet diemžēl nekādas nogulsnes neveidojas.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nezinu, kur ir problēma, bet, kad šķīdinātājs ir noņemts, paliek krāsains nogulsnes, tam ir rūgta garša, tas arī ūdenī izšķīst, bet es no tā paņēmu nmr, tajā nebija nosakāma pīķa un tas bija pilnīgi bojāts, vai kāds var palīdzēt? Kā iegūt sāli no eļļas?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Vai šis 37% formaldehīda
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Šis puisis to nav darījis, tas ir vecs raksts no rodeņa, desmitiem gadu vecs. Pirmajā receptē ir sūdīga proporcija, otrajā ir norādīta 38% ūdens, bet 37% metanolā, kas jums droši vien ir labs, pat labāk es saku. Cianoborohidrīds arī nav vajadzīgs. Lūk, labāks mūsdienīgs raksts: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šī ir sintēze, pēc kuras es esmu meklējis. Iv nupat pasūtīju 500 g triptamīna, tāpēc man vajadzētu būt pāris labām neveiksmes iespējām!!! Haha
Lai gan, es, protams, nevēlos, lai tā būtu, jūs no tā iemācāties vairāk....
Vai tu pats esi sekojis Reddit?
Es arī palēnināju Hamiltona sintezatoru - vai vismaz trako trīs acu ķīmiķi, ko viņš intervēja, kamēr viņš izgatavoja n,n-DMT.
Daži cilvēki ir teikuši, ka tas nav pareizi - es ESMU klausījies to podkāstu, par kuru cilvēks runāja komentāros, bet es nevaru atcerēties, kurš tas ir! Vai tas ir tas, kurā pētītas būtnes par DMT, kas ir pavisam nesen???
Es esmu APLIECINĀTS, ka vismaz 1 cilvēks to ir darījis šeit - es patiesībā neplānoju to tik daudz ražot. Es drīzāk gribētu ražot citas lietas ar triptamīnu tbf, jo joprojām ir primārie triptamīni, ko es neesmu mēģinājis - kas būtībā ir iemesls, kāpēc es izveidoju savu laboratoriju (puisis bija / ir, ka WAY dārgāk nekā iegūt DMT!!) Es arī būtu nopircis mazāk triptamīna, bet, godīgi sakot, kad piegādes izmaksas ir tādas pašas kā tas, ko jūsu pērk, tas kļūst rediculous tāpēc, ja kāds vēlas izmēģināt šo synth kliegt mani un es varu arī nosūtīt jums kādu no triptamīna. Vai pārdot 50g vai ko citu.
Es esmu ķīmiķis Pats sev. I DO NOT SELL DRUGS - Es tikai gribēju, lai būtu skaidrs, ka... vēl nav ha nah nah jk. Been there, done that got the addictions...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai kāds ir veicis triptamīna līdz n,n-DMT vai kādam citam no primārajiem amīniem vid....Man, protams, ir Tihkal, bet iedomājieties, ka ķīmija - īpaši, slepenā ķīmija, kopš tā laika ir gājusi garu ceļu...
Mani ļoti interesētu arī tas, ko vēl es varu izgatavot no triptamīna un kā es varu izgatavot, piemēram, DET vai DiPT?
Tomēr šķiet, ka vajadzētu būt video par triptamīna sintēzi ar DMT...
Es darīju UTFSE, bet saņēmu tikai sludinājumus par triptamīna pārdošanu....
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Manās piezīmēs ir DMT sintēze
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Jā, noteikti darbojas tas ir no roduim ķīmijas 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Būtībā, ja esat veiksmīgi veicis šo rxn vai DET vai kādu citu, ko var izgatavot no triptamīna, lūdzu, sazinieties ar mani DM. Es esmu vairāk nekā gatavs mazliet pastrādāt, bet galu galā, ja ir kādas citas veiksmīgas primārā amīna sintēzes no šī savienojuma, lūdzu, dodiet man zināt.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir smieklīgi, ka manās piezīmēs ir sintēze, uz kuru jūs norādījāt saiti un kuru es komentēju iepriekš! Ha palīdz izlasīt visu šo fucking thread, vai ne? Ir arī Maikla valentīna smita grāmata -psihodēliskā ķīmija. Es zinu, ka viņš par to runā, bet es domāju, ka viņš iet indola ceļu...
Anyway
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šī ir sintēze, kas mani ieinteresēja par organisko ķīmiju! Es redzēju, kā puisis ar trim acīm to veica Hamiltona Farmakopejā.

Patiesībā es galu galā izvēlējos citu ceļu - es vienkārši izmantoju borohidrīdu, nevis STAB....tā kā līdz šim!
Rīt gaidīšu savu vakuuma eksikatoru, un tad varēsim izžāvēt savus galīgos rex no heptāna.
Biju pārsteigts, ka jūs izmantojāt heksānu - man šķita, ka tas žūst ļoti taukaini, un kāds man teica, ka tas ir neirotoksisks.

Man tā ir galaprodukta kristalizēšanās. Visās redzētajās sintēzēs man izdevās nepamanīt / nepietiekami novērtēt "bloomin" vakuuma žāvētāju!

Ja man apniks, es varētu izmēģināt jūsu metodi - hei, vai jums ir kāda informācija par sālīšanu? Es nepārdodu, un tāpēc man būs vai nu sūds triptamīna, vai sūds DMT, un es domāju, ka sālīts DMT tam būtu noderīgs. Tomēr man nav daudz fumārskābes - vai fumārskābe darbojas? Man liekas, ka reiz redzēju kādu, kuram to bija izvilkta.
 
Top