Visvienkāršākā recepte kristāla mefedrona pagatavošanai

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, par benzolu, vai ir iespējams to aizstāt ar kaut ko citu, jo tas ir publiski aizliegts iegādāties šeit
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Es domāju, ka toluoēnam vajadzētu darboties, jo tas ir tikai šķīdinātājs frībāzei. Bet es esmu tikai iesācējs.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kā tas ir 25 %, ja viņš norādīja, ka ir ieguvis ~ 50 g?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ja kāds no metilamīna hcl ar NaOH gatavo metilamīnu 40%, vai ir nepieciešams metilamīnu destilēt, vai ir iespējams maisījumā atstāt NaCl?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Un kā ir ar acetonu? Vai ar acetonu no datortehnikas veikala pietiek, vai arī ir nepieciešams to destilēt un izžāvēt virs MgSO4?

Un vēl viens muļķīgs jautājums: vai kāds var destilēt vara traukā, vai tomēr ir ieteicams izmantot laboratorijas stikla trauku?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Saistībā ar maniem iepriekšējiem jautājumiem tagad esmu nedaudz eksperimentējis un domāju, ka NaCl paliek ūdens slānī un atdalās kopā ar to. Ar acetonu no datortehnikas veikala vajadzētu pietikt, jo tas tik un tā ir sajaukts ar HCl + H2O, tāpēc zināms ūdens daudzums nav problēma. @OutLaw Ko jūs domājat par to? Vai teorija ir pareiza?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Un vēl viens jautājums: vai sintēze rada spiedienu? Jo lentu izmanto kā hermētiķi. Vai arī ir karstums? Vai visu sintēzi varētu veikt plastmasas pudelēs? Norādījumi ir ļoti labi, bet man trūkst dažu blakus faktu, kas sīkāk aprakstītu procesu, lai es varētu labāk salikt nepieciešamos piederumus.

Liels paldies par atbildi pēc kāda laika
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu Turcijā. kur var atrast metilaminu?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tātad, kāda tad ir vienkāršākā metode, lai palielinātu iznākumu, vienlaikus saglabājot to pašu procedūru?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u ir viss video
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kāds ir galvenais faktors, kas ietekmē kopējo ražu šajā gadījumā, izmantojot NMP un etilacetātu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF etil acetāts nmp benzēns dcm tūlen ksilēns u var izmantot, ja veicat labu sintēzi, jūs iegūstat tādu pašu svaru un % tīru produktu.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@The Alchemist;
Apmācība un ne kā. Bet tur, kur vieglāki veidi ar mazāk kļūdu avotiem (viss tikai 1 pudelē, 2 spainīšos, pipetē un pirexx bļodā. Un jūs kristalizējat imidiatly bez pulvera žāvēšanas vispirms).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tas ir stils, kas mani interesē. Šajā sintēzē ir nepieciešams skalošana tikai ar ūdeni, citi iesaka izmantot etilacetāta šķīdumu. Ja es bezēnu aizvietoju ar DCM, vai pietiek ar ūdeni, vai arī citi šķīdinātāji dod labākus rezultātus?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Es vēl neesmu nonācis līdz tam, lai varētu rīkoties ar šķīdinātājiem. Zinu tikai to, ka DCM ir smagāks par ūdeni, bet benzols/toluols ir vieglāks. Tā ir atšķirība. Ja paskābināšanas laikā skābe vispirms nokļūst šķīdinātājā ar frībāzi, mefa tieši flokulē. Tomēr, ja skābe vispirms nokļūst ūdens slānī, tas kļūst skābs, un frebāze nonāk ūdenī. Otrajā variantā ūdens slānis pēc tam tiek noņemts un novietots kristalizācijai. DCM slānis tiek piesārņots.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tas ir labs punkts. Paldies. Es domāju, ka tajā brīdī tas būs acetons. Tāpat kā veikt reakciju DCM, pēc tam izskalot šķīdumu ar ūdeni, atdalīt slāņus un vēlāk izmest ūdeni. Tad paņem eļļas slāni un pirms paskābināšanas sajauc ar acetonu. Varbūt cits šķīdinātājs būtu labāks par ūdeni, ja tas rada problēmas paskābināšanas laikā.
 
Top