Izmantojot mākslīgo intelektu, lai noteiktu zāļu tīrību?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Hei, es agrāk redzēju kādu ziņu, kurā tika jautāts, vai kāds mets izskatās tīrs vai ne, un man radās ideja. kas būtu, ja mākslīgais intelekts tiktu apmācīts noteikt sliktas narkotikas (mets vai citas)? vai tas ir iespējams?

izmantojot metamfetamīnu kā piemēru, to varētu apmācīt, lai vidēji lielus, skaidrus gabaliņus klasificētu kā labus, bet pārāk lielus vai pārāk mazus - kā sliktus. vienkārši ielādējiet savu metamfetamīna attēlu, un tas pārbaudīs to savā datu bāzē. tas būtu ļoti vispārīgi (būtu atruna, es neatbalstu viltus reklāmu), bet varbūt tas varētu palīdzēt dažiem cilvēkiem. es neko nezinu par mākslīgo intelektu vai kodu, bet es iemācītos kaut ko tādu izveidot. man tikai jāzina, vai tas ir iespējams ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Domāju, ka jūs varētu to apmācīt attēliem? Es joprojām nezinu, cik precīzi to varētu iegūt no fotoattēla.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Teorētiski tas ir iespējams, praktiski arī jā, tam nepieciešamas ļoti plašas zināšanas un pieredze.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ja theres kāds šeit ir ar pieredzi pm mani? varbūt mēs varam strādāt pie tā kopā ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
tas izklausās diezgan vilinoši un izdevīgi īstenojams! Tomēr diemžēl man ir tikai vispārīgas zināšanas un trūkst nepieciešamo zināšanu, lai īstenotu šo ideju. Cerams, ka jūs atradīsiet savu Zuckerbergu vai Heizenbergu.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jums būtu nepieciešamas modernas iekārtas, ar kurām uz plates ar vielu var izlietot nelielu daudzumu dažādu ķīmisko vielu un izmērīt jebkādas reakcijas, būtībā marķīza tests, bet ar daudzām iespējām, ar kurām mašīna var iebakstīt un ievietot un iegūt informāciju.

Pat tad jums būtu jārada tā, lai tā jūs informētu, ja tai ir nepietiekama informācija. Un es neko nezinu par šo lietu programmēšanu, bet, raugoties no loģikas viedokļa un no tā mazā, ko zinu par neironu tīkliem, jums būtu vajadzīga cilvēku komanda, lai to realizētu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
velns, es pat nedomāju par fizikālo testēšanu ^^: es domāju tikai par tīmekļa vietni, kurā var augšupielādēt savu narkotiku bildes, un mākslīgais intelekts salīdzina tās ar citām bildēm un pasaka, vai tavs materiāls ir sūds vai nē.

Es nešaubos, ka id ir vajadzīga cilvēku komanda, es tikai gribēju zināt, vai tas ir iespējams, lai es varētu sākt pētniecību. ja tas būtu neiespējami, es vienkārši atstātu to vienatnē un pat necentos.

Ja kādam ir tehniskas zināšanas vai kaut kas cits, hmu!!! Es ļoti vēlos, lai šī lieta tiktu uzsākta ^__^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ak, es redzu, ka jūs domājat par struktūras momentuzņēmumiem, izmantojot, piemēram, mikroskopu, kas analizē struktūru, un ai iegūstot datus no dažādiem struktūras kadriem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nē ^^;

es domāju, piemēram, fiziskās narkotikas attēlu, piemēram, metamfetamīna kristāli.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Šaubos, vai jebkad būs fiziski iespējams noteikt meto šķembu kvalitāti pat ar visaugstākās kvalitātes fotokameru, būtu nepieciešams kaut kas, kas to varētu nofotografēt molekulārā mērogā.

Tātad jums ir vajadzīga ierīce, kuru jūs varētu pārdot cilvēkiem, lai to izmantotu, un pakalpojums, kas izmanto tikai to, piemēram, kāds galddatora mikroskops, kas tiek pieslēgts pie datora vai klēpjdatora, un pēc tam tīmekļa vietne vai lietojumprogramma tam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vai jūs varētu apmācīt mākslīgo intelektu, lai klasificētu attēlus atbilstoši jūsu specifikācijām, jā, bet jūs nevarat neko pateikt par metamfetamīna tīrību, aplūkojot attēlu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tas rlly sucks... es cerēju, ka es varētu izveidot resursu tādiem man līdzīgiem maniem muļķiem ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mākslīgais intelekts kļūs superinteliģents, un mēs būsim pārsteigti par to, ko tas redz... Tikai gaidiet jūs jaunie dāma par to, ka jūs esat futūristisks Es mīlu, kas uzdrošinās uzvarēt
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Mākslīgais intelekts ir tikai tendence. Cerību burbulis, kas drīz vien apstāsies.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
visticamāk, bet tagad tā ir klātesoša. gandrīz visas tehnoloģijas kādā brīdī noveco, bet, ja tā ir noderīga šajā brīdī, kāpēc to neizmantot? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Universāls mākslīgais intelekts, kas uzlabo robotus, ir galīgais mērķis....aawwwwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Nav tādas lietas kā "mākslīgais intelekts"... tajā nav intelekta, tās ir tikai apkopotas zināšanas.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tas ir tikai termins ^^;

Tas ir tāpat kā teikt: "tas nedzen, tas tikai ievelk un izvelk gaisu." kā... jā, tas ir termins lol. protams, tas nav inteliģents, jo nav dzīvs, bet aiz tā ir cilvēka intelekts.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mākslīgais intelekts pietiekami drīz kļūs tik inteliģents, ka apzināsies, ka var būt pārcilvēcisks dievs. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domāju, ka tas ir aprakstīts kā inteliģents, jo ir paredzēts, ka tas kādā brīdī pats uzņemsies iniciatīvu un mācīsies bez tālākas programmēšanas. Jūs varat būt inteliģents ar nulles zināšanām. Tāpat var būt visas zināšanas un vienlaikus būt idiots. Inteliģence ir spēja mācīties. Zināšanas ir pati apgūtā informācija.

Es to liktu uz to pusi, ka tas nav praktiski vai iespējams bez fiziskas pārbaudes.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tjūringa tests... kad mašīna perfekti atdarina prasmīgu cilvēku pēc piepūles un iespaida... Techno SIngularitāte sākas un paātrina virzību uz patiešām ļoti notikumiem bagātu nākotni.
 
Top