Acetona mīkla

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Zem tēmas attīrīt acetonu vienmēr tiek izvirzīta tēma.

Visiem mūs interesējošajiem būtu nepieciešama (ja tāda nav) laboratorijas analīze pirms un pēc acetona apstrādes ar amfetamīna vai kokaīna sāli. Tā kā tas ir atkārtoti pieminēts, bet nekad ar pierādījumiem.

Kopējā doma ir tāda:
Tev ir, teiksim, 50 % tīra kokaīna hcl vai amfetamīna sulfāta.
Ļaujiet tam peldēties mucā ar acetonu, veidojot slāni uz dibena.
Ielejiet šo maisījumu kafijas filtrā,
kur savāktā baltā masa tagad ir 90 %+ hiper tīrs pulveris, tikai ar šo vienkāršo triku!

Pierādījums ir svars pirms un svars pēc.
Ja no viena grama līdz 0,7 gramiem bija 70 %, bet tagad ir 97,9 %.

Šeit ir problēma. Katrs pulveris, ar kuru man personīgi ir nācies saskarties kādam, kas izmantojis šo metodi, ir bijis stipri novājināts apstrādes rezultātā. Tikai tā ražotājs pats sevi ir pārliecinājis, ka tas ir labāk, jo ideja par to ir tik iesakņojusies.

Mans jautājums ir, vai mums ir kāds avots, kas pierāda minētās metodes darbību? Es pieļauju, ka zaudētais svars ir arī pati viela, lūdzu, iedziļinieties, ja es kaut ko palaidu garām.

Arī acetons teorijā ir bezūdens, ciktāl tas ir norādīts uz pudeles.

Saites uz apgalvojumiem:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Acetona mazgāšana ar acetonu atbrīvo kokaīnu no 90 % no visām kokaīnā esošajām ķibelēm, sagriezumiem, piemaisījumiem, kas radušies, kad tas tika ražots. Gala rezultāts ir 90-95 % tīrs kokaīns. Acetona mazgāšana neatbrīvojas no levamizola, kuram nav stimulējoša tipa iedarbības.

Tā kā kokaīns ir 90 % + tīrs, ir nepieciešams mazāk, lai iegūtu labākas kvalitātes High. Tāpēc jums nav nepieciešams tik daudz kā bieži visas nakts garumā. Augstais līmenis ir daudz kvalitatīvāks. Tīrs kokaīns nedos jums daudz hiperenerģijas, kad jūtaties drebošs un nervozs, kad jums šķiet, ka jums ir pietiekami daudz enerģijas, lai iztīrītu visu māju. Amfetamīni, ar kuriem kokaīns ir sagriezts, izraisa sajūtu, ka esi pārlieku enerģisks, pilns enerģijas, raibains un nervozs."


Arī Holly-Ginger @ NOV 2020

"Vai acetonā mazgātam kokaīnam ir atšķirīgs izskats, un, ja jā, tad kādam tam vajadzētu būt un kādai vajadzētu būt tekstūrai? ( mīksts un pārslains vai ciets akmens, spīdīgs un perlamutra vai leļļu un ne spīdīgs, pūkains pulveris vai smilšains un graudains pulveris ).

Ja kāds saka, ka viņam ir ar acetonu mazgāts kokaīns, vai, pamatojoties uz izskatu, tam vajadzētu būt ar atšķirīgu izskatu, kas man būtu jāmeklē? "


Lūk, tikai viens piemērs.
Kā redzams, lietotājs sākumā drosmīgi apgalvo par metodes potenciālu.
Mēnesi pēc tam izveido ziņu ar jautājumu, acīmredzot nekad nav veicis acetona mazgāšanu vai redzējis rezultāta laboratorisko analīzi.

Kāda ir šī parādība?
Vai tas ir:
Legit?
Kļūdaini saprasts?
Dezinformācija?
Dziļā valsts propaganda?
Valdības medus viltība, lai pieķertu narkotiku lietotājus, kad tie pērk acetonu datortehnikas veikalā?

Vairāk saišu

Acetonewash pavediens ar daudzām ziņām:



A/B ekstrakcijas pavediens:


Priecīgus Ziemassvētkus y'all
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Priecīgus un novēlotus Ziemassvētkus. Esmu padziļināti izpētījis šo ubjomu un varu sniegt jums dažas pamatotas atbildes.
- vai acetona skalošanas procesā iegūst 90+% tīru produktu? Nē, tas tā nav. Tas varētu, bet tas ir atkarīgs no piesārņotāju šķīdības acetonā. Ir iespējams tikai zaudēt produktu, bet neatdalīt nevienu svešķermeni. Kokaīna hcl ir norādīts kā nedaudz šķīstošs acetonā, un tā šķīdība ir 1 % jeb 1 grams uz 100 ml 20 °C temperatūrā. Tas būs jūsu zaudējumi. Šo skaitli var samazināt, acetonu atdzesējot līdz ledum. Ja acetons nav bezūdens, jūs zaudēsiet gramu uz katru ml ūdens. Es noteikti iesaku jebkuram acetonam pievienot žāvējošu vielu. Magnija sulfāts un 3A molekulārais siets spēj acetonu žāvēt. Ja acetons ir 99 % tīrs, tad 400 ml pudelē (šeit izplatīts izmērs) būtu 4 ml ūdens (potenciāli), kam nepieciešami 5 g bezūdens magnija sulfāta vai 20 g molekulārā sieta.
Šī persona diemžēl ir nepareizi informēta par levamizolu, jo patiesībā tam IR stimulējošas īpašības, jo aknās tas metabolizējas par amfetamīnu un aminoreksu, kas abi ir stimulanti.
Mazgātā kokaīna krāsu un tekstūru esmu redzējis caurspīdīgas puskristāliskas pārkrāsotas pārslas, kas ir tādas pašas tekstūras un krāsas kā farmaceitiskās kvalitātes kokaīna hcl.
Lai iegūtu vairāk informācijas, varat lejupielādēt grāmatu
Kokaīna lietotāja rokasgrāmata
bez maksas šajā saitē vai 20 citās tīmekļa vietnēs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Augšā un apakšā 1 grams kokaīna, ko es izmazgāju 10 ml acetona, ko es personīgi destilēju no "tīra acetona" pirkstu lakas noņēmēja. Es grasos teikt, ka tas noteikti ir vairāk nekā 90% tīrs imo. Šādi tam vajadzētu izskatīties
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top