Sintētisko katinonu sintēze

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Metkatinonu klase ir visperspektīvākais virziens mūsdienu zāļu tirgū. Sintezes vienkāršība paver neierobežotas iespējas ražošanai amatnieciskos apstākļos, un dažu variantu, piemēram, mefedrona, farmakoloģiskā aktivitāte ir vienkārši apbrīnojama. Visus metkatinonus sintezē ar vienu metodi. Izvēloties nepieciešamo pirmavotu - propiofenonu, var iegūt vielas ar dažādām īpašībām.

Atšķirībā no amfetamīniem sintēze ir viegli mērogojama. Primārā avota pieejamība un lētums padara galaprodukta izmaksas fantastiski zemas. Vidējā 4-metilpropiofenona cena Ķīnā ir 50 ASV dolāru par kilogramu. Ņemot vērā visas pārējās reaģentu izmaksas, var iegūt 150-200 dolāru par kilogramu gatavā mefedrona kristālos. Dizaineru narkotiku legalizācijas laikos bija iespējams ražot savā valstī legālu metkatinona klases vielu, nemainot sintēzes tehnoloģiju. Tagad tas ir iespējams tikai Āfrikā, kur likumos ir saglabājušās nepilnības, bet lielākajā daļā civilizēto valstu visi metkatinoni ir aizliegti.

Taču sintēzes reaģenti ir legāli, un, pat ja daži propiofenoni ir aizliegti, vienmēr var nedaudz pārveidot, piemēram, iegūto vielu: 4-MMC var aizstāt ar 3-MMC, 4-metilpropiofenonu aizstājot ar 3-metilpropiofenonu. Vai arī 4-MMC aizstāt ar 4-FMC, aizstājot primāro 4-metilpropiofenonu ar 4-fluoropropionfenonu. Papildus benzola gredzena aizvietotāju stāvokļa maiņai var izmantot garākas ķēdes, piemēram, butirofenonu vai valerofenonu. Pēdējam piemīt citas īpašības, un tas ir labi piemērots pirrovaleronu sintēzei: a-PVP un MDPV.

Ja jums ir grūtības iegādāties metilamīnu mefedrona sintēzei, tad šo problēmu var apiet, izmantojot legālu etilamīnu, lai iegūtu 4-EMC, vielu ar ļoti līdzīgu eiforisku iedarbību. Patiesībā no metkatinonu klases ir iespējams sintezēt jebkuras iedarbības vielas, pamatojoties uz reaģentu pieejamību un tirgus vajadzībām: eiforētiķi un stimulanti jebkurai gaumei, sākot no mīkstiem fluormetkatinoniem līdz ļoti cietiem a-PVP.

Šāda sintēzes vienkāršība un reaģentu pieejamība paver milzīgas iespējas iekarot tirgu - konkurēt ar klasiskajām vielām: kokaīnu, metamfetamīnu un MDMA, kuras ir daudz grūtāk ražot.

Ir svarīgi atzīmēt vienu metkatinonu noderīgu fizikālu īpašību - kristālu iegūšanas vieglumu. Hidrohlorīdi labi kristalizējas, tāpat kā hidrobromīdi.

Es jau 15 gadus esmu ražojis dažādus metkatinonus, no kuriem daudzus esmu biotestējis personīgi pētniecības nolūkos. Ja kādam ir jautājumi par sintēzi, vielas izvēli, reaģentu pieejamību, es labprāt dalīšos savā pieredzē.
 
View previous replies…

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pašlaik es esmu mefedrona izgatavošanas procesā. Esmu izgatavojis 4 nelielas partijas. No tām visām es atguvu jauku baltu vai bālganu produktu, kura daudzumi atbilda paredzamajam iznākumam.

Problēma ir tāda, ka neviens no tiem nav aktīvs! Esmu izsmaržojis vairākas 100 mg līnijas un norijis līdz pat gramam no katras. Bet nekas! Man tika nosūtīti prekursori: 1 kg 2-brom-4'-metilpropiofenona un 2 litru burkas ar 40% metilamīna ūdenī.

Vai esat kādreiz saskārušies ar ko līdzīgu?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Iespējams, būs nepieciešams pārkristalizēt 4-MMC HCl, lai atdalītu piemaisījumus un attīrītu produktu, lai padarītu to spēcīgāku.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Es sintezēju bk-MDMA pēc lietotāja @Acidosis dalītā sintēzes maršruta no prekursora CAS 52190-28-0, pēc bk-MDMA HCl iegūšanas (smalks balts pulveris, kas spīd) es pārkristalizēju minēto bk-MDMA HCl ar dejonizētu ūdeni un atstāju to uz vairākām dienām nostāvēties brīvā dabā ar caurspīdīgu plastmasas tupperi, Problēma ir tāda, ka es iegūstu brūnus vai oranžus kristālus, un tas nozīmē, ka tajos ir piemaisījumi, mans mērķis ir iegūt lielākus un tīrākus kristālus un lai tie būtu caurspīdīgi (bet es joprojām nezinu, kā).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 472
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 487

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Būtu interesanti redzēt labu sākumpunktu mefedronam caur metilamīnu.
Paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-brom-4- 4-metil-propriofenons + metilamīns = 4mmc. Tas ir populārais ceļš. Arī tas sākas ar metilamīnu. Es zinu, ka tas nebija tas, ko jūs domājāt, bet tas atbilst jūsu kritērijiem. Metilamīns --> 4MMC šķiet, ka ir vairāk nekā 10 reakciju.
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Nezinu, vai jūs jau pamanījāt, bet kokaīns arī ir ketons, bet ar milzīgu astīti ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Vai varat sīkāk izklāstīt šo jautājumu? Mani tas intriģē.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Viņš attiecas uz oila daļu dubultās saites skābekli starp benzoilu un tropānu. Viņš kļūdījās savā apgalvojumā, jo ketona struktūra ir C(=O)C , ( skābeklis, kas ir dubultā saitē ar diviem oglekļiem), bet kokaīna grupa ir C(=O)OC, esteris.
OVE1IW2bUF
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Pēc mana amatieriskā viedokļa šķiet, ka šeit viss ir vienkārši. pievieno metilamīnu, un viss. tieši tas, kas ir vajadzīgs! )))
Bet es saprotu, ka tas būtu pārāk vienkārši.

Tas ir katinonu atzars, nevis amfetamīns. Atvainojiet, esmu nepieredzējis forumos.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas nav kationons, tie ir ketoni, un tiem ir dubultsaite skābeklis uz alfa oglekļa un tos apzīmē ar "-one", kas ir pašu ne viens, piemēram, fenil-pentān-1-ons. Tātad attiecībā uz OP ķīmisko vielu, bromu aizstāj ar nh2-ch3, un tas ir metamfetamīns Nh2Ch3 ir metilamīns.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ir vēl viens metilamīna ceļš, kas, manuprāt, izklausās labāk
Tas ir amonija hlorīds un formaldehīds 2:1 100 °C temperatūrā.
6HCHO+4NH 4Cl→(CH26)N4+4HCl+6H2O
Tātad veidojas metilamīns
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs esat aizmirsis par dimetilamīna hidrohlorīda piejaukumu (apmēram 5 procenti), šajā sintēzē ir nianses.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Daudzi cilvēki nēsā 2-bromvalerofenonu, bet es nevaru atrast nevienu, kas kā bromētu MDPV prekursora versiju. Vai 1-(benzo[d][1,3]dioksol-5-il)-2-bromopentān-1-ons būtu pareizais nosaukums?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, tas ir pareizais nosaukums.
 
Top