Metamfetamīna sintēze no P2P un NaBH4 reducēšanas

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Kāpēc metilamīnam+meoh tiek pievienots izopropils? Neesmu redzējis šī šķīdinātāja izmantošanu citos līdzīgos rakstos
(Saite iepriekš minētajā rakstā)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jo tas ir nepieciešams, lai atkārtoti izšķīdinātu metilamīnu IPA. Tas ir labāks variants, salīdzinot ar manu rakstīto, jo ļauj atbrīvoties no ūdens un palielināt iznākumu.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pieņemot, ka netīšām pievienojat pārāk daudz NaBH4 uzreiz un temperatūra paaugstinās līdz 30C, vai ir kāds veids, kā to saglabāt, vai arī jebkurā gadījumā ir jāsāk no jauna?
Jā, es zinu, ka esmu pilnīgs idiots... Pievienoju vēl 300ml IPA, lai atkal visu atšķaidītu, un tagad izskatās, ka atkal vismaz kaut kas notiek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizvairās no šādām temperatūras svārstībām, jo tās ievērojami samazina iznākumu. Jūs varat turpināt šo partiju. Ir vērts iegūt kaut ko, nevis neko.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Paldies par jūsu pūlēm
Kā pārvērst galaproduktu kristālā?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Es neesmu veiksmīgi pagatavojis amfetamīnu. Es gribētu pajautāt meistaram. Kāpēc pēc NaBH4 reducēšanas reakcijas pabeigšanas mēs nevaram tieši destilēt produktu ar brīvā amfetamīna viršanas temperatūru? Es gribu zināt principu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es ceru, ka kādu dienu jūs varēsiet saņemt atbildi un es pilnveidot savas zināšanas
 
Top