Jaunu d-metha ceļu testēšana (man) bez P2P vai P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Un, ja jums ir pareizais metikationa stereoizomērs, vajadzētu būt iespējai veikt reducēšanu līdz d-metamfetamīnam tieši, pirms tam nesagatavojot (pseido)efedrīnu. Tam arī vajadzētu uzlabot kopējo iznākumu.

Tomēr, manuprāt, vislabākais veids būtu BMK -> P2P - reduktīvā aminācija ar (S)-(-)-α-metilbenzilamīnu un NaBH4 -> d-N-benzilamfetamīns -> debenzilēšana un monometilēšana vienā katlā ar Pd/C un paraformaldehīdu, ko veic kā CTH tipa reakciju ar formāta sāļiem kā ūdeņraža donoriem -> d-metamfetamīns.
Trūkums ir Pd/C augstās izmaksas, bet tas tomēr ir tā vērts, ņemot vērā produkta vērtību.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tiešā veidā?
Kamēr es zinu, vajadzētu būt šādi:
Propiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->d-efedrons->d-ekspedicionālaisamīns->d-mets.
Vai ne?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Šajā gadījumā problēmu nav, jūs varat reducēt metkatjonu jeb efedronu līdz metam tieši, nav nepieciešams vispirms pagatavot efedrīnu. Un, ja efedrons ir pareizais stereoizomērs, jūs iegūsiet d-Meth.

propiofenons->2-brompropiofenons->Efedrons->hirālāizšķiršana, kam seko H3PO2/I reducēšana->d-Meth.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es tikko sapratu, ka efedronam ir tendence uz ketoenola tautomēriju un, iespējams, tas šķīdumā racemizējas. Tas izklausās slikti, bet patiesībā jūs, iespējams, šeit esat pieķēries kaut kam patiešām veiklam. Tā kā jūs joprojām varat panākt, ka d-izomērs kristalizējas no šķīduma, jo, ja tas nav izšķīdināts, racēmizācija nenotiks. Un, kad d-izomērs ir izkristalizējies, jūs varat izmantot Viedmas nogatavināšanu vai līdzīgu metodi, un galarezultātā iegūsiet 100 % d-eferona sāli.

Un šo sāli pa porcijām varat iemest tieši H3PO3/I reakcijā, kur tā uzreiz reducējas līdz d-metam bez laika racēmizācijai, un to palīdzēs novērst arī stipri skābie apstākļi. Tas nozīmē, ka, atdalot d-, jūs nezaudēsiet nevienu produktu, viss tiks pārvērsts d-.

Un nē, tas nedarbojas metamfetamīnam vai amfetamīnam, tas darbojas tikai tādiem savienojumiem, kas racemizējas paši vai ko var racemizēties, pievienojot šķīdumam kādu vielu (īpaši spēcīgu bāzi vai tml.).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tātad tādā gadījumā, lai d-ephedrons būtu cietā daļā, man ir jāizmanto l-tartarīns, un es domāju, ka tā bija pārrakstīšanās kļūda, bet būtu H3PO2/I reducēšana.
Liels paldies par palīdzību.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es pieņemu (bet nevaru garantēt), ka jums ir vajadzīga dabīgā veidā iegūta tirdzniecības vīnskābe, un, iespējams, ka labāk darbosies šīs skābes mononātrija sāls. Tā kā vīnskābei ir divi hirālie centri, viena centra iepriekšēja aizņemšana var palīdzēt, vismaz tā palīdz amfetamīna atdalīšanai. Kristālu smalcināšanai derētu izmantot keramikas lodītes, ko pārdod lodīšu dzirnavām, un lēni kustīgu virszemes maisītāju, lai tās sasmalcinātu trauka dibenā. Jūs nevēlaties suspendēt kristālus šķīdumā, bet gan noturēt tos apakšā.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Hei, cilvēk, es tikko sāku savu ceļojumu ar ķīmiju.
Tātad tu tur saki, ka, ja tev ir katinons, tu vari to reducēt tieši uz metamfetamīnu?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kations dotu amfetamīnu, metkations dotu metamfetamīnu. Un jā, jūs varat. RP-H3PO2-H3PO3/jodam būtu jādarbojas arī Birch stila reducēšanai un klasiskajai Klemensena reducēšanai ar cinku/Hcl (bet es atceros, ka ar to bija dažas problēmas).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sveiki visi
Mēs jau esam nofilmējuši materiālu par efedrīna sintēzi no metkatinona, kas tiks publicēts mēneša beigās.
Mēs strādājam pie šāda maršruta:
propiofenons - metkatinons - efedrīns - metamfetamīns.
 
Top