Zāļu tūrisma sērija: 1. Varanasi, Indija [Ar narkotikām saistītu vietu, ainu un kultūru fotogrāfijas].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Noteiktas pasaules daļas ir saistītas ar vienas vai vairāku psihoaktīvo vielu pašreizējo vai vēsturisko lietošanu. Vairāk nekā 12 gadu laikā, ko pavadīju, rakstot The Drug Users Bible, es tās meklēju, galu galā apmeklējot 33 valstis un uzņemot tūkstošiem ar narkotikām saistītu fotogrāfiju.

Nesen sāku tās kārtīgi sakārtot, un domāju, ka varētu būt interesanti, ja šeit ievietošu to izlasi. Šajā rakstā ir publicētas dažas no tām, kuras es uzņēmu, apmeklējot Varanasi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, apmeklējot jebkuru teritoriju, ja izvēlaties lietot kādu psihoaktīvu vielu, ir ļoti svarīgi veikt savu izpēti par likumību un tiesībaizsardzību. Nesaņemiet triecienu ārzemēs. Tiesībaizsardzības iestāžu uzmanībai: neviens no šiem ierakstiem nav atzīšanās, ka es jebkurā vietā vai laikā esmu pārkāpis likumu.

VARANASI
Varanasi ir ievērojams galamērķis. Man ļoti patika klīst pa rosīgo pilsētu un Gangas krastiem, bet vislielākais (vai varbūt mazākais) notikums bija diena, kad nolēmu nobaudīt leģendāro kaņepju brūvējumu bhang lassi. Par to var izlasīt pašā grāmatā, bet zemāk redzamās fotogrāfijas ilustrē, kā tas droši vien izskatījās ikvienam, kurš nebija pilnīgi izstīdzējis no sava koka.

Pa ceļam uz avotu es vienkārši sekoju pūlim, lai nonāktu pie Gata, un tad nogriezos pa labi.

Mg1tsP9N6a


Zaļās Lassi veikaliņš bija viena no trim aptiekām, kas man tika ieteiktas pirms ceļojuma. To bija viegli atrast, pateicoties dažiem hipiju izskata puišiem ar Google Maps telefonos. Man patīk, ka veikala īpašnieks šeit ir iejuties šī notikuma garā.
UWwHeUISGi


Lai gan es lūdzu bhang lassi light, viņš acīmredzot pārklausījās. Mana ne visai demutējošā uzstāšanās acīmredzot pārspēja manus vārdus.

2EWFt1LXyR


Uz augšu! Diemžēl tas mani pārsteidza.
DENRXdc01z


Pēc aptuveni stundas es biju pārņemts un man vajadzēja aizbēgt no šī neprāta, tāpēc es devos atpakaļ uz Gatu, pie upes.

SzjGE1I7VU


Meklējot vientulību, es apsēdos pie tradicionālās apbedīšanas ceremonijas..... OMG, viņi dedzina īstus ķermeņus! Jā, paranoja un trauksme tagad bija iezagusies. Man bija jāatgriežas savā viesnīcā.

91njyF7OmL

Taču pusstunda tuk-tuka aizmugurē šādā stāvoklī pa trakajiem Indijas ceļiem padarīja to par ceļojumu no elles. Tas bija pilnīgs piedzīvojums, bet ne patīkamā veidā. Turklāt mana mute bija tik izžuvusi, ka es gandrīz nevarēju runāt. Par laimi, nākamajā dienā es biju pilnīgi vesels.

Bf6d7UQEzx

Tad nu ķērāmies pie beteļa (stimulanta), kas bija pieejams šur tur un tur visā pilsētas centrā.

3DQOngsxMG


Tas ir vēl viens no tiem, ar kuriem pašapmierinātība var iekost. Tas var radīt tīru stimulācijas sajūtu, bet tāpat, jo īpaši sajaucot ar kādu tabakas veidu, tas var radīt diezgan nepatīkamu un intensīvu sajūtu (sīkāku informāciju skatiet grāmatā).

TS6ZntFXMQ

Akmeņotais zilonis: kā tas tika sastapts manas pēdējās dienas nesteidzīgā pastaigā augšup pa upi.

P6CS8mdtxH

Brauciens ar laivu pa upi, lai atgrieztos uz planētas Zeme, šķita laba ideja.

ND1ItkeXcN


Es gāju kilometrus, bet tas vienmēr bija interesanti - vārds, kas neizsaka taisnību.

DyKuc2UEOn


Patiesībā tas ir Šiva, hinduisma kaņepju patēriņa dievība. Tieši šī saikne ir ļāvusi izveidoties pašreizējai situācijai attiecībā uz nezāli (bhang lassi).

WHmrYzSRcg


Es arī uztriecos uz viena cita bhangas izplatīšanas punkta, The Blue Lassi Shop, reklāmu.

Fso9xK7y8X


Un tur tas bija.

F65zAN1HT8


Man nav ne jausmas, kāpēc sienas bija klātas ar šādām fotogrāfijām. Domājams, ka tie ir ar akmeņiem apmētāti klienti. :)

TusCjTHz0Z

Visbeidzot, jā, Varanasi apmeklējums ir lieliska pieredze. Ja jums kādreiz būs iespēja tur nokļūt, izmantojiet to.

Jjo9TWkDq4


PĒDĒJAIS UN NE MAZĀK SVARĪGAIS: UZSARDZĪBU UZSARDZIES DROŠĪBĀ
Lai kādi būtu jūsu ceļojuma apstākļi, neatsakieties no spriešanas, drošības vai kaitējuma mazināšanas procesa izmantošanas. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet " Narkotiku lietotāju Bībeli" (The Drug Users Bible). Jūs varat lejupielādēt bezmaksas PDF versijas kopiju no šīs lapas: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Es ceru, ka tas ir pieļaujams šeit ievietot, bet, lūdzu, informējiet mani, ja nav (piemēram, ja tas ir pārāk smags ielādei utt.). Man izdevās samazināt fotoattēlu izmēru līdz 1600px un krietni zem 1mb katram, taču to acīmredzot ir diezgan daudz. Tuvāko mēnešu laikā es publicēšu pilnu sēriju, ja neradīsies problēmas.

Visbeidzot, es ceru, ka tas ir interesanti.
 
Top