Vienkāršākās nitroetāna sintēzes

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nitroetāns noteikti ir vispārīgs reaģents visu amfetamīnu sintēzē, piemēram, amfetamīna, MDA, TMA, DOM, DOB, 4-FA un daudzu citu, ko aprakstījis Aleksandrs Šulgins. Taču pēdējā laikā šī reaģenta aprite daudzās valstīs ir ierobežota, un tāpēc alus darītāji saskaras ar grūtībām to droši un viegli iegādāties, kā tas bija pirms dažiem gadiem. Šis izaicinājums var radīt jaunu virzienu narkotiku biznesā - ar likumu ierobežotu vielu sintēzi tālākai pārdošanai laboratorijās, kas nodarbojas ar galīgo zāļu sintēzi. Nitroetāna sintēze mājas laboratorijā ir diezgan droša rīcība no likuma puses. Jūs varat veltīt nepieciešamo laiku kvalitatīvai sintēzei un attīrīšanai, ieguldot minimālus līdzekļus izmaksās. Cena melnajā tirgū var sasniegt 300 ASV dolāru par kilogramu nitroetāna, pieaugot pieprasījumam, un pats darījums var būt nosacīti likumīgs un nesodāms (atkarībā no jūsu valsts likumiem). Taču ir vērts atzīmēt, ka policija vēlas kontrolēt pelēkos piegādātājus, un jebkurā gadījumā ir jāievēro visi slepenības pasākumi.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Acīmredzot tas ir saistīts ar karu Ukrainā. No turienes bija nācis gandrīz viss pasaules nitroetāna krājums, kas bija beidzies, jo robežas tika bloķētas un rūpniecības uzņēmumi pārtrauca darbību.

Tas faktiski atklāja, ka pat labi pazīstami ķīmisko vielu piegādātāji izmanto ārpakalpojumus dažu ķīmisko vielu piegādē, kuras tie pārdod tālāk ar savu zīmolu un pazīstamu nosaukumu. Nitroetāns bija viena no šādām ķīmiskajām vielām, tāpēc atšķirībā no tiem laikiem, kad no šāda ķīmisko vielu piegādātāja varēja iegādāties tonnu šī sūdiņa bez jautājumiem, pat šajos avotos tā vairs nav.

Personīgi man šķiet diezgan iespaidīgi, ka šī savienojuma rūpnieciskā ražošana ir tik cieši slēgta, tomēr slepeni ķīmiķi sintezē šo savienojumu, izmantojot salīdzinoši maz resursu.
 

nitro

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Ukraina neražo un nekad nav ražojusi nitroetānu. Nespēja to iegūt ir rezultāts daudzu gadu ilgajam starptautiskajam karam pret narkotikām, tostarp starptautiski plaši pieņemtajiem nitroetāna kontroles un aizlieguma tiesību aktiem. Ar nitroetāna ražošanu ir saistīti 17 uzņēmumi tikai no 5 valstīm: ASV, Vācija, Spānija, Ķīna un Indija.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
propāna apstrāde ar slāpekļskābi 350-450 °C temperatūrā. Šajā eksotermiskajā reakcijā rodas četri rūpnieciski nozīmīgi nitroalkāni: nitrometāns, nitroetāns, 1-nitropropāns un 2-nitropropāns.
Ir daudz vieglāk atvainojiet par lēcienu 😅
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tas ir labi zināms, ir kāds patents par efektīvāku iekārtu, kurā izmanto izkausētu NaNO2, kas, manuprāt, atrodas pie pamatnes zvanveida apvalkā, pār kuru izsmidzina karstu slāpekļskābi un propānu, un produkti iztvaiko hermētiskā zvana ārpusē, pirms kondensējas augšpusē. šajā patentā arī atklāts, ka nejaušie sprādzieni ir bieži un ievērojami. jums arī būs frakcionēti jādestilē visa putra vismaz vienu reizi. jūs arī nevarat pilnībā izmantot 3/4 reakcijas produktu, kā to var darīt rūpniecībā. Ņemot to visu vērā, šī metode nav pilnībā piemērota laboratorijas vai mikroražošanas mērogam.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Vai esat to izmēģinājis.. Man ir nelielā mērogā plus viss ir atkarīgs no tā, cik tālu esat gatavi iet, lai kaut ko sasniegtu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nē, es neesmu tik traks, strādāt ar slāpekļskābi 359-400c temperatūrā neprofesionālā vidē ir prasība.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Cik ml dcm jālieto nitroetāna sintēzē un šķidrā šķidruma ekstrakcijā?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
NOpdFIvYaL


Vai man vajadzētu lietot augšējo vai apakšējo slāni?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kādu sintēzi jūs sekojat
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Es nātrija etilsulfāta vietā izmantošu dietsulfātu, cik g dietsulfāta cik g nātrija nitrīta cik g nātrija karbonāta man vajadzētu izmantot un vai sintēzes reakcijas process ir tāds pats?
 
Top