Tramadola (Ultram) sintēze

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Sveiki visi,

Pēc vairāk nekā 8 mēģinājumiem man neizdevās pagatavot Tramadolu, vismaz ne vairāk kā 5mg, bet, iespējams, citu molekulu.

Zinu, mana Griganāra reakcija ir pareiza, šķiet, ka 3-bromoanizola+Mg pārslas aizdedzināšanas temperatūra ir 70°C +/-2°C, pastāvīgi maisot (maisīšana ir svarīga, lai saskrāpētu Mg virsmu un noņemtu oksīdu. Vismaz vienā labā punktā.

Tad es domāju, ka mana problēma ir saistīta ar Manniha sintēzi: mans produkts acetonā nekristalizējas: kristāli automātiski veido blīvāku šķidro fāzi.
Es atdalīju 95 % acetona un liku blīvākajai šķidrajai fāzei iztvaikot uz 60 °C plates, lai iegūtu baltus kristālus.

Bet tad, ja es mēģinu tos atkal pārkristalizēt no acetona tādā pašā veidā, produkts zaudē 70 % no svara un saglabā tās pašas īpašības.

Tā kā 2-dimetilaminometil-cikloheksanona hidrohlorīdam vajadzētu kausēties 157-158 °C temperatūrā, es pieņemu, ka tie nav gaidītais Mannich.HCl, vai ne?

Vai kāds var man dot kādu padomu? Vai labāk, lūdzu, izmēģināt pats un dalīties ar savu rezultātu?

(šeit, attēls " viltus " Mannich.HCl neapstrādāta 10mmol, pirms pārkristalizēšanas.)
 

Attachments

  • gfz01QYmLN.jpg
    gfz01QYmLN.jpg
    1.2 MB · Views: 382

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man ir problēmas ar grignardu
Tagad es praktiski reaģēju ar 2-dimetilamino- cikloheksanonu ar Grignarda reaģentu, un es redzu temperatūras paaugstināšanos ar katru brīvās bāzes pilienu, bet, kad es dzēšu reakciju ar amonija hlorīdu, es redzu nelielu temperatūras paaugstināšanos tikai ar dažiem pilieniem .
Pēc šķīdinātāja destilēšanas un skābes (sālsskābes) pievienošanas produkts nekristalizējās.
Iespējams, ka reakcija saskaras ar mitrumu, jo aparāts nav labi noslēgts.
Vai šis mitrums var sabojāt reakciju pirms dzēšanas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kāpēc reakciju nodzēsāt ar NH4Cl?
 

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Atgādināt ☝🏻☑️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lūdzu, neizmantojiet šādu surogātpastu. Tā vietā ir vērts rakstīt man DM.
 
Top