Heroīna sintēze no opija izejvielas

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Gribētos, lai man rokās nonāktu neapstrādāts opijs (vai pat morfijs), lai to izmēģinātu :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Es zinu dažas tautas ar lielu daudzumu neapstrādāta spāņu opija, tas būs daudz lētāks nekā tas, ko var atrast parastajos tirgos, (aptuveni 10 eiro par gramu vai pat lētāk). Dodiet man zināt, ja jūs interesē. Es būtu tikai starpnieks, man ir mazliet šī opija, ja vēlaties pārbaudīt, kāds tas ir.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki, arī mani ļoti interesē opijs. Vai jūs varētu arī man par to rakstīt, lūdzu? Es būtu ļoti pateicīgs!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Šajā posmā 65 g morfīna bāzes ir ļoti neapstrādāta. Viņi nezaudē 35 g produkta.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ir zināms, ka lielākajā daļā Papaver somniferum ir gandrīz 10 % (vai vairāk specializētās jomās) morfīna saturs sausā opijā.
Tādējādi pat 65 g ir 6,5 %, kas ir briesmīgi, turklāt 3 % gala hidrohlorīda ir gandrīz krimināli haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Iespējams, ka arī tajā ir 20 % detrīta, un viņi nekad neizmanto žāvētu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Uzvaras dāmas un kungi !
Es izgatavoju 160 mg heroīna no 173 mg morfīna brīvās bāzes, kas iegūta no 300 mg morfīna sulfāta tabletēm, kuru derīguma termiņš beidzās 2008. gadā (jā, iespējams, izgatavotas 2006. gadā, attiecīgi 17 gadus uzglabātas apkārtējās vides temperatūrā (gandrīz 20 °C).

Es pats izgatavoju anhidrīdu etiķskābi no Na acetāta + S2Cl2 un izmantoju 1 gramu ar saviem 173 mg morfīna brīvas bāzes 10 ml stikla kolbā 85 °C temperatūrā, ko regulē ar pastāvīgu magnētisko maisīšanu 2H20minūšu laikā.
Basifikācija ar 10% NaOH šķīdumu, ekstrakcija ar ēteri, iztvaicēšana stikla Petri trauciņos 45°C temperatūrā (skatīt attēlu), nosvērts (160mg, labs iznākums), pārliets ar destilētu ūdeni un paskābināts līdz pH2 ar koncentrēta HCl pilieniem, neitralizēts ar nātrija bikarbonātu līdz pH7.
Injekcija IM :
1,5 mg slieksnis, neliela iedarbība (tāpēc acīmredzami nav morfīns šajā līmenī).
3mg : mana īstā spēcīgā deva (iedarbība ir nedaudz labāka nekā morfijam, patīkamāka).
6mg : vemšana
Perfekts, pēc manas pieredzes tas ir īsts DAM, gandrīz 2 līdz 2,5 reizes spēcīgāks par medicīnisko morfiju.

Es plānoju reproducēt sintēzi ar detalizētāku informāciju, attēliem, aprēķiniem, precīzām temperatūrām un materiāliem.
Es izveidoju labi dokumentētu speciālu lapu par šo sintēzi šajā forumā, kad iegūsim vismaz 4 vai 5 sintēzes pieredzi.
(un vairāk morfija no mana kodeīna, šķiet, ka tas darbojas ļoti labi)

-> personīga pārdomas : es joprojām nesaprotu, kāpēc DAM netiek lietots slimnīcā (vai pat legāli) : atkarības līmenis ir līdzvērtīgs, piemēram, Tramadola līmenim, kas man ir ļoti zems. Nedēļas laika starpība starp 2 devām ir kā viena ballīte ar draugiem : ir forši, bet nav problēmu sagaidīt nākamo nedēļu. Mans novērojums ir šāds: atkarības problēmas var rasties tikai tiem, kam jau ir problēmas ar atkarību...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Paldies par ziņojumu. Es ar nepacietību gaidu pilnu pamācību (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Šeit : heroīna brīvās bāzes kristāli (ar nelielu brūnu piesārņojumu)
Un tad smilškrāsas pulveris : tā pati heroīna bāze, kas pārgūta uz 610 mg diacetilmorfīna hidrohlorīda, no 561 mg morfīna brīvās bāzes, kas ekstrahēta un pārveidota no 990 mg kodeīna fosfāta.

(mans acetilēšanas iznākums acīmredzami ir labāks nekā vispārpieņemtais 70% w/w, kas ir atrodams visā internetā, es dalīšos ar jums precīzā protokolā).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Man ir problēmas ar attēlu augšupielādi...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Kur mūsdienās var iegādāties morfija tabletes?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mana pirmā sintēze bija no parastām morfija tabletēm, kas izrakstītas pēc receptes. Jūs varat iegādāties tabletes savā iecienītajā darknet tirgū vai labāk, kā es : jūs pērkat kodeīna tabletes, kas dažās valstīs ir pat lētākas un pieejamākas, un pārveidojat tās morfīnā, izmantojot demetilēšanu ar piridīna hidrohlorīdu (piemēram).
Man tas ir lētāks veids: kodeīns, kura cena ir mazāka par 20 €/g, ļauj saražot gandrīz 600/650 mg heroīna, ir gandrīz 30 € vai 35 €/g.
(Labāk nekā 6 % tīra heroīna, ko daži pārdevēji piedāvā par 40 €/g, kas ir 3. vietā...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
jā, kodeīna tablešu ceļš ir tas, ko es grasījos izmantot.

Vai esat izmēģinājis šo metodi, lai pārvērstu kodeīnu morfīnā:
Kodeīna 3,00 g (10 mmol) šķīdumu 60 ml sausa dimetilformamīda degazēja ar slāpekli, vairākkārt maisot vakuumā, pēc tam ievadot slāpekli. Pēc 3,00 g (26,7 mmol) kālija terc-butoksīda pievienošanas atgāzēšanas procesu atkārtoja un ar šļirci ievadīja 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetiola. Maisījumu maisīja 125 °C temperatūrā ar slāpekli 45 minūtes (līdzīgi rezultāti tika iegūti 3 h 110 °C temperatūrā), atdzesēja un dzēsa ar 3,0 ml etiķskābes. Šķīdinātāju atdalīja augstā vakuumā, un atlikumu izšķīdināja 30 ml 1 N sālsskābes. Skābes šķīdumu izskaloja ar vairākām porcijām ētera, apstrādāja ar 5 ml 20 % nātrija bisulfīta un ar amonija hidroksīdu sārmainīja līdz pH 9. Nosēdumus savāca, mazgāja ar ūdeni un žāvēja vakuumā (100 °C), lai iegūtu 2,30 g (80 %) morfīna kā brūnganus kristālus.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nē, piridīna hidrohlorīds 85 °C temperatūrā 90 minūšu laikā un nav nepieciešama atmosfēras aizsardzība, pietiek ar slēgtu stikla burku.
Es uzrakstīšu lapu šajā forumā.
(un es meklēju precīzu testu, lai noteiktu morfīna un kodeīna proporciju, man nav hromatogrāfa).
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
un ko par morphine hcl tabletēm

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Vai kalcija hidroksīda un amonija hlorīda izmantošana būtu veids, kā ekstrahēt morfīna sulfātu no perorālā šķīduma? Esmu gatavojis H no magonēm un ekstrahējis morfija tabletes. Tikai nekad neesmu izmantojis perorālo šķīdumu kā izejmateriālu, man ir divas pudeles pa 200 ml, un es gribu tās pārveidot.

Ja kādam ir pārbaudīta tehnoloģija morfīna sulfāta ekstrakcijai no šķīduma, labprāt izlasītu izmantoto tehnoloģiju.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Traks !!! neprāts
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labs darbs mate, ja u didnt izmantot pilienu vai 2 kloroforma tas būs hepl izvilkt vairāk piemaisījumu ārā. reakcija ir nedaudz sarkans, tad jūs ievietojat kloroformu beigās un tas sacietē, ka sūdi uz leju gumijveida masā, tad brīvā bāze youlll iegūt tīrāku kristālu. Es vienmēr sāku ar gramu morfija no sulfāta tabletēm, es atklāju, ka ir vieglāk to darīt nedaudz lielākos izmēros. Es deru, ka AA gatavošana no nātrija acetāta, broma un sulfēra bija pieredze. Ja jūs mazliet uztraucaties, liekot sulfēru, bromam patīk burbuļot. Kloroforms, izmantojot acetonu un balinātāju, nevar atcerēties, kāda veida, tomēr tas izraisīs eksotermisku reakciju un atstās jums nedaudz kloroforma, ko destilēt. Cheers cilvēks labs darbs.
 
Top