Pieejamas sintēzes un procesi ar profesionālu vadlīniju soli pa solim.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki. Kā tas būtu izdevīgi klientam? Jūsu norādījumi ietver palīdzību ar reaģentu, iekārtu sakārtošanu, kā atrast klientus? Kādu tieši zāļu sintēzi jūs varat iemācīt? Vai jūs zināt, kā izskatās reaģentu tirgus ES?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jā, šādi pakalpojumi būtu jāapmaksā tāpat kā jūsu, jo daudzās valstīs par narkotiku ražošanu daudzās valstīs tiek piespriests ļoti ilgs cietumsods un pat nāvessods. Mūsdienās visi grib visu par velti, jo viņi to ir pelnījuši, un jūs īsti nevarat pārbaudīt, kas atrodas ekrāna otrā pusē. Tāpat jūs varat pieprasīt bezmaksas narkotikas un gadiem ilgi lietot narkotikas bez maksas. Kāda darījuma darītāja darīšana ar to? vai kāds iet uz veikalu un dod viņiem pārtiku par velti? Ir daudzas metodes, kā iegūt peoduku, mdma, mets, mef vai fent, bet daudz laika, kas iztērēts, un sintēzes rada tikai rezultātus. Daudziem cilvēkiem ir vajadzīgs skolotājs, un mēs esam cilvēki, un mums ir arī sava privātā dzīve, ne tikai internets. Tāpēc es tev piekrītu, sintēzes būtu jāmaksā lielajiem spēlētājiem, nevis bērniem, kas sēž šādos forumos bez vecāku uzraudzības.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Un kas notiek, kad es samaksāju 7250 eiro, un, lai izvestu mani no eskrovas, viņš ir pelnījis priekšapmaksu, lai nopirktu prekursoru, un tagad 7250 eiro ir viņa makā, tas ir bijis drīz 50 dienas, viņš sola katru nedēļu nodrošināt sūtījuma izsekojamību (kā pirmie divi darījumi eskrovā, kur labi), bet nekad to neievēro un turpina melot man.... Es lūdzu, lūdzu, 60% atmaksu, neko atpakaļ manā makā vēl, labi darīts btcbboss2022 ....Ja es saku bullshit dodiet man pierādījumu, ka jūs nosūtīsit to, kas tika gaidīts, vakar piekto reizi jūs solījāt, ka prece ir nosūtīta un jums ir izsekot, bet atkal neko nesaņēmu...Es nevēlos karu es tikai lūdzu atmaksāt 60% no jūsu makā samaksātā bitcoin atpakaļ manā makā un darījums ir slēgts un vairs jūs neapgrūtināsiet...

Vislabākie sveicieni anyway tas s milzīgs zaudējums man:(

(nav taisnība prece nav nosūtīti vienreiz iegūt)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja jūs neesat dzimis, lai gatavotu, kāpēc jūs to darāt.🤔😉 . Thats nav jauki, liela naudas nasta , , I dient zināja, ka bija tirgus šādas cenas., Es māca pirms vairākiem gadiem maniem brāļadēlu un hes klasesbiedri, kā gatavot,. tāpat kā mans Grand pah😂 jokot,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, muļķīgs jautājums. Tā kā tagad trūkst 99,9 % acetona, man no pārtikas veikala jāžāvē 98,5 (tīrību aprēķina pēc viršanas temperatūras). Pirmo reizi mūžā mēģināju žāvēt ar MgSO4. Rezultātu pārbaudīju ar MDMA HCL.
100 ml "mana sausā" acetona izšķīdināja 0,5 gr.
Vai tas ir normāli, vai ir nepieciešams lielāks sausums?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Domāju, ka bezūdens nātrija sulfāts šajā gadījumā darbosies labāk.
Jebkurā gadījumā 0,5gr ir atkarīgs no tā, cik liels bija sākotnējais daudzums.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tas ir interesanti, bet, godīgi sakot, patiešām nav mans gadījums. Man nav pietiekami daudz vietas, lai turētu reaģentus un šķīdinātājus nedēļām ilgi. Varbūt nākotnē.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3A molekulārais seivs ir jūsu sapņu žāvēšanas līdzeklis, kas lielākajā daļā scenāriju aizstās citus žāvēšanas līdzekļus.
1. Tas ir inerts un nereaģē ar skābēm bāzēm amīniem vai jebko citu.
2. To var pievienot šķīdinātājam, un tā īpašības dēļ tā ir diezgan selektīva. Tas absorbē tikai ūdeni un savienojumus, kas ir mazāki par ūdeni (3 angstromi), un vairs nezaudē šķīdinātāju vai produktu. Pārmērīga daudzuma pievienošana nav kaitīga.
3 tas ir lielās daļiņas, kuras var izfiltrēt ar smalku sietiņu.
4. To var atkārtoti uzlādēt, jūs vienkārši izkarsējat no tā ūdeni un izmantojat to atkal un atkal.
Katram savu. Daži cilvēki dodas mežā ar pop pudelēm un bremžu tīrīšanas līdzekli, bet citi ir aprīkoti ar korporāciju finansētām laboratorijām. Lielākā daļa no mums ir kaut kur pa vidu
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Protams. Es personīgi meklēju veidu, kā iegūt 99,9 % acetonu par galīgo cenu ap 10-15 EUR par 1 l. Ja nav nepieciešams šādu līdzekli un acetonu turēt saldētavā nedēļām ilgi, es būtu pateicīgs par šādu ieteikumu.

Starp citu, esmu redzējis kādu interesantu "pētījumu" (nevaru atrast), kurā teikts, ka MgSO4 un acetons reaģē, radot kādu trešo produktu. Tāpēc ir vērts neturēt šo žāvējošo vielu acetonā ilgu laiku.
Vai tā ir taisnība?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es zinu, ka parasti to neatstāj kā apgāztu trauku krūzes dibenā, bet filtrē neilgi pēc tam, kad tas pārstāj salipt. Bet MS var atstāt un pat turpina darboties saldētavā. Arī atverot krūzi un nedaudz lietojot, tajā iekļūst atmosfēras gaiss, un tā vairs nav bezūdens viela, bet tas ir sava veida viltus karogs, jo dažos kubikos 50%r istabas temperatūras gaisa ir tikai apmēram 1 piliens ūdens maksimums. Un jā, tas reaģē ar dažām lietām, bet es to nelietoju, tāpēc nezinu, ar ko tieši.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es mēģināšu atrast šo rakstu atpakaļ tikai "arhīviem", ja man būs laiks. Īsumā ir teikts, ka MgSO4, ilgstoši iedarbojoties uz acetonu, rada dublētu acetona "spoguļattēlu" molekulu, kurai ir specifiska "medus" smarža. Tāpēc MgSO4 ilgstoši turēt acetonā ir aizliegts. Bet es neesmu tāds eksperts, lai apstiprinātu, vai tā ir taisnība. Tikai uzmanīgs lasītājs.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zāles uz aci ir ļoti grūti dot zīmogu xd. Es zinu, ka mdma šampanieša receptūras maltā ķimikālija smaržo pēc anija, liķiera, dekstro/vanillija mandeļu ekstrakta. . Es domāju, ka tā top no ēkas mdma, kas jums ir rright befre youre acis,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Kāpēc jūs neatbildat man vairs, es ļāvu jums 4 ziņas, joprojām ir gan pasūtījums nosūtīt, jums ir piegādes adrese, kāpēc jūs bloķējat mani, jo jums ir prātā, lai nepiegādātu manus pasūtījumus (es domāju 7250 eiro), drīzumā atvērs jaunu pavedienu nerūp...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Klausieties, man ir vienalga par jūsu ziņām un draudiem; pēdējā sūtījums ieradās salauzts. Ja jūs domājat, ka tā nav problēma, jūs ļoti maldāties. Es to nesūtīšu tādā pašā veidā uz to pašu apgabalu, nekādā gadījumā. Es meklēju citu piegādes veidu. Tātad, ja jūs vēlaties gaidīt, labi. Ja nē, varat rakstīt tūkstoš ziņu dienā, tas neko nemainīs. Turklāt es vairs nepārdodu internetā, tāpēc izdomājiet pats, jūs esat pilnīgi traks, kā jūs zināt!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jautājums par destilēta ūdens pH.

Zinu, ka viss destilētais ūdens, ko es pērku, ir nedaudz sārmains, pārsvarā 7,5, dažreiz 8,0 pH.

Parasti es skābināšanas laikā koriģēju pH no 3,0 līdz 5,0. Tad mazgāju ar acetonu un viss kārtībā.

Bet, kad veicu galīgo kristalizāciju, es pamanīju, ka pH nokrītas līdz 6,0-8,0. Vai ir jēga koriģēt pH galīgajā šķīdumā ar dažiem pilieniem HCl? Vai šāds sārmains ūdens nesabojās manu hidrohlorīdu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vai nav tas pats pielāgot pH brīvās bāzes maisījumā, lai radītu visu HCL, cik vien iespējams, nekā HCL šķīduma pH, lai pārkristalizētu.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Domāju, ka jūs neesat pareizi sapratuši jautājumu. Runa nav par paskābināšanas bāzes atlikumiem. Nav nekādu bāzu atlikumu.

Jautājums ir par ūdens pH korekciju. Es zinu, ka daži cilvēki veic dubultu destilāciju, lai iegūtu ideālu ūdens pH 7,0, bet tas ir šausmīgs murgs. Varbūt pirms pievienošanas hlorūdeņražam ūdenim pievienot dažus pilienus HCl, lai tas būtu 6,0? Es uztraucos, vai šāds nedaudz sārmains ūdens var pārvērst daļu hidrohlorīda par bāzi.

Atvainojiet, garš un muļķīgs jautājums.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
bet jūs pārspīlējat. Pirms uzdodat jautājumu, iesaku apgūt ķīmijas pamatus. 8,0 vai 9,0 tas nepārvērsīs sāli brīvā bāzē par labo godu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Patiešām, ne pārāk daudz pārspīlēt. Lai noregulētu pH no 8 uz 6 1L ūdens, man nepieciešams viens piliens vai kaut kas tāds, kā saka kalkulators. Bet ja tas netraucē - OK.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ilgi domāju, kā pareizi un objektīvi aprakstīt mūsu lietišķo sadarbību, bet tad nolēmu, ka labāk to darīt mazāk un patstāvīgi.

Raugoties nākotnē, teikšu, ka katru centu ir vērts vadīt par roku no A līdz Z.
Iepriekš biju izmantojis kāda cita cilvēka pakalpojumus, lai mācītu metsintēzi, un tas bija murgs. Reaģentu, laika, nervu zudums. Es neesmu ķīmiķis, man bija pāris gadu pieredze ar efedrīnu, bet tas ir viss.
Kad vērsos pie viņa, viņš man visu sīki izskaidroja, atbildēja uz visiem maniem muļķīgajiem jautājumiem, pat tiem, kas nebija saistīti ar šo procesu. Mēs aizpildījām depozītu, viņš pacietīgi pagaidīja un deva man laiku savākt visu nepieciešamo, un mēs sākām. Viņš bija klāt katrā solī, vienmēr iedziļinājās, kas tieši tiek darīts, un ieteica, kādas ir alternatīvas. Pat tad, kad mēs kaut ko sabojājām, viņš mūs izvilka aiz rokas un paskaidroja. Uzreiz jūtams, ka viņš to visu ir darījis praksē un pārzina, nevis tikai teoriju. Parāda, cik vieglāk to izdarīt reālos apstākļos. Pēc tam es joprojām vērsos pie viņa pēc padoma, vienmēr ieteica kaut ko, kas vairs nebija saistīts ar mūsu darījumu.
Kopumā absolūti iesaku! Lielisks puisis un lielisks pakalpojums.
Vēlreiz paldies.

P.S. Atvainojiet par manu angļu valodu, tas viss ir tulkotājs
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Šis ir gudrs pakalpojums, ko var piedāvāt
 
Top