Metadona sintēze

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kristāls daļēji iztvaiko un izšķīst
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Tas ir siriuos stuff
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Labdien, vai jūs varat uzņemt video par konstrukciju?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Šeit ir daudz kļūdu sintēzē.
Jūs rakstāt, ka jums nepieciešams 2,2-difenil-3-metil-4-dimetilambutilambutironitrils,
tas nav pareizais nitrila izomērs, un no tā var iegūt tikai izometadonu.

2,2-difenil-3-metil-4-dimetila-4-dimetilaminobutironitrilam nav kristāliskas formas.
Jūs rakstāt: "Pēc tam to pārkristalizēja no petrolētera, iegūstot 900 g 2,2-difenil-3-metil-4-dimetila-4-dimetilabutironitrila".

Sākotnēji jūs sākāt pareizi,
un teicāt, ka jums ir nepieciešams 4-cian-2-dimetilamino-4,4-difenilbutāns.
4-ciano-2-dimetilamino-4,4-difenilbutāns (premetadons)
CAS: 125-79-1 ir pareizais nitrils. Tikai no tā var iegūt metadonu.

Nitrila sintēzē neizmanto šķīdinātāju...
Neizmanto arī katalizatoru, kas reakciju novirza pareizajā virzienā, lai palielinātu vēlamā nitrila iznākumu.
Jums paliek daudz nereaģējuša prekursora, jo deprotonēšana jāveic katalizatora klātbūtnē.

Es tevi vīlu, bet THF metadonu nevar iegūt, metadonu var iegūt tikai ar etileteri.. Aditūcijas reakcija THF nedarbojas.
Jūsu sintēzē nav neviena vārda par nitrila attīrīšanu, tāpēc Jūsu aprakstītajos apstākļos tas ir netīrs un melns.
Es nezinu, kur jūs esat ieguvis šo sintēzi, bet neko labu jūs nesaņemsiet - atvainojiet.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. Pirmkārt, viņš raksta, ka pareizo nitrilu viņš ieguvis, pārkristalizējot no petrolētera (šeit var izmantot heksānu). 2. Bez šķīdinātāja nitrils arī iznāk, jo sārms darbojas kā katalizators, un kāpēc reakcija tetrahidrofurānā nenotiek?) jūs nezināt, kā Grignarda reakcija pievieno vielu.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Vai kāds zina, kā sintezēt kādus jautrus opiātus _no_ metadona? Man pa rokai ir daudz šķidrā metadona, bet nav nekāda pielietojuma. Es to vienkārši glabāju, kamēr neatradīšu tam pielietojumu (t. i., sintēzi uz kaut ko jautrāku).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadonu mēs ražojām dažādos veidos.
Metadona bāzes nav piemērotas patēriņam!
Bāzei ir skaista kristāla forma, bet, ja to injicē sev... tu vari nomirt, tā kristalizējas tieši tevī.
Jums jālieto tikai hidrohlorīda sāls un labi attīrīta!
Ticiet man, es metadonu ražoju kopš 2006. gada!
DC9Wk7TQqB Qd57Rye98Y M20AI19so5 HvV3gPLK0x
 

reza

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 5, 2022
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Vai jūs palīdzēsiet man sintezēt metadona hidrohlorīdu? Es vēlos ražot metadona tabletes 20 mg.
Man ir vajadzīga palīdzība, lai atrastu pareizo metadona hidrohlorīda centrēšanas veidu. lūdzu, palīdziet man.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, vai jūs varat izveidot videoklipu?
 

OrganicChemis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lielākajā daļā punktu @Hank Schrader ir pilnīga taisnība.
Tomēr metadona prekursoru faktiski ir iespējams iegūt bez šķīdinātāja, izmantojot difenilacetonitrila reakciju,
dimetilamino-2-hlorpropāna HCl un nātrija hidroksīda. Iesaistītie reakcijas partneri ir ļoti smalki jāsasmalcina un jāšķaida.
labi samaisīt. Pēc tam, kad reakcija ir notikusi, ekstrakciju var veikt ar dietiletilēteri

Tomēr man ļoti dīvains šķiet etilmagenēzija bromīds. Esmu jau neskaitāmas reizes gatavojis EMB (metadonam).
sintēzei, bet arī citām sintēzēm). EMB nav dzeltenīgā krāsā, un tas nav dzidrs reaģents. EMB, ko esmu pagatavojis līdz šim, vienmēr
vienmēr bija brūni pelēkā krāsā un ar nelielu duļķainumu.

attiecībā uz THF: Es varu teikt tikai to, ka nekad neesmu izmantojis THF, lai izgatavotu EMB. Tāpēc es nevaru pateikt, vai ar to ir iespējama metadona sintēze (tas ir metadons).
noteikti var izmantot Grignardam). Es to neizmantoju kā Grignarda šķīdinātāju, jo tam ir neierobežota sajaukšanās ar H2O.

Jums bija taisnība arī par metadona prekursora nosaukumu. Pareizais IUPAC nosaukums ir (4S)-4-(dimetilamino)-2,2-difenilpentānentenitrils.
(3S)-4-(dimetilamino)-3-metil-2,2-difenilbutānentenitrils
ir izometadona prekursora IUPAC nosaukums.

1rwgspBeuC
T57LHrGOS8


un šeit ir levomātadons un deksrometadons
2Fcuqhf8EV
O7HynXxTw3
 
Last edited:

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ko par ceļu ar 1,1-difenilbutān-2-sulfonskābi kā prekursoru?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ķīnā pārdot un sintezēt šādu vielu nav izdevīgi, un jūs ar to nespēsiet tikt galā - tas prasa ievērojamus ieguldījumus.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
1. solis: vai benzolu var nomainīt pret ksilolu kā šķīdinātāju?
3. solis: vai tionilhlorīdu var mainīt uz kādu bromu, piemēram, TBAB?
 
Last edited:

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ok, es šeit publicēšu savu sintēzi, lai to pārskatītu un saņemtu padomu.
mainīts 4. solis: difenilacetonitrils (50 g), 1-dimetilamino-2-hlorpropāna hidrohlorīds (50 g) (domāju, ka var izmantot jebkuru 1-dimetilamino-2-hlorpropānu), 50% nātrija hidroksīda šķīdums (80 g), ūdens (40 ml), toluols (125 ml) un tetrabutilamonija bromīds (5 g), vārīts 2 stundas zem atteces atzīmes. Pēc tam atdalīju aminonitrilus. Ieguvums bija 30 g, kušanas temperatūra - 90.
 
Top